31 січня 2024 року Зимова школа для українських та шведських студентів продовжилася другою лекцією, яку прочитав доктор Томас Бароу з Університету Еребру.

На лекції доктора Бароу «Багатогранна концепція» присутні отримали уявлення про різні аспекти навчального середовища в межах інклюзивної освіти. Учасники краще зрозуміли виклики, які виникають у процесі створення інклюзивних навчальних установ.

Українську сторону представляли кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології К. М. Бондар та старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, доктор філософії О. С. Білозір, які модерували обговорення лекції. Їх участь стала цінним внеском та збагатила дискусію.

На лекції було розглянуто ключові концепції, зокрема різноманіття та педагогічну диференціацію; було детально висвітлено практичні стратегії та теоретичні рамки для доцільного врахування різноманітних потреб студентів у закладах освіти.

Зимова школа продовжує функціонувати як платформа для сприяння співпраці й обміну знаннями між українськими та шведськими здобувачами вищої освіти та науковцями. Лекція доктора Бароу, разом із внеском представниць Криворізького педагогічного, засвідчила вагомі можливості міжнародного співробітництва та високих академічних стандартів, які визначають програму, в межах якої її було проведено.

1707807433497.jpg

Ми продовжуємо працювати задля забезпечення можливостей для міжкультурного навчання та професійного розвитку у сфері освіти. З нетерпінням чекаємо на продовження успішної роботи Зимової школи; переконані, що вона матиме позитивний вплив на майбутнє інклюзивної освіти.

Цей проєкт був створений за підтримки Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 та Erasmus+ Office Ukraine та особисто Світлани Шитікової.

#Inclusion #Education #KryvyiRih #KSPU #WinterSchool2024

Травень 2024