Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

29-30 березня 2018 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася низка спільних заходів Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та нашого університету в рамках відзначення Німецько-Українського року мов. Відкриття заходу відбулося 29 березня у конференц-залі головного корпусу. З вступною промовою виступили ректор університету Я.В.Шрамко, проректор з наукової роботи В.А.Гаманюк та керівник відділу міжнародних зв’язків КДПУ В.О.Турський.

daad 1daad 2

Програма заходу передбачала презентації, тренінги для студентів та вчителів німецької мови шкіл Кривого Рогу, мовне тестування, вікторину, презентацію підручника DU 4.

daad 3 daad 4

На два дні Криворізький педагогічний університет став домівкою німецької мови та осередком студентської мобільності.

daad 5daad 6

Наприкінці другого дня роботи студенти мали можливість прийняти участь у країнознавчій вікторині та познайомитися з випуском четвертої частини підручника DU, представленого одним із авторів – завідувачем кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, кандидатом філологічних наук, доцентом Г.М.Мельничук.

daad 7daad 8

Захід було висвітлено також у засобах масової інформації.