Кафедра української мови
Факультет Української філології

ВЛ Білоконенко 1

26 квітня 2018 року відбулося відкрите заняття зі стилістики, яке провела доцент кафедри української мови, доктор філологічних наук Л. А. Білоконенко.

Тема заняття «Риторика як наука та мистецтво», обрана для відритої лекції, є цікавою й надзвичайно корисною для студентів-словесників. Людмила Анатоліївна має великий досвід роботи зі студентами, і це засвідчено її вміннями володіти аудиторією, повсякчас підтримувати їхню увагу. Тим самим викладач власним прикладом доводить як необхідно розвивати ораторські уміння, які є способи переконання, види аргументації, прийоми полемічного мовлення.

ВЛ Білоконенко 2

ВЛ Білоконенко 3

На занятті були присутні викладачі кафедри: Ж. В. Колоїз,  Н. А. Березовська-Савчук, С. А. Бузько, Т. І. Вавринюк, М. В. Вербовий, К. А. Качайло, Т. М. Мішеніна, Н. М. Шарманова, Л. С. Цоуфал.

Відкрита лекція відповідала усім вимогам, які висуваються до занять такого типу у вищій школі. А викладацьку майстерність Л. А. Білоконенко в контексті теми заняття можна схарактеризувати словами вправного оратора Цицерона: «Вчити – обов’язок оратора, давати насолоду – честь, яка надається слухачу, справляти ж сильне враження – необхідність».