Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

5 kongres 15 та 16 листопада 2019 року викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Чорна Ольга Володимирівна та Мархева Оксана Євгенівна взяли участь у дигітальному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій», який проходив у м. Київ. Конгрес проводився за підтримки Гете-Інституту, який приймає активну участь у програмі реформ «Нова українська школа» Міністерства освіти України.

3 kongres COLLAGE

В ході Конгресу міжнародні та українські експерти обговорювали сучасні тренди в освіті:

- зміна ролі вчителя завдяки дигіталізації навчання, наприклад, індивідуалізація навчального процесу за допомогою адаптованого та персоналізованого навчання;

- відкриття нових можливостей завдяки онлайн-інструментам для формального оцінювання;

- застосування «штучного інтелекту» під час вивчення іноземних мов, наприклад, у формі чат-ботів, роз’яснення поняття «штучного інтелекту»;

- медійна компетентність в школі, що, власне кажучи, означає термін «фейкові новини» та інші теми.

1 kongres COLLAGE         2 kongres COLLAGE

Сподіваємося, що конгрес «Наука і знання в епоху цифрових технологій» допоможе вчителям середньої школи та викладачам вищих навчальних закладів впровадити в своїх навчальних закладах цифровий аспект реформ.