Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

3 серпня 2018 року до нашого університету завітав з візитом викладач кафедри іноземних мов університету міста Пардубіце (Чехія) пан Ян Чапик. Після зустрічі з керівництвом він відвідав кафедру німецької мови і літератури з методикою викладання, познайомився з викладачами кафедри, навчальними планами та поділився перспективами подальшого міжнародного співробітництва на майбутнє.

4 серпня у актовому залі гуманітарного корпусу відбулася зустріч пана Чапика зі студентами, які вивчають німецьку мову. До уваги всім бажаючим були представлені програми університету Пардубіце, розроблені разом з центром освіти Німеччини для тих, хто бажає покращити свої знання з німецької мови у рамках програми мобільності Erasmus+ за напрямком КА1.

IMG 82995 COLLAGE

За цією програмою троє студентів нашого університету пройшли цього літа інтенсивний курс: Антонова Вероніка, Соломка Ольга та Оліфер Олена.20180904 110519 Організацією цих курсів і займався пан Чапик.

Враження студентів незабутні, вони із захватом розповідали: «З 13 по 24 серпня 2018 року ми мали можливість пройти літній інтенсивний курс в університеті Пардубіце (Чехія). Це була неймовірна подія для нас усіх. Кожного дня ми дізнавалися про щось нове від наших численних викладачів. Університет у Пардубіце – дуже великий і сучасний та відомий в Чехії. Там навчається багато іноземців. Цей курс був інтернаціональний. Знайомство з новими людьми з різних країн та можливість попрактикуватися у німецькій і не тільки мові – великий плюс цього курсу. Те що цей курс проходив влітку, дало змогу нам відвідати дуже багато екскурсій, завдяки яким ми отримали інформацію про місто Пардубіце та про цікаві та видатні місця цього краю. Завдяки курсу ми дізналися багато нових методів, технологій викладання. Також отримали досвід синхронного та послідовного перекладу і дізналися традиції та історію Чехії ближче».

IMG 0732 COLLAGEIMG 0167IMG 1626 COLLAGE

Ми впевнені, що наша співпраця з університетом Пардубіце буде продуктивно продовжуватися, що сприятиме академічній мобільності наших студентів і викладачів та створенню спільних академічних програм. Перед нашим університетом відкриваються нові перспективи у співпраці з зарубіжними вишами. Обмін викладачами і студентами забезпечує органічне входження української системи освіти в міжнародний освітній простір.