Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

foto 1 курс МІ 2210 вересня 2022 року на кафедрі математики та методики її навчання відбулася онлайн-зустріч зі студентами першого  курсу, які обрали для навчання спеціальність 014 Середня освіта. Математика. Інформатика. Під час зустрічі завідувач кафедри, доцент Д.Є.Бобилєв; декан фізико-математичного факультету, доцент О.В Віхрова; куратор групи, доцент Т.Г.Крамаренко, викладачі кафедри доцент Л.О.Черних, професор В.В.Корольський, старший викладач С.Г.Шиперко, старший викладач К.В.Польгун, професор І.В.Лов'янова  звернулися з вітальним словом до студентської молоді. Присутні висловлювали щирі побажання успіхів у навчанні, добра, миру, зичили, цікавого студентського життя.

Д.Є. Бобилєв окреслив основні питання щодо організації навчально-виховного процесу та розкладу занять. Присутні викладачі розповіли про особливості проведення занять в онлайн-режимі, становлення студентів у майбутній професії тощо.

Студенти-першокурсники розповідали про себе, шкільних наставників з математики та інформатики,  які надихнули їх обрати почесну професію вчителя. А ще про власні захоплення і те, як хочуть розвивати творчий потенціал, успішно навчаючись на фізико-математичному факультеті Криворізького державного педагогічного університету.

20019