Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Прихожа Ю О

Прихожа Юлія Олександрівна – аспірантка 4 року навчання, асистент кафедри фізики та методики її навчання.

У 2015 р. закінчила фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності «Фізика: інформатика»; в 2017 р. вступила до аспірантури при Криворізькому державному педагогічному університеті зі спеціальності «104 Фізика та астрономія».

На кафедрі фізики та методики її навчання працює з 2018 р., спочатку на посаді старшого лаборанта, з 2019 р. на посаді асистента.

Має публікації у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Серед них публікації в журналах:Nanophotonics; Physics and Chemistry of Solid State; Наносистемы, Наноматериалы, Нанотехнологии; Сенсорна електроніка і мікросистемні технології; Журнал фізичних досліджень; Фізико-математична освіта. Брала участь у Всеукраїнських і Міжнародних конференціях. У 2020 р. стала переможцем у номінації «Кращий молодий дослідник» КДПУ.

Наукові інтереси: обчислювальна фізика, наноматеріали та нанотехнології, фізика, молекулярна фізика.

Викладає: молекулярну фізику, шкільний курс фізики, загальну фізику.