Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

130 вересня 2021 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА, ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД», яка присвячена вшануванню пам’яті негаснучого світоча великої драгоманівської родини – Євгенія Васильовича Коршака. В заході взяли участь викладачі кафедри фізики та методики її навчання Хараджян Н.А., Мальченко С. Л., Кадченко В. М. та Слюсаренко М. А.

6 та 7 жовтня 2021 року на базі кафедри фізики фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, (м. Кам’янець-Подільський, Україна) відбулася Міжнародна наукова інтернет-конференція «КОНЦЕПЦІЯ ФОРМУВАННЯ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ТА СВІТОГЛЯДУ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ В УМОВАХ STEM-ОСВІТИ». В обговоренні  проблем STEM-освіти, організації освітніх середовищ,  розвитку дидактичних систем та технологій навчання, формування компетентностей та світогляду майбутніх фахівців взяли участь доценти кафедри фізики та методики її навчання Мальченко С.Л. та Хараджян Н.А. Світлана Леонідівна виступила з доповіддю Використання «STEM-проєктів для візуалізації навчального матеріалу з астрономії», а Наталя Анатоліївна з доповіддю: «Розуміння STEM-освіти та STEM-професій суспільством».