Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

20181011 111011 COLLAGE

Знову до Криворізького педуніверситету завітав лектор Німецької служби академічних обмінів. 11 жовтня студенти факультету іноземних мов зустрічалися з Ніною Креєр, представником DAAD Чорноморського національного університету імені П.Могили.

Німецька служба академічних обмінів – це об’єднання німецьких вишів та студентських організацій. Вона сприяє інтернаціоналізації німецьких вищих навчальних закладів, зміцненню германістики та німецької мови за кордоном, та  надає змогу молоді з різних країн набути досвід закордонного стажування з метою навчання або досліджень.

20181011 125845 COLLAGE

Ніна Креєр вперше відвідала Криворізький державний педагогічний університет. На зустрічі зі студентами вона розповіла про існуючі проекти та стипендіальні програми DAAD, познайомила з правилами оформлення заяв для участі у стипендіальних програмах. У другій половині дня студенти факультету іноземних мов мали змогу пройти мовний тест на рівень володіння німецької мови.