Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

«Перекладачі з дитячого на дорослий»

Теплий вересневий день 28.09.18 традиційно зібрав студентів та викладачів Кафедри дошкільної освіти до затишної зали головного корпусу КДПУ, де відбулося відзначання професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників Дошкільної освіти.

Цьогоріч урочисте дійство проходило під гаслом «Прекладачі з дитячого на дорослий», що повністю відтворювало професійне реноме майбутніх вихователів, знавців дитячих душ. Вперше участь у святі взяли студенти нової, відкритої на кафедрі спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія». Першокурсників було прийнято до дружної кафедральної родини, вони урочисто виголосили слова Клятви першокурсника, із вдячністю вислухали слова привітання від завідуючої кафедри Ковшар О.В.

Піднесеного настрою та особливої «родзинки» до концертної програми додали привітання від найменших гостей свята – вихованців Дитячого сдочка № 183 Довгинцівського району та дитячого творчого колективу «Крошки - ладошки» під керівництвом магістра кафедри дошкільної освіти Криворучко Катерини.

Також до «винуватців свята» - викладачів та студентів кафедри - були адресовані вітальні слова почесних гостей заходу: проректора з науково-педагогічної роботи Лисечка В.П., декана факультету Дошкільної і технологічної освіти Кучми О. І., завідувачів та методистів дошкільних закладів Дошкільних навчальних закладів міста.

Травень 2024