Кафедра української мови
Факультет Української філології

Костюк 20.12.18

20 грудня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся захист дисертації аспірантки кафедри української мови Костюк Світлани Сергіївни «Розвиток компетентностей міжкультурної комунікації студентів-іноземців на основному етапі навчання української мови» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 (теорія та методика навчання (українська мова). Науковим керівником дисертантки є доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови Бакум Зінаїда Павлівна.

Свої відгуки про наукову працю Костюк С. С. висловили офіційні опоненти д. пед. н., професор Горошкіна О. М., к. пед. н., доцент Строганова Г. М., а також провідні лінгводидакти, які надіслали відгуки про  автореферати. Загалом науковці відзначили високий рівень дисертаційної праці й особистість Костюк С. С. як кваліфікованого молодого науковця, який ступив на стежку незвіданих, малодосліджених питань української лінгводидактики, пов’язаних із розбудовою теорії навчання української мови як іноземної.

«Захист відбувся на одному подихові, дискусія була жвавою і цікавою. Світлана Сергіївна продемонструвала високий рівень заглибленості в тему, виважено, обмірковано, вільно відповідала на всі запитання, поставлені членами ради. Я вважаю, що Світлана Сергіївна гідно представила Криворізький педагогічний і кафедру української мови на українській науковій арені. Пишаюся науковою роботою своєї вихованки, її витримкою, професіоналізмом й особистісними якостями», – зазначила Зінаїда Павлівна.

Кафедра української мови щиро вітає Світлану Сергіївну із такою важливою подією в її житті. Бажаємо й надалі збагачувати лінгводидактику вагомими працями, виховуючи покоління студентської молоді, успіхів у будь-яких справах, здійснення мрій.