Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

лекция11

4 травня 2021 року пройшла у режимі відео конференції ZOOM гостьова лекція доктора Яна Чапека, викладача кафедри іноземних мов університету м.Пардубіце (Чехія). Тема лекції  “Einige Gründe Deutsch zu mögen“ викликала чималий інтерес, її відвідали близько 50 слухачів, серед яких не тільки студенти факультету іноземних мов, а і магістранти та аспіранти, викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, а також усі бажаючи, ті, хто володіють та цікавляться німецькою мовою. Лекцію також відвідав ректор КДПУ, професор Шрамко Я.В.

лекция1

Доктор Ян Чапек проводив лекцію німецькою мовою та супроводжував свою доповідь презентацією, з якою ви можете ознайомитися тут. Доктор  Я. Чапек презентував наступного тижня продовження лекції, яке відбудеться 11 травня 2021 року об 11.00. Прийняти участь у гостьовій лекції ви можете за наступним посиланням.