• 1

    КДПУ

  • 2
  • 3
Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Формування цілісної особистості: інтерв’ю з в. о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Юлією Сергіївною Кулінкою (до Міжнародного дня лялькаря)

21 Березня 2023, 14:29

21 березня у світі відзначають Міжнародний день лялькаря. Мистецтво створення ляльок є одним із прадавніх елементів культури нашого народу. Сьогодні на часі ляльки-обереги – традиційні українські народні ляльки, які митці виготовляють і дарують захисникам і захисницям із побажаннями швидкого й безпечного, переможного повернення додому. З нагоди свята майстрів одного з популярних видів прикладного мистецтва прес-центр поспілкувався з в. о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Юлією Сергіївною Кулінкою, серед академічних інтересів якої є й художня праця та декоративне мистецтво з основами дизайну.

Детальніше…

Прес-центр

Гармонія мистецтва та науки: інтерв’ю з в. о. завідувача кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. М. Ракітянською (до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці)

11 Лютого 2023, 08:11

11 лютого у світі відзначають Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Це важлива дата, покликана нагадати про внесок жіноцтва у розвиток наукового знання та підкреслити необхідність заохочення та підтримки жінок і дівчат, які мають хист до наукової діяльності. Напередодні свята прес-центр КДПУ поспілкувався з доктором педагогічних наук, доцентом кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, в. о. зав. кафедри Людмилою Миколаївною Ракітянською. Говорили про науку й мистецтво, вибір професії та дистанційне навчання, а ще – про симбіоз сфер діяльності, які, лише на перший погляд, здаються непоєднуваними.

Детальніше…

Прес-центр

ВИКЛИКИ ТА ЗДОБУТКИ РОКУ, ЩО МИНАЄ: інтерв’ю з ректором КДПУ, професором Ярославом Шрамком

30 Грудня 2022, 08:41

2022 рік став найскладнішим у новітній історії нашої країни. Але, окрім серйозних викликів, були й вагомі здобутки. Про це напередодні Нового року прес-центру розповів ректор КДПУ, професор Ярослав Владиславович Шрамко.

Детальніше…

Прес-центр

Наука взаємодій та перетворень: інтерв’ю із завідувачем кафедри хімії та методики її навчання Т. В. Старовою (до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці)

11 Лютого 2022, 07:58

Роль жіноцтва стає дедалі вагомішою в усіх сферах суспільного виробництва. Чимало жінок знаходять своє покликання в царині наукового знання. Напередодні Міжнародного дня жінок і дівчат у науці прес-центр поспілкувався з представницею академічного жіноцтва, яка очолює кафедру хімії та методики її навчання – кандидатом хімічних наук, доцентом Тетяною Валеріївною Старовою.

Детальніше…

Прес-центр

КРІЗЬ ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО МАЙБУТТЯ: новорічне інтерв’ю з ректором КДПУ, проф. Я. В. Шрамком

30 Грудня 2021, 08:25

Стрімко добігає кінця 2021 рік. У ці передсвяткові дні ми підбиваємо підсумки року, що минає, та плануємо майбутнє. Команда прес-центру КДПУ завітала до ректора нашого університету Ярослава Владиславовича Шрамка й поспілкувалася з ним щодо перспективних шляхів розвитку ЗВО на найближчий період і реалізації відповідних планів.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок