Основними передумовами високого рівня зниження тривалості життя та смертності молоді є такі фактори ризику, як паління, незбалансоване харчування і порушення ваги, брак фізичного навантаження та надмірне вживання алкоголю, поряд із невирішеними проблемами поширеності інфекційних захворювань і високим рівнем травматизму. При цьому для більшості населення власне здоров’я не є пріоритетом. За даними щорічної доповіді про стан здоров’я населення МОЗУ за 2015-16 роки стан здоров’я населення України оцінюється як незадовільний, що пов’язано з високим рівнем смертності, який неухильно зростає (за даними Європейської бази даних «Здоров’я для всіх»). Україна також відзначається низькими рівнями середньої очікуваної тривалості життя (71 рік), і тривалості здорового життя (59 рік); одним із найвищих у Європейському регіоні природним спадом населення; відсутністю ознак подолання епідемій туберкульозу та ВІЛ\СНІД. Таким чином формування здоров’я молоді є невід’ємною складовою виховання майбутнього покоління держави.
Отже 24.10.2017р. с 12:00 в аудиторії 124, головного корпусу природничого факультету проходив виховний захід за темою «Здоров’я майбутніх вчителів різних країн». Захід було проведено за підтримки декана природничого факультету Євтушенко Едуарда Олексійовича, та декана факультету мистецтв Шрамко Оксани Ілінічни.
Під час заходу виступили:
- Магістр групи БПм-16 Ю.В. Бєлик з презентацією за темою «Погляди на здоровий спосіб життя студентів різних країн»
- Викладач кафедри педагогіки к.п.н., доц. С.М. Щербина з доповіддю за темою "Здоров`язберігаючі технології в освітньому процесі"
- Виклад. кафедри Зоології та методики навчання біології: М.О. Квітко з доповіддю за темою «Стан здоров’я населення держав світу».
В заході приймали участь викладач кафедри педагогіки к.п.н., доц. Щербина Світлана Миколаївна, викладач кафедри зоології та методики навчання біології Квітко Максим Олександрович, магістри групи БПм-16 (Бєлик Юлія Віль`ївна), та студенти груп БП -16, БП-15, ММ-17.