• Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

 • Шаховий клуб

  Шаховий клуб "Еліта"

 • Виступ музично-хореографічного відділення факультету мистецтв

  Виступ музично-хореографічного відділення факультету мистецтв

 • Практичне заняття з туризму

  Практичне заняття з туризму

 • Факультет української філології

  Факультет української філології

 • Виставка художньо-графічного відділення факультету мистецтв

  Виставка художньо-графічного відділення факультету мистецтв

 • Фізико-математичний факультет

  Фізико-математичний факультет

 • Міжнародна співпраця DAAD

  Міжнародна співпраця DAAD

Останні записи
Наші блогери

 «Педагогічні замальовки» – краєзнавче видання про освітян сучасного Криворіжжя

22 Травня 2018, 03:49

У розвитку освіти і культури Криворіжжя значну роль відіграє Криворізький державний педагогічний інститут / університет.

Метою цієї публікації є презентація науково-популярного видання «Педагогічні замальовки» кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету Тетяни Григорівни Крамаренко [1], де представлено досвід роботи освітян, висвітлено окремі теоретико-методичні аспекти запровадження інноваційних технологій навчання, зокрема математики, фізики та інформатики; подано довідковий матеріал про багатьох викладачів, випускників, студентів Криворізького державного педагогічного інституту / університету, кращих учителів закладів середньої освіти, працівників закладів освіти та культури міста тощо.

 1. Крамаренко Т. Г. Педагогічні замальовки : нариси / Тетяна Григорівна Крамаренко [Електронний ресурс]. — Кривий Ріг : Вид. Р. А. Козлов, 2018. — 592 с. — Режим доступу: http://elibrary.kdpu.edu.ua/jspui/handle/0564/2007.

Метою видання «Педагогічних замальовок» є популяризація передового досвіду освітян Криворіжжя, піднесення престижу професії вчителя, поширення ідей самоосвіти та самовдосконалення у професії, культурного та духовного збагачення, патріотичного виховання молоді, здорового способу життя, збереження сімейних цінностей, охорони довкілля тощо. Представлений у доступній формі опис педагогічного досвіду та довідковий матеріал може бути використаний для підвищення кваліфікації вчителів та при підготовці майбутніх учителів насамперед на краєзнавчому матеріалі. Адресовано збірку для педагогічної громадськості та молоді, яка хоче здобути почесну професію вчителя.

Співбесідниками автора стали різні персони: викладачі Криворізького державного педагогічного університету, відомі випускники ВНЗ, які реалізувалися у педагогічній діяльності, зокрема науковці, вчителі – відмінники освіти України, директори кращих середніх закладів освіти міста, бібліотекарі, працівники позашкільних закладів освіти й культури. Є інтерв’ю зі студентами, де вони розповідають, чому обрали професію вчителя. Серед героїв розповідей – математики, фізики, програмісти, хіміки, біологи, історики, філологи, учителі праці, музики, образотворчого мистецтва, журналісти та ін. Частина матеріалів пропонованої збірки публікувалася на сайті kdpu.edu.ua, у криворізьких газетах «Університетські новини» та «Домашняя газета» (2006–2018).

Детальніше…

Прес-центр

Про європейський формат у науці: інтерв’ю з Вітою Гаманюк

18 Травня 2018, 08:55

До Дня Європи, який у нашій країні відзначається у третю суботу травня, прес-центр Криворізького педагогічного поспілкувався з Вітою Анатоліївною Гаманюк – проректором з наукової роботи КДПУ, професором кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання. Віта Анатоліївна є одним із провідних германістів нашого університету – тож говорили не тільки про європейські цінності й сучасні наукові комунікації, а і про особливості вивчення і викладання німецької – однієї з найпоширеніших мов світової науки і культури.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Додаткове висаджування та полив чагарників

26 Квітня 2018, 10:38

20.04.2018 р. учасники проекту здійснили черговий виїзд на Жовтокам’янський кар’єр. На кожній з 5 ділянок додатково висаджено рослини жимолості татарської (Lonicera tatarica L.) і бузка Звегінцова (Syringa sweginzowii Koehne & Lindl.) Всього за 2 поїздки висаджено 33 чагарникові рослини, що належать до 8 видів. Приямкові круги рослин рясно политі і замульчовані. Проведено флористичні та фауністичні дослідження. Встановлено пастки Барбера для визначення видового складу безхребетних. Маємо надію, що наша робота сприятиме підвищенню біорізноманіття кар’єру і формуванню екологічного світогляду у мешканців нашого міста.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Екскурсія студентів природничого факультету. Створення біогруп з природних або інтродукованих (гарно квітучих) чагарникових рослин

26 Квітня 2018, 09:39

13.04.2018 р. студенти природничого факультету здійснили екскурсійний виїзд до Жовтокам’янського кар’єру. На 5 підготовлених ділянках, під керівництвом викладачів-учасників проекту, 18 студентів біологів (у тому числі 5 іноземних студентів з Туркменістану) висадили чагарники різних видів, одержали практичні уміння і навички з проведення екскурсії, підготовки посадкового матеріалу та висадження рослин. Студенти отримали також теоретичні знання з проблеми збереження біорізноманіття у глобальному аспекті та можливості її вирішення на регіональному рівні. Керівник проекту Євтушенко Е.О. акцентував увагу студентів на важливості проведення заходів зі збереження біорізноманіття компанією «Хайдельбергцемент Україна». Біорізноманіття збільшили на 5 видів та 23 рослини (Juniperus sabina L.,Symphoricarpos albus (L.) Blake, Kerria japonica (L.) Dc.), Ligustrum vulgare L., Euonymus europaeus L., Spiraea japonica L.f.).

Детальніше…

Декан природничого факультету

Запрошуємо до обговорення слогану до логотипу

25 Квітня 2018, 13:25

Шановні друзі! Запрошуємо Вас прийняти участь у формулюванні слогану до логотипу (автор Поздній Є.В.) проекту “Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» (Creation of Shrub Groups as a New Habitat for Quarry’s Biota). Слоган не повинен перевищувати об’єм 15 слів і обов’язково включати назву  компанії (ХайдельбергЦемент Україна (HeidelbergCement Ukraine)). Журі зі складу учасників проекту прийматиме пропозиції до 1 травня і оголосить переможців до 15 травня. Перше місце – безкоштовна поїздка на Жовтокам’янський кар’єр!

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31