Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Рис для обговорення пробемиПерелік наукових гуртків / проблемних груп кафедри математики та методики її навчання (2023/2024 н.р.):

1) Науковий гурток "Олімпіадна математика" (керівник: к.пед.н., доцент Д. Є. Бобилєв).

2) Проблемна група "Генерація числових рядів та їх дослідження і практичне застосування" (керівник: к.тех.н., професор В. В. Корольський).

3) Проблемна група "Методика навчання геометрії в профільній школі" (керівник: к.пед.н. К. В. Польгун).

4) Проблемна група "Підготовка учнів основної школи до участі у математичних олімпіадах" (керівник: ст. викладач С. Г. Шиперко).

5) Проблемна група «Використання ІКТ у навчанні математики» (керівник: канд. пед. наук, доцент Крамаренко Т. Г.).

Долучитися можна за посиланням: https://forms.gle/gMWgxtKGUF4siMVr8

Участь студентів у роботі наукових гуртків та проблемних груп є важливим елементом їх академічної підготовки та професійного зростання. Наприклад, науковий гурток "Олімпіадна математика" під керівництвом канд. пед. наук, доцента Д. Є. Бобилєва, створює унікальну можливість для студентів розвивати свої математичні здібності та готуватися до участі в математичних олімпіадах. Учасники цього гуртка отримують інтенсивну підтримку в підготовці до конкурсів, що відкриває перед ними багато можливостей для подальших наукових досліджень та кар'єрного зростання.

Проблемна група "Генерація числових рядів та їх дослідження і практичне застосування" під керівництвом к. тех. н., професора В. В. Корольського робить важливий внесок у розвиток наукових досліджень у сфері математики. Студенти, які приєднуються до таких груп, отримують можливість працювати над конкретними математичними проблемами та впроваджувати їх у практику, сприяючи розвитку науки.

Участь у роботі проблемної групи "Методика навчання геометрії в профільній школі" під керівництвом канд. пед. наук К. В. Польгун, сприяють підготовці висококваліфікованих педагогів, які здатні ефективно передавати математичні знання учням та розвивати їх аналітичні здібності.

Орієнтовний напрям публікацій  учасників проблемної групи «Використання ІКТ у навчанні математики» (керівник: канд. пед. наук, доцент Т. Г. Крамаренко) : використання іммерсивних технологій та STEM-підходів у навчанні математики. Учасниками підготовлено магістерські роботи з окреслених напрямків, публікації у збірниках наукових праць. Учасники проблемної групи долучилися до участі у наукових конференціях, методичних семінарах та ін. Аспірантка Ольга Пилипенко підготувала до публічного захисту дисертаційне дослідження.

Усі ці ініціативи покращують рівень підготовки студентів і сприяють розвитку наукової спільноти в галузі математики та методики її навчання.

23270
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31