Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

21 грудня 2022 року на кафедрі фізики та методики її навчання відбулася зустріч з учнями 10-11 класів Криворізької гімназії №95. Разом з вчителями фізики Антоновою Г.В., Богдановою О.А., Євдокименко О.М. вони поринули у світ видовищних та цікавих
експериментів з механіки, електромагнетизму, оптики в Навчально-науковій лабораторії з фізики, побачили, як працюють роботи, створені у Школі робототехніки. Зустріч відбулася в день сонячного сонцестояння, саме цій темі й була призначена зустріч в кабінеті астрономії, учні прослідкували за річним рухом Сонця, через які сузір'я проходить цей шлях, як знайти ці та інші сузір'я на зоряному нічному небі. Окрім того, «потримали в руках» планети Сонячної системи і зазирнули у телескоп.

Викладачі кафедри фізики та методики її навчання Кадченко В. М., Мальченко С.Л. та Хараджян Н. А. відповіли на питання зацікавлених школярів та побажали в майбутньому отримати таку ж цікаву професію!

Учні й викладачі діляться своїми враженнями в соціальних мережах facebook