Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

IMG 2 курс Сьогодні, 17 грудня 2019 р. на кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання пройшов захист курсових робіт з німецької мови. Свої наукові роботи захищали студенти четвертого курсу групи НАФ-16. До складу комісії, яка оцінювала якість курсових робіт увійшли викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання – доц. Мельничук Галина Миколаївна, доц. Карпюк Валентина Андріївна, ст. викладачі Устінова Вікторія Олександрівна,Чорна Ольга Володимирівна та Лопатич Рита Володимирівна.

Тематика, представлених на захист робіт, була дуже цікавою. Роботи були присвячені актуальним науковим дослідженням у галузі філології, таким як способи заперечення в сучасній німецькій мові; стилістика німецьких прислів’їв та приказок; структурно-семантичні особливості німецьких фразеологізмів; лінгвокультурні особливості німецької казки та інші. Захист курсових робіт пройшов успішно, всі студенти отримали позитивні оцінки.

IMG курс 2 COLLAGEIMG курс 3 COLLAGE