Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

коваленко

Коваленко Оксана Олександрівна - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

Освіта. навчалася в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка  за спеціальністю “Німецька мова” (1989-1992р.р.), в Київському лінгвістичному університеті за спеціальністю “Німецька мова” (1993-1995р.р.) та у денній аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю 13.00.04 “Теорія та методика професійної освіти” (1998-2001р.р.).

Наукова діяльність. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальністі 13.00.04 “Теорія та методика професійної освіти” на тему: “Формування комунікативної культури майбутніх учителів засобами позааудиторної роботи” (2007 р.) і отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Автор близько 40 наукових публікацій, у тому числі: 17 публікацій у фахових виданнях, публікацій в інших виданнях з проблем педагогіки та методики і філології, 3 методичні посібника. Є учасником міжнародних та всеукраїнських конференцій.

Має сертифікат Гете-інституту за участь у семінарі з підвищення кваліфікації «Berufssprache Deutsch lehren am Beispiel der DaF-Übungsfirma» (Київ, 2014 р).

Керує науковим гуртком «Формування комунікативної компетентності майбутнього вчителя засобами іноземної мови».

Навчальна діяльність. Викладає курси: «Практичний курс німецької мови», «Друга мова», «Іноземна мова», керує виробничою педагогічною практикою студентів.

3706
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша