Кафедра української мови
Факультет Української філології

Мішеніна проф 1

Повірте, що зможете – і півшляху вже пройдено.

Теодор Рузвельт

Літо радує не тільки своїм теплом, але й дипломом професора кафедри української мови. Серйозна та розумна й водночас лірична й задумлива, маленька, тендітна жінка й водночас гігант педагогічної думки – усе це про новоспеченого професора Тетяну Михайлівну Мішеніну.

Мішеніна проф 2

Кафедра української мови щиро вітає шанованого доктора педагогічних наук із присвоєнням ученого звання «професор» (з одним «ф», а не з двома!). Усім відомо, шлях у науці буває важким і тернистим, однак Тетяна Михайлівна довела, що головне – це віра в себе, у свої сили, адже саме з такими категоріями співіснує позитивний результат.

Мішеніна проф 4

Бажаємо Тетяні Михайлівні подальших наукових звершень, добробуту, млосного щему в серці (трохи метафор не завадить!) і вдалого літа! Воно вже й так досить вдало почалося.