Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

изображение_2020-11-30_192807.png

Криворізький педагогічний – флагман якісної освіти, що кожного року готує сучасних фахівців за багатьма напрямами підготовки. Передумовою успішного випуску є написання дипломної роботи, яка демонструє рівень оволодіння навчальними програмами за різними спеціальностями.

изображение_2020-11-30_192821.png

Магістерська робота – це самостійна діяльність здобувача вищої освіти, яка передбачаєнаявність комплексних знань, вільне володіння методами збору й обробки інформації, опанування діагностичного інструментарію, творче й нестандартне розв'язання актуальних проблем освітньої галузі. Завжди поруч із магістрантами їхні наукові керівники, які допомагають майбутнім фахівцям знаходити відповіді на теоретичні й практичні питання.

изображение_2020-11-30_192849.png

На втілення свого дослідницького проєкту магістранти мали майже 3 навчальних семестри. Кожен міг самостійно обрати тему, з якою йому або їй було би цікаво працювати. До здобувачів вищої освіти висуваються певні вимоги: робота повинна бути унікальною, тобто
власного авторства, відповідати чіткій структурі дипломної роботи, містити експериментальну перевірку тощо.

изображение_2020-11-30_192919.png

Саме на цих засадах і з метою надання допомоги від наставників у Криворізькому педагогічному офіційно розпочався цикл передзахисту магістерських робіт. Цьогорічними першовідкривачами стала кафедра дошкільної освіти на чолі з її завідувачкою, д-ром пед. наук, професоркою О. В. Ковшар. Презентація наукових доробків магістрантів проходила з дотриманням усіх карантинних норм, із застосуванням засобів особистого захисту.

изображение_2020-11-30_192943.png

Усього було представлено 7 магістерських робіт, кожна з яких була по-своєму унікальною. Викладачі кафедри уважно слухали виступи майбутніх випускників, надавали свої рекомендації щодо покращення змісту робіт. Особливу увагу приділяли дотриманню академічної доброчесності.

изображение_2020-11-30_193008.png

Такі заходи допомагають магістрантам подивитися на свою роботу з нової точки зору, знайти інші способи розв'язання поставлених проблем, проаналізувати власну продуктивність. Варто зазначити, що передзахист дипломної роботи сприяє й зняттю психологічної напруги, допомагає магістрантам мобілізуватися для досягнення позитивного результату.
Бажаємо майбутнім магістрам успішно скласти  фінальне випробування й досягти омріяної мети!