Кафедра української мови
Факультет Української філології

КОЛІ

У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити.

Сократ

24 березня 2018 року за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації, Дніпровської академії неперервної освіти та Криворізького державного педагогічного університету в Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді відбувся Х обласний конкурс учнівської молоді «КОЛІЯ».

Програма конкурсу передбачала роботу журі в секціях із різних напрямків навчальної учнівської діяльності. У конкурсі взяли участь 57 учнів із Криворізького, Апостолівського, Павлоградського, Широківського, Софіївського, П’ятихатського районів області, Петрівського району Кіровоградської області та міста Кривого Рогу.

Конкурс було проведено за 6 номінаціями. Головна мета конкурсу –  підтримка обдарованих учнів, залучення їх до наукових досліджень, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу сільської молоді.

Головою журі секції «Барвінкова країна» (філологічна секція) було запрошено доцента кафедри української мови, доктора філологічних наук Л. А. Білоконенко. У роботі цієї секції взяли участь 9 учнів. Гран-прі було присуджено учню Надежівського НВК Криворізького району Запорожцю Дмитру; I місце виборола учениця КЗО «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Ковшик Юлія; II місце – учениця КЗО «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дуднік Аліна; III місце – учениця Апостолівського районного ліцею-інтернату Бережна Єва. Щиро вітаємо переможців!

Висловлюємо подяку адміністрації КОЛІ та особисто директорові І. О. Козаченку за високий рівень організації конкурсу «КОЛІЯ» та за підтримку талановитої молоді України!