Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників інформує про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів 2017 року.
На  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   26. 09. 2006 № 1361 “Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів” випускникам вищих навчальних закладів, які навчались за державним замовленням та здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.
Для отримання допомоги треба надати пакет документів:
1) договір про працевлаштування в 3-х екземплярах;
2) завірена ксерокопія трудової книжки;
3) довідка про  працевлаштування  з  повною  назвою  навчального загальноосвітнього  закладу;
4) ксерокопія паспорта;
5) ксерокопія ідентифікаційного коду;
6) заява випускника.
Документи приймаються до 10 жовтня 2017 року каб. 307 головного корпусу Криворізького педагогічного університету (тел. 71-74-22).