Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

У четвер, 7 травня, о 14.00 у форматі Zoom-конференції на фізматі відбулася година спілкування з студентами групи МІ-16 – майбутніми учителями математики та інформатики. Розглядалися питання підготовки до захисту курсових робіт, до екзаменаційної сесії, складання державних іспитів та фахових випробувань зі вступу до магістратури. Студентів цікавила і організація проведення оглядових лекцій. Обговорювалися назрілі проблеми щодо поточної атестації, яка завершилася 8 травня. Крім студентів і куратора групи МІ-16, доцента Тетяни Крамаренко, у годині спілкування взяли участь професор кафедри математики та методики її навчання І. В. Лов’янова та завідувач кафедри, доцент Д. Є. Бобилєв.

Друга частина години спілкування пройшла як підсумкова конференція з виробничої практики, яку студенти проходили у закладах середньої освіти. Засобами Zoom демонструвалися підготовлені студентами презентації. Студенти ділилися враженнями і раділи з того, що до оголошення карантину все ж мали змогу провести уроки математики та інформатики, позакласні та виховні заходи та відчути себе у ролі вчителя. Багато практикантів писали щоденники практики у вигляді блогів. Під час карантину ще більше усвідомили, що професія учителя дуже важлива. Потребує підготовки вчитель і до дистанційного навчання.

Технології перемагають коронавірус!

godynanspilkuvannja001