Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

PratsevlashtuvannyaНайбільш актуальним питанням для випускника закладу вищої освіти завжди є пошук можливостей для власної професійної реалізації, застосування отриманих знань і умінь в трудовій діяльності. Саме тому в університеті функціонує центр сприяння працевлаштування студентів та випускників.

Кафедра спільно з ЦСПСВ активно організовує роз’яснювальну роботу серед студентів і випускників з питань зайнятості, трудових відносин та оформлення резюме. Надзвичайно велику увагу та значення має фахова спроможність кафедри задовольняти сучасні вимоги з підготовки фахівців для ринку праці. Позитивною оцінкою підготовки кваліфікованих кадрів та взаємодії зі стейкхолдерами можна вважати широку базу практичної підготовки нашої кафедри, яка із року в рік поповнюється новими закладами, установами, організаціями тощо. Дуже багато випускників кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи після завершення навчання повертаються в ті заклади освіти, установи соціального захисту, служби та структури органів місцевого самоврядування, де проходили практичну підготовку.

На кожен навчальний рік в наявності більше 30 вакансій, у Кривому Розі та Дніпропетровській області, з переліку професій за якими можуть працевлаштовуватись здобувачі вищої освіти та випускники нашої кафедри. Актуальні вакансії для студентів та випускників кафедри можна знайти за посиланням. Випускники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи можуть працювати: соціальним педагогом; соціальним працівником; педагогом-організатором; керівником самодіяльного об’єднання; інспектором з охорони дитинства; викладачами із соціальної педагогіки; організатором позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми; керівником (студії за видами мистецтва та художньої творчості, любительського об’єднання, клубу за інтересами та ін.); культорганізатором дитячих позашкільних закладів; фахівцем в галузі освіти та соціально-педагогічної роботи.

Детальніше щодо наявний вакансій та одноразової грошової допомоги пропонуємо Вам звертатись до Центру сприяння працевлаштування студентів та випускників (головний корпус університет, 3 поверх, ліве крило, каб. 307).

17211
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30