Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

18 листопада 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів кафедри фізики та методики її навчання зі стейкхолдерами за освітніми програмами «Фізика. Математика» та «Фізика. Інформатика».

Під час зустрічі були присутні: Лаврентьєва О. (доктор педагогічних наук, професор університету імені Альфреда Нобеля), Ржепецький В. (вчитель фізики Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді), Новікова А. (вчитель інформатики КЗШ №51), Тарасов О. (директор філії Златоустівської гімназії, вчитель математики), Богданова О. (вчитель фізики та математики Криворізької гімназії №95), Бобилєв Д. Є. (кандидат педагогічних наук, зав. кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету), Віхрова О. В. (кандидат педагогічних наук, доцент, декан фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету), студенти бакалаврату Коротиш В., Губка Т та магістратури: Ковальова Н., Татаренко А., Войлова А.

Під час зустрічі було обговорено актуальність підготовки майбутніх вчителів фізики за освітніми програмами «Фізика. Інформатика», «Фізика. Математика» та їх попит на ринку праці. Стейкхолдери відмітили позитивні зміни у чинному проєкті освітніх програм та окреслили шляхи розвитку та вдосконалення.

За результатами обговорення було прийняте рішення проаналізувати та систематизувати висловлені пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення освітніх програм, внести відповідні зміни у навчальні плани та зміст навчальний програм і практик.

1

20901
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28