Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

tesst

24 лютого 2018 року учні випускних класів міста Кривого Рогу та Криворізького району мали можливість прийняти участь у моніторинговому пробному тестуванні з німецької та французької мови, яке було організовано викладачами кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання на базі КДПУ.

Пробне тестування проходило з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, та дало змогу  учасникам тестування ознайомитися з різними формами завдань, розрахувати час на їх виконання, потренуватися в заповненні бланків відповідей, визначити власний рівень знань з іноземної мови та  скорегувати свою подальшу підготовку до ЗНО.

тест b0497 V

Тести пробного тестування, які були розроблені досвідченими викладачами кафедри (канд. пед. н. Лопатич Р.В., канд. філ. н. Захаровою Н.О. та старшим викладачем І.В.Мельничуком), відповідали вимогам зовнішнього незалежного оцінювання, містили новий розділ «Розуміння мови на слух» і були максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Результати моніторингового пробного тестування з німецької мови

Інд.код      бали

7370    -  117