• Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

 • Універсіада 2018

  Універсіада 2018

 • Кабінет фізики

  Кабінет фізики

 • Факультет мистецтв

  Факультет мистецтв

 • Музей

  Музей "Літературно-мистецьке Криворіжжя"

 • День педагогічного університету

  День педагогічного університету

 • Практичне заняття з іноземної мови

  Практичне заняття з іноземної мови

 • Вручення дипломів магістрам кдпу

  Вручення дипломів магістрам кдпу

Останні записи
Наші блогери
Декан природничого факультету

Науково-практичний семінар «Збереження біорізноманіття: регіональний аспект». Презентація проекту учням 7 кл. КЗШ №94 (Довгинцівський район). Директор – Бородавка С. М.

21 Березня 2018, 12:11

05.03.2018 р. учасник проекту, асистент кафедри ботаніки та екології Комарова І.О. і студентка природничого факультету Мірошник Катерина (група БП-14)  провели семінар для 23-х учнів та вчителів біології під час якого презентували проект конкурсу The Quarry Life Award 2018 в Україні.

Учням запропонували обговорити питання збереження, відновлення та важливості біорізноманіття на території кар’єрів. Учасники ознайомились зі змістовними доповідями щодо флори та фауни кар’єрів компанії «ХайдельбергЦемент Україна», розглянули наукові засади збереження біорізноманіття регіону в контексті збалансованого розвитку, обговорили перспективи здійснення екскурсій на кар’єр.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Популяризація проекту серед учнівської молоді. Презентація проекту учням 8 кл. КЗШ №7 (Металургійний р-н). Директор – Завалій Ю.С.

21 Березня 2018, 11:54

02.03.2018 р. студенти природничого факультету КДПУ Фартушна Діана і Боєва Інна (група БХ-14) під керівництвом асистента кафедри ботаніки та екології, учасника проекту Комарової І.О. обговорили можливості відновлення біорізноманіття з 25-ма учнями 8 класу. В ході обговорення наведено перелік чагарників та птахів, які можуть жити на території кар’єру. Цікаві ідеї, жвава і продуктивна дискусія показали необхідність міжнародного співробітництва, спільних зусиль зі збереження біорізноманіття, пропагування природоохоронних ідей.

Детальніше…

Академічна співачка, професор Наталія Овчаренко: «Красива музика робить душу людини крилатою!»

11 Березня 2018, 05:10

Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки існуватиме людина. Не дарма кажуть, що музика подібна дощу. Крапля за краплею просочується вона в серце людини і оживляє його. Про навчання музики бесідуємо з чарівною жінкою, академічною співачкою, викладачем цього виду мистецтва, доктором педагогічних наук, професором кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Криворізького державного педагогічного університету, випускницею цього ж навчального закладу Наталією Анатоліївною Овчаренко. Для неї музика – інструмент самовираження і натхнення, джерело непередаваних відчуттів та емоцій.

Детальніше…

Прес-центр

«Любіть науку в собі, а не себе в науці»: інтерв’ю зі Світланою Ковпік

7 Березня 2018, 09:04

Напередодні шевченківських днів прес-центр поспілкувався зі знаною представницею наукової спільноти Криворізького педагогічного – доктором філологічних наук, професором кафедри української та світової літератур Світланою Іванівною Ковпік. Пані Світлана зустріла нас у затишному кабінеті.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Фауна Криворіжжя. Фауністичне різноманіття

5 Березня 2018, 11:25

Знайомство з фауною Криворіжжя відбулося у зоологічному музеї кафедри зоології та методики викладання біології за участі викладача кафедри Брошка Євгена.  Птахи за типом живлення об’єднуються у групи, що харчуються кісточками або насінням. Так, плодами глоду українського, бузини чорної, обліпихи крушиновидної, шипшини живляться: дрізд чикотень (Turdus pilaris L.), дрізд чорний (Turdus merula L.), вільшанка (Erithacus rubecula L.), омелюх звичайний (Bombycilla garrulus L.), шпак звичайний (Stumus vulgaris L.), фазан звичайний (Phasianus colchicus L.), сорока (Pica pica L.), ворона сіра (Corvus cornix L.), ворон (Corvus corax L.) тощо. Попереду у нас велика робота з визначення взаємопов’язаних видів чагарників і птахів, які стануть агентами підвищення біорізноманіття Жовтокам’янського кар’єру. Шануймося і досліджуємо біорізноманіття.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31