kazakov kr.city

Група з Кривого Рогу підкорювала Альпи у Франції, повідомляє krivbass.city.

140818 криворіжжя

Цьогоріч всі вищі заклади освіти отримали бюджетні місця майже для 8 тисяч абітурієнтів. Близько половини місць на початок серпня вже заповнено. До ТОП-пятірки регіонів, вишам яких цих місць перепало найбільше, увійшла і Дніпропетровщина. У Кривому Розі 6 інститутів та університетів отримали більше тисячі місць держзамовлення, повідомляє "Криворіжжя".

змі

Студентки Криворізького педагогічного університету отримають можливість вивчити іноземні мови в Чехії, повідомляє krivbass.city.

rudana 070818

Логопедія, дизайн, соціологія масових комунікацій, цивільна безпека. Такі спеціальності віднедавна з'явилися в двох китах вищої освіти в нашому місті. Детальніше на сайті ТРК "Рудана".

win 1kr

Студентка Криворізького державного педагогічного університету стала лауреатом першого ступеня на Міжнародному фестивалі мистецтв. Деталі - на сайті Першого криворізького.

kdpu 020818

1 серпня оприлюднено списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування до ВНЗ, передає krivbass.city. Кожен вступник може побачити відповідну інформацію у своєму особистому кабінеті на сайті Міносвіти.

Криворізькі виші почали отримувати списки на бюджет. О першій годині дня педуніверситет отримав 389 місць, повідомляє «Криворіжжя».

010818 rudana

Майже студенти. Сьогодні всеукраїнський освітній портал оприлюднив списки вступників, зарахованих на бюджетну форму навчання. Як пройшов цей день для абітурієнтів - у репортажі ТРК "Рудана".

final18 rudana

26-го червня завершився прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів. За даними Міносвіти, ТОП-10 спеціальностей, на які цього року подано найбільше заяв, очолили «Філологія» та «Право». Коли абітурієнти дізнаються, чи пройшли на омріяні бюджетні місця - у репортажі ТРК "Рудана".

Пільги при вступі до вузів і закладів профтехосвіти для учасників бойових дій на сході країни та їхніх дітей діють з дві тисячі шістнадцятого року. Майбутні студенти, батьки яких захищають країну від російської агресії, та безпосередньо захисники мають право на безкоштовну освіту. На яку допомогу держави вони можуть розраховувати та про умови їх зарахування до навчальних закладів - у сюжеті ТРК "Рудана".

Популярне
Зворотний зв'язок