Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

устинова

Устінова Вікторія Олександрівна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

  Освіта. У 2000 році закінчила факультет іноземних мов КДПІ зі спеціальності „ Німецька та англійська мови".

Наукова діяльність. У 2012 році закінчила аспірантуру при Криворізькому педагогічному  інституту ДВНЗ "Криворізький національний університет" зі спеціальності „Теорія навчання".

Захистила дисертацію «Дидактичні засади структурування змісту гуманітарних дисциплін у фаховій підготовці студентів педагогічних ВНЗ» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання (2013).

Автор більше двадцяти наукових публікацій публікацій у фахових та зарубіжних виданнях, а також публікацій у інших виданнях з проблем педагогіки, методики і філології.

Навчальна діяльність. Викладає курси: «Теоретична фонетика німецької мови», «Практичний курс німецької мови», «Практична фонетика німецької мови».

Устінова В.О. активно бере участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях з проблем педагогіки та філології, в тому числі і за кордоном. Серед них:

2nd International Scientific Conference “European Applied Sciences: modern approaches in scientific researches” (February 18-19, 2013, Stuttgart, Germany),

Міжнародна науково-практична конференція „Розвиток педагогіки та психології в умовах сьогодення“ (м. Київ, Україна, 23 березня 2013 року),

3705
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша