Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

images 415 вересня на факультеті іноземних відбулися урочистості пов’язані, з початком нового навчального року, та знайомство першокурсників з факультетом, деканом, керівниками кафедр, кураторами та студентами старших курсів. На загальних зборах виступили декан та замдекана факультету, завідувачі кафедр, а також студенти з презентацією своїх спеціальностей.

Подальше знайомство першокурсників з університетом очолили куратори. Куратор групи НАФ-20, Лопатич Рита Володимирівна, та завідувач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Мельничук Галина Миколаївна привітали ще раз першокурсників з початком навчального року та продовжили ознайомлення студентів з умовами та можливостями навчання на факультеті іноземних мов, а також зі студентськими традиціями.

15 вер                      15 вересн

Вітаємо всіх студентів, а особливо  першокурсників, з початком нового навчального року!!!!