Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

11 та 12 грудня 2017 року на кафедрі фізики та методики її навчання відбувся захист курсових робіт з «Загальної фізики» студентами четвертого курсу спеціальності 6.040203.Фізика*.

Студенти виступали із усними доповідями, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями, проводили демонстраційні експерименти по темі роботи. Актуальність тем та глибина досліджень підтверждується палкими дискусіями, що виникали в аудиторії під час захисту.

2   3

Предметною комісією обговорено результати захисту робіт і прийнято рішення про оцінювання якості виконання курсових робіт студентами. Оцінку «відмінно» отримали Бакай А. «Дилема Тарзана: пристрій для дослідження кінематичних рівнянь», Іванова А. «Вимірювання товщини плівок інтерференційним методом», Головко А. «Фізичні принципи процесів запису, зчитування інформації з флеш пам’яті», Чеснокова Д. «Падіння тіла у вакуумі, газі та рідині».