Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

титульний аркуш монографіїМонографія "Концептуально-технологічна модель підготовки майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери"

Колективна монографія містить матеріали, присвячені висвітленню актуальних питань вітчизняної соціальної освіти, формуванню професійної компетентності майбутніх соціально-педагогічних фахівців, особливостей їх соціалізації у процесі практичної підготовки та реалізації інноваційних методик професійної підготовки до роботи з окремими групами клієнтів. Монографія виконана в рамках наукової теми «Соціально-педагогічні засади формування професійно орієнтованої особистості в умовах державної освітньої політики» (державний реєстраційний номер 0120U104338).
Наукову працю адресовано здобувачам вищої освіти, молодим ученим, науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти та наукових установ, фахівцям-практикам та всім зацікавленим особам.

Бібліографічний опис: Концептуально-технологічна модель підготовки майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери [монографія] / авт. кол. Т. Василюк, І. Лисоконь, І. Размолодчикова, І. Шимко; упор. І. Лисоконь. Кривий Ріг : КДПУ, 2022. 169 с. DOI: https://doi.org/10.31812/123456789/6416.

(Завантажити)

 

 

19574

титулка зборник 1Збірник тестових завдань з педагогічних фахових дисциплін для самостійної роботи здобувачів вищої освіти

У посібнику зібрано та логічно структуровано тестові завдання для самостійного виконання та самоперевірки знань з педагогічних дисциплін, а саме: загальна педагогіка, історія педагогіки, теорія і методика виховання, школознавство, соціалізація особистості, соціальна педагогіка. Навчальний матеріал орієнтований на самостійну підготовку здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», «магістр».

Бібліографічний опис: Збірник тестових завдань з педагогічних фахових дисциплін для самостійної роботи здобувачів вищої освіти / автор. кол. Шимко І. М., Талаш І. О., Зичков А. К., Размолодчикова І. В., Лисоконь І. О. ; упоряд. Василюк Т. Г., Размолодчикова І. В. Кривий Ріг : КДПУ, 2021. 76 с.

(Завантажити

 

 

 

 

16384

титулка Сучасна освітаКафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи маючи налагоджений зв'язок із закладами освіти Кривого Рогу, Криворізького району та Дніпропетровщини задля реалізації творчого потенціалу, популяризації наукової діяльності та публікації актуальних результатів досліджень освітянами здійснює випуск збірника наукових та науково-методичних праць "СУЧАСНА ОСВІТА В РЕАЛІЯХ ТА ПЕРСПЕКТИВАХ: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ". 

"Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект" як збірник наукових і науково-методичних праць випускається з 2018 року за результатами наукової, освітньої, методичної, профорієнтаційної і навчально-виховної співпраці кафедри із закладами освіти. У збірнику висвітлено теоретичні та методичні аспекти проблем сучасної психології, педагогіки та соціальної педагогіки, розглянуто традиційні й нетрадиційні підходи до різних психологічних, педагогічних і соціально-педагогічних явищ, відображено результати наукових досліджень та методичних розробок педагогічних працівників закладів освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, молодих учених, практиків, експертів та інших фахівців в галузі освіти і соціально-педагогічної роботи. 

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 1. – Кривий Ріг: КДПУ, 2018. – 366 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 2. – Кривий Ріг: КДПУ, 2019. – 260 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. Шимко, І. Талаш. – Вип. 3. – Кривий Ріг: КДПУ, 2020. – 116 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. Шимко, І. Талаш. Вип. 4. Кривий Ріг: КДПУ, 2022. 167 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць [електронний збірник] / редкол. І. Шимко, Т. Василюк, І. Лисоконь, З. Мірошник, І. Размолодчикова та А. Зичков. Вип. 5. Кривий Ріг: КДПУ, 2023. 157 с. (Завантажити)

17377

Титулка Акт.пит.СПП освітиЗбірник наукових та науково-методичних праць "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ" виходить до друку в рамках одноіменної конференції, яка традиційно проходить на базі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету. Збірник виходить у світ з 2017 року.

У кафедральних збірниках наукових і науково-методичних праць висвітлено теоретичні та методичні аспекти проблем сучасної освіти, педагогіки та психології, розглянуто актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти, розкрито традиційні й нетрадиційні підходи до різних педагогічних і психосоціальних явищ, відображено результати наукових досліджень та методичних розробок молодих учених, магістрантів, студентів університету, провідних учителів міста. У збірниках друкуються тези доповідей за спеціальностями: 011 Освітні, педагогічні науки; 013 Початкова освіта; 053 Психологія; 231 Соціальна робота. 

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. В. Онищенко. – Вип. 3. – Кривий Ріг: КДПУ, 2017. – 200 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 5. – Кривий Ріг: КДПУ, 2019. – 194 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. Шимко, І. Талаш. – Вип. 6. – Кривий Ріг: КДПУ, 2020. – 160 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. Шимко, І. Талаш. – Вип. 7. – Кривий Ріг: КДПУ, 2021. – 148 с. (Завантажити)

17372
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30