Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

У зв’язку із завершенням освітньо-наукової програми «Фізика» здобувачем третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти  Залевським Денисом Віталійовичем, поданням ним заяви про підготовку висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дослідження та Розпорядження КДПУ №05-ад від 24 червня 2022 року - кафедра фізики та методики її навчання проводить 4 серпня 2022 року у 13.00 в 21 аудиторії  головного корпусу КДПУ розширене засідання для публічної презентації здобувачем Залевським Денисом Віталійовичем наукових результатів дисертаційної   праці   на   тему:   «Властивості матеріалів для резистивної пам’яті з довільним доступом»,   що   подається   на   здобуття ступеня доктора філософії, та її обговорення.

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь в обговоренні.

Текст дисертації надається для ознайомлення.

19674