Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Коваленко О.О.

1. Формування лексичної компетенції  учнів з теми «Природа. Погода. Подорож»  на уроках німецької мови.
  2. Формування лексичної компетенції учнів за допомогою комунікативних  та не комунікативних вправ на уроках німецької мови.
  3. Можливості  семантизації у формуванні лексичної компетенції  учнів на уроках німецької мови.
  4. Формування активного та пасивного словникового запасу учнів шляхом оволодіння різними способами словотворення.

Карпюк В.А.

1. Фразеологізми з соматичним компонентом як засіб удосконалення лексичної компетентності учнів старших класів на уроках німецької мови.
  2. Рольова гра як ефективний методичний прийом навчання діалогічного мовлення у початковій школі.
  3. Використання методів проектів у навчанні говоріння на уроці німецької мови у середній школі.
  4. Формування міжкультурної компетенції на базі сучасних інформаційно-комунікативних технологій на уроках німецької мови.
  5. Використання сучасних комп`ютерних технологій в процесі формування граматичних навичок на уроці німецької мови.
  6. Тестування як засіб оцінювання та контролю досягнень учнів на уроці німецької мови.

Мархева О.Є.

1. Використання сучасних технологій у процесі формування іншомовної фонетичної компетентності учнів середньої школи .
  2. Формування умінь і навичок діалогічного мовлення на середньому етапі навчання німецької мови.
  3. Формування лексичної компетентності учнів середньої школи на основі аутентичних текстів.
  4. Формування країнознавчої компетентності учнів середньої школи на основі відео з Youtube.
  5. Формування лексичної компетентності учнів середньої школи за допомогою мобільних за стосунків.
  6. Розвиток навичок аудіювання в учнів середньої школи на уроках німецької мови.

Лопатич Р.В.

1. Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках німецької мови.
  2. Реалізація лінгвокраїнознавчого підходу під час навчання німецької мови.
  3. Комунікативні ігри на уроках німецької мови під час формування мовленнєвої компетенції.
  4. Засоби формування лексичних навичок на уроках німецької мови.
  5. Розвиток навичок креативного мислення на уроках німецької мови під час формування писемного мовлення школярів старших класів.
  6. Формування фонетичних навичок на початковому етапі вивчення німецької мови.
  7. Формування навичок діалогічного мовлення на уроках німецької мови у середній школі.
  8. Формування навичок усного мовлення під час вивчення німецької мови.
  9. Формування писемного мовлення учнів старших класів на уроках німецької мови.

Чорна О.В.

1. Навчання техніки читання німецькою мовою на початковому етапі в загальноосвітній школі.
  2. Формування компетентності в читанні німецькою мовою учнів середньої ланки загальноосвітньої школи шляхом підвищення підвищення їх мотивації.
  3. Застосовування різних стратегій читання  для формування компетентності в читанні на урока німецької мови в загальноосвітній школі.
  4. Методичні підходи до оволодіння вмінням створювати писемний текст на урока німецької мови в загальноосвітній школі.
  5. Формування іншомовної мовленнєвої компетентності в письмі на уроках німецької мови шляхом створення системи вправ.
  6. Розробка системи вправ для формування навичок вживання засобів міжфразовогозв’язку в процесі формування іншомовної мовленнєвої компетентності в письмі.

Устінова В.О.

1. Рольова гра як спосіб актуалізації учбової діяльності учнів на уроках іноземної мови.
  2. Формування комунікативної компетенції учнів на уроках іноземної мови.
  3. Розвиток навичок монологічного мовлення на уроках німецької мови в старших класах.
  4. Читання як засіб вдосконалення знань з німецької мови.
  5. Особливості навчання аудіювання на різних ступенях вивчення німецької мови.
  6. Сучасні тенденції в методиці викладання іноземних мов в Україні.
  7. Роль самостійної роботи у формуванні комунікативної компетенції учнів.

Травень 2024