nich nauky

Покерувати роботом, попрацювати з телескопом, мікроскопом, провести досліди з вогнем – все це могли зробити школярі у «Ніч науки». У Криворізькому педуніверситеті діяло 7 станцій: фізична, хімічна, зоологічна, біологічна, астрономічна, мистецька та станція робототехніки. В кожній з них на учнів чекали справжні відкриття. Детальніше - у сюжеті ТРК "Криворіжжя".


 

3541

narodni kolektyvy

У Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся захист звання "Народний самодіяльний колектив". Його відстоювали 6 колективів, які існують на базі музично-педагогічного відділення факультету мистецтв десятки років. Деталі - у репортажі Першого Криворізького.


 

3540

У будень - світочі знань, а у свято - актори. Здійснення бажання раз на рік - не так уже й багато. Миколаї з педагогічного вишу зробили так, щоб диво для маленьких криворіжців сталося на сцені. Щорічну студентську виставу бачила й знімальна група ТРК "Рудана".

 


3494

19.12.17 1kr

19 грудня на головній сцені педуніверситету Кривого Рогу студенти провели благодійний захід до Дня Святого Миколая. Детальніше – у репортажі Першого Криворізького.


 

3491

 

Дива створюють люди. Таким гаслом керувались студенти природничого факультету КДПУ, які влаштували свято для вихованців Криворізького спеціалізованого будинку дитини. Вони організували для малечі яскраву виставу. Детальніше - у репортажі ТРК "Рудана".


3493

интервью

Про відкриття секції екстремального спорту у педагогічному університеті, підготовку говорив Іван Дудчак із Володимиром Казаковим у програмі Першого міського «Інтерв’ю дня».


 

3082

рудана екстрім центр

Відтепер прихильники спортивного туризму мають змогу відкласти подорожі у віддалені куточки України та світу. Що таке небезпека та ризик у походах, можна відчути не виїжджаючи з міста. Ковтнути адреналіну пропонує новий екстрім-центр у педуніверситеті. Його будівництво фінансово підтримала Група Метінвест.  Деталі - у сюжеті ТРК "Рудана".


 

3095

роль читання

Як заохотити дітей до читання? В педагогічному університеті цьому питанню присвятили окрему конференцію. Педагоги переконані: раннє знайомство з книжкою допоможе малюкові яскраво пізнавати світ і творчо розвиватися. Детальніше - у репортажі ТРК "Рудана".


 

3096

аеробіка

Студентки Криворізького державного педагогічного університету взяли участь у змаганнях з аеробіки, організованому кафедрою фізвиховання. Детальніше у репортажі Першого Криворізького.


 

3171

пласт шеврон

29 листопада в актовому залі Криворізького педагогічного університету пройшла презентація місцевого осередку пластунів. Усім присутнім провели короткий екскурс по роботі активістів - від самих витоків до сучасності. На різних етапах існування основні ідеї скаутів залишалися незмінними. Деталі - у репортажі Першого міського.


 

3263
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31