camp rudana

На базі Молодіжного центру педуніверситету з першого червня запрацював учнівський профорієнтаційний табір. Щодня нові групи школярів знайомляться там з потенціалом вузу та спеціальностями, які здобувають студенти. Деталі у репортажі ТРК "Рудана".


5145

logopediya rudana

Криворізький педагогічний університет оголошує про відкриття нової спеціальності «Спеціальна освіта», повідомляє ТРК "Рудана".


 

5141

У Криворізькому педуніверситеті відкривається нова спеціальність "Спеціальна освіта", повідомляє krivbass.city.


5134

visit krivbass.city

Делегація Криворізького державного педагогічного університету повернулася додому після візиту до Нового Університету Бакінгемширу (Великобританія), повідомляє krivbass.city.


5127

books kryvorizhzhya

На зустріч, яку організатори приурочили до 100-річчя подій Української революції, зібралися керівники бібліотечних філій,  науковці вишів міста. Детальніше - у репортажі ТРК "Криворіжжя".


5097

doshk ped krivbass.city

Студенти КДПУ стали переможцями на Всеукраїнській олімпіаді з дошкільної педагогіки, повідомляє krivbass.city.


5075

gonchar books rudana

Єдиний у Дніпропетровській області виш, де готують педагогів, розкриває студентству сучасного, невідомого Гончара. У культурно-мистецькому форматі крізь призму різних видів мистецтва поглянули на творчість публіциста, письменника, громадського діяча та журналіста майбутні філологи. Деталі у сюжеті ТРК «Рудана».


5063

museum krivbass.city

У Кривому Розі відкрили експозицію, присвячену учасникам війни на сході України, повідомляє krivbass.city.


 

5062

gonchar rudana

Єдиний у Дніпропетровській області виш, де готують педагогів, - Криворізький державний педагогчний університет - розкриває студентству сучасного, невідомого Гончара. У культурно-мистецькому форматі крізь призму різних видів мистецтва поглянули на творчість публіциста, письменника, громадського діяча та журналіста майбутні філологи. Деталі - у репортажі ТРК "Рудана.


5056

24 травня у педагогічному університеті передали два патріотичних видання. Їх отримали криворізькі бібліотеки і музеї. Детальніше - у репортажі Першого міського.


5055
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок