Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

FB IMG курс Фаховий мовний курс з журналістики та сторітеллінгу. Фаховий мовний курс пройшов на базі Львівського Національного університету імені Івана Франка з 13-17 листопада 2019 року. 14 студенток із різних міст України взяли участь у фаховому курсі з німецької мови. Серед них була і Кошеленко Анастасія (НАФ-17), студентка третього курсу факультету іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету.

Протягом п’яти днів, студенти намагались освоїти професію журналістики через екскурсії по прекрасному місту Лева, воркшопу по написанню статей від Вільгельма Зімерса (німецький редактор журналу «vitamin.de») та майстер-класу від австрійського прес-фотографа Олівера Бадера.

2 курс                    2 курс COLLAGE

Чи вийшло у студенток познайомитись із такою нелегкою професією протягом короткого часу? Так! Всі учасники курсу успішно закріпили отримані знання, написавши статті для німецького журналу, які вийдуть в світ протягом 2020 року та, звісно, отримали сертифікати про вдале проходження мовного курсу.