plv1

З 7 по 10 вересня 2020 року тривають вступні іспити до аспірантури Криворізького педагогічного. 7 вересня майбутні здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти склали вступні випробування за спеціальностями 011 Освітні, педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 014 Середня освіта (Українська мова і література), 014 Середня освіта (Фізика), 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування), 015 Професійна освіта (Цифрові технології), 035 Філологія (Українська мова), 035 Філологія (Українська література) та 053 Психологія.

На кафедрі української мови працювали дві екзаменаційні комісії. До їх складу увійшли висококваліфіковані фахівці зі спеціальностей 035 Філологія (Українська мова) й 014 Середня освіта (Українська мова і література): завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Ж. В. Колоїз і доценти кафедри української мови, кандидати філологічних наук, доценти Т. І. Вавринюк і Н. М. Малюга; професор кафедри української мови, доктор педагогічних наук, професор З. П. Бакум; професор кафедри української мови, доктор педагогічних наук, професор Т. М. Мішеніна; завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент О. А. Павлик.

plv2

Іспит складали двоє майбутніх здобувачів ступеня доктора філософії (PhD): Л. І. Артеменко (за спеціальністю 014 Середня освіта (Українська мова і література)) й Д. В. Щербина (за спеціальністю 035 Філологія (Українська мова)). Під час екзаменаційного випробування вони надали розгорнуті відповіді на запитання з української мови та методики її викладання, продемонструвавши високий рівень мовознавчих і методичних знань, уміння оперувати науковими категоріями й володіння необхідним категорійно-понятійним апаратом. Розкриваючи свої підходи до наукових проєктів, майбутні дослідники представили й власні напрацювання з відповідної проблематики.

plv3

Після обговорення відповідей претендентів на навчання в аспірантурі Криворізького педагогічного, досвідчені науковці підкреслили необхідність становлення творчої особистості молодих дослідників, оволодіння ними методологією сучасних наукових досліджень і підвищення культури їх наукового мислення, формування вміння вільно орієнтуватися у вимірі наукового дискурсу з урахуванням нових мовознавчих і лінгводидактичних досягнень.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 вересня, о 10.00 і 13.00 відбудуться вступні іспити до аспірантури за спеціальностями Іноземна мова (німецька) та Іноземна мова (англійська).

Бажаємо всім здобувачам освітньо-наукового рівня вищої освіти успішних досліджень
і вдалої презентації власних наукових результатів!
Травень 2024