У період 2-12 травня 2021 року викладачі кафедри - зав. кафедри Володимир Казаков та асистент Олена Петрова взяли участь у туристичному поході Лікіським гірським масивом у Туреччині. Володимир Казаков виступив розробником маршруту й організатором туристичної подорожі для мешканців Кривого Рогу, а Олена Петрова, як досвідчений турист виконувала обов'язки заступника керівника. Велику організаційну допомогу виконала доцент Вікторія Пацюк. У туристичному поході взяли участь 21 особа. Серед учасників спортивно-туристичного походу став і студент магістратури природничого факультету - Андрій Трошин.
До Туреччина туристична група добиралася літаками з Запоріжжя до Стамбулу, й далі до Антальї.
Східна Лікійська стежка - це доволі довгий пішохідний маршрут понад 100 кілометрів. Наразі пройдений маршрут охопив ділянку Лікійських гір від села Гейнюк до Чирали і далі до курорту Текірова.
Самі гори - це великий вапняковий масив, який нагадує Кримські гори. На муршруті було усе - каньйон ріки Гейнюк, великі хребти, соснові і кедрові ліси, річки і озера, обриви і скелі, переправи через бурхливі річки, скорпіони різних видів, тисячолітні платани, колоритні гірські турецькі села з автентичним образом життя людей, Середземне море з численними бухтами, вогнями Химери, що палають всю пам'ять людства і звісно ж тепла вода з купанням у самому морі. Увесь час трималася спека під +30 градусів. Сама висока точка у поході стала вершина Тахтали-Даг (2365 метрів над рівнем моря), куди група здійснила радіальне горосходження.
Оглянуті курортні центри - Чірали, Текірова, Кемер, Гейнюк та Антальї. Це самий популярний район рекреаційного туризму світового рівня і значення.
На останок - ознайомлення з Анталією. Тут численні пам'ятки історії, культури, архітектури. Неповторний шарм Сходу з мечетями та гучними молитвами муедзинів.
Досліджений великий матеріал, отримано масу нових знань, що збагачує кругозір викладачів для читання дисциплін з туризму виходячи з практичної сфери.