Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Снимок экрана 177Неформальна освіта є невід'ємною складовою саморозвитку особистості. Пропонуємо Вам добірку навчальних курсів, опанування якими дасть Вам змогу підвищити рівень навчальної, соціальної, професійної та громадянської компетентностей.  Результати неформальної освіти можуть бути зараховані як успішне виконання навчального модуля чи курсу з відповідної навчальної дисципліни.

Реалізація права здобувачів вищої освіти на визнання результатів навчання, які були отримані в рамках неформальній освіті передбачено Положенням про порядок визнання результатів навчання, здобутих здобувачами вищої освіти шляхом неформальної та/або інформальної освіти в КДПУ (Завантажити). Результати навчання, здобуті у неформальній освіті, можуть бути зараховані студенту під час навчання, якщо вони підтверджені відповідним документом (сертифікатом, свідоцтвом, довідкою тощо) та зміст навчання, здобуті компетентності, сформовані уміння, навички і т. ін. відповідають визначеним у робочій програмі відповідної навчальної дисципліни.

Для зручності здобувачів вищої освіти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи на платформі MOODLE університету створено спеціальний курс «Неформальна освіта» на який зараховані всі викладачі та студенти кафедри. На даному курсі викладачами пропонується здобувачам вищої освіти пройти відповідні тренінги, семінари або інші заходи та отримати підтверджуючий документ для перезарахування результатів неформальної освіти. Для ознайомлення із кафедральним курсом «Неформальна освіта» на СУЕНК КДПУ необхідно перейти за посиланням.

19354
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30