• Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

 • Враження першокурсника

  Враження першокурсника

 • День майбутнього студента

  День майбутнього студента

 • Хімічна лабораторія

  Хімічна лабораторія

 • Навчальні заняття з біології

  Навчальні заняття з біології

 • Посвята в студенти

  Посвята в студенти

 • Дизайн одягу студентів

  Дизайн одягу студентів

 • Факультет іноземних мов

  Факультет іноземних мов

 • Факультет української філології

  Факультет української філології

Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Берегиня університетського храму науки: інтерв’ю з Г. М. Віняр

29 Вересня 2019, 12:31

Бібліотека – це серце університету: у всі часи вона була базовим інформаційним, культурним і духовним центром закладів вищої освіти. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек прес-центр поспілкувався з директором бібліотеки КДПУ, кандидатом філологічних наук, доцентом Ганною Миколаївною Віняр.

Детальніше…

Прес-центр

Спортивна педагогіка в дії: інтерв’ю з В. В. Шутьком

13 Вересня 2019, 16:04

Кожної другої суботи вересня наша країна святкує День фізичної культури і спорту. Згідно з Указом Президента України від 29 червня 1994 року це свято встановлено на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян. Провідним ініціатором і натхненником фізкультурно-спортивного руху в Криворізькому педагогічному є завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання, к. пед. наук, доцент Віктор Васильович Шутько. З очільником спортивно-педагогічної ланки університету напередодні Дня фізичної культури і спорту поспілкувався прес-центр КДПУ.

Детальніше…

Шевченко Павло Іванович : штрихи до портрету (до 90-річчя з дня народження професора П. І. Шевченка)

29 Серпня 2019, 15:34

У п’ятницю 30 серпня 2019 року виповнилося б 90 років з дня народження неординарної особистості, історика, кандидата педагогічних наук, професора, заслуженого вчителя України П. І. Шевченка. Справі розбудови освіти нашого міста і Дніпропетровщини Павло Іванович віддав півстоліття. З них 14 років очолював міський відділ освіти, 21 рік обіймав посаду ректора Криворізького державного педагогічного інституту, а потім і університету, очолював кафедру, був депутатом Криворізької міської ради. Під керівництвом П. І. Шевченка були зведені сучасні корпуси інституту, навчальні майстерні, гуртожитки, відкрито нові факультети та спеціальності. Внесок Павла Івановича в розбудову освіти міста оцінено почесним знаком «За заслуги перед містом». В університеті одна з аудиторій носить його ім’я, і на честь П. І. Шевченка біля головного корпусу встановлено меморіальну дошку. 

 

Шевченко Павло Іванович : штрихи до портрету (до 90-річчя від дня народження ректора (1979-2000 рр.) Криворізького державного педагогічного інституту/університету : біобібліографічний нарис / упоряд.: Т. Г. Крамаренко, О. А. Дікунова. – Кривий Ріг : КДПУ, 2019. – 92 c. – Режим доступу : http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3235.

 

Завантажуйте через QR-код за допомогою Viber

і дізнайтеся більше про відомого освітянина Криворіжжя!

Детальніше…

Прес-центр

Зберегти світлий спадок дитинства: інтерв’ю з О. В. Ковшар

1 Червня 2019, 09:18

1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Діти – це наше майбутнє: від їх виховання й освіти залежить розвиток кожного суспільства. Сучасні методики, що використовуються у дошкільній освіті, визначають не тільки успішність подальшого навчання, а й усього життєвого шляху людини. Прес-центр поспілкувався з доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри дошкільної освіти, доцентом Оленою Вікторівною Ковшар, яка вивчає й впроваджує різноманітні методики дошкільного навчання й виховання, перехідного етапу від дошкілля до школи.

Детальніше…

Прес-центр

Світ без кордонів: інтерв’ю з М. В. Цегельською

23 Травня 2019, 19:01

18 травня Україна разом з іншими європейськими державами святкує День Європи. Це – знакова подія не тільки для країн, географічно розташованих на нашому континенті, а й важлива дата для всіх, хто визнає засадничі принципи та норми, що діють у державах Європейського Союзу. Прес-центр поспілкувався з к. філол. н., доцентом кафедри англійської мови з методикою викладання Мариною Валеріївною Цегельською, яка неодноразово відвідувала ці країни, й розпитав про її досвід та враження від співпраці з європейськими колегами.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31