asp digital

Аспірантура Криворізького педагогічного пропонує спеціальності циклу не лише середньої, а й професійної освіти. Прес-центр підготував огляд наступної такої спеціальності – 015 Професійна освіта (Цифрові технології).

asp comp 1

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії в аспірантурі здійснюється за освітньо-науковою програмою та навчальним планом, що містить інформацію про перелік і обсяг навчальних дисциплін, послідовність їх вивчення, форми проведення навчальних занять та їх обсяг, графік навчального процесу, форми поточного й підсумкового контролю. Загальна кількість кредитів для спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)» становить 50 кредитів ЄКТС.

asp comp 2

Навчання в аспірантурі зосереджене на активній науковій діяльності. Протягом усього періоду підготовки, а це 4 академічних роки, майбутній науковець здійснює розгорнуте дослідження актуального проблемного питання та викладає його результати в дисертації. Підготовка здобувачів завершується атестацією, що визначає якість виконання роботи й готовність аспірантів до подальшої дослідницької діяльності.

asp comp 3

Науковими керівниками, кураторами, наставниками спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)» є докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання О. О. Лаврентьєва й професор кафедри інформатики та прикладної математики, доктор педагогічних наук С. О. Семеріков. Саме з їх підтримкою аспіранти можуть аналізувати свою діяльність, знаходити правильні рішення, коригувати вектор власних досліджень.

asp comp 4

Для того, щоб розпочати навчання в аспірантурі, достатньо скласти два вступних випробування: фаховий екзамен і екзамен з іноземної мови (англійської, німецької або французької). На цей момент майбутній аспірант уже повинен мати план свого подальшого наукового дослідження.

Запрошуємо долучитися до цікавої наукової роботи
в аспірантурі Криворізького педагогічного!
Травень 2024