• Арт-об'єкт

  Арт-об'єкт "Я ❤️ КДПУ"

 • Приймальна комісія

  Приймальна комісія

 • Кабінет хімії (106 ауд.)

  Кабінет хімії (106 ауд.)

 • Археологічна практика

  Археологічна практика

 • Вручення дипломів

  Вручення дипломів

 • Екологічний проект

  Екологічний проект

 • День подяки для іноземних студентів

  День подяки для іноземних студентів

 • Наші проекти

  Наші проекти

 • Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Освітня складова підготовки універсального фахівця: інтерв’ю з О. А. Остроушко

6 Жовтня 2018, 08:57

Головне свято освітян для Криворізького педагогічного – подвійний привід для урочистостей, адже саме в ці осінні дні в далекому 1930 році розпочалися заняття у стінах альма-матер педагогів Дніпропетровщини. Про традиції та інновації сучасної освіти, актуальні тенденції й вічні цінності, здобутки й перспективи, мрії і плани – наша сьогоднішня розмова з першим проректором КДПУ, доц. О. А. Остроушко.

Детальніше…

Прес-центр

Туризм, свобода, яскраві емоції: інтерв’ю з Володимиром Казаковим

24 Вересня 2018, 13:59

27 вересня всі, кого вабить романтика далеких і близьких подорожей, святкують Всесвітній день туризму. Для завідувача кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, доц. В. Л. Казакова це особливе свято. Володимир Леонідович – знаний екскурсовод, краєзнавець, палкий прихильник індустріального туризму, який вже не перший рік активно опікується його розвитком на криворізьких теренах. Завдяки його невтомній, натхненній діяльності туристичний Кривий Ріг нині відомий серед шанувальників величної краси промислових ландшафтів й усіх, хто вміє побачити гармонію і романтику навіть у найбуденніших речах.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Екологічний тренінг «Планета моєї мрії». Популяризація проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї

13 Вересня 2018, 09:29

10.09.2018р. в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї учасники проекту провели екологічний тренінг «Планета моєї мрії» для 30 ліцеїстів.

Учні ліцею взяли активну участь у тренінгу, із завзяттям відстоювали свою точку зору під час дискусії про роль людини в природі, активно дебатували на тему «Що я можу зробити для поліпшення екологічної ситуації?», розповідали про особливості антропогенного впливу, обговорювали значення збереження біорізноманіття нашої планети.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Екологічна тематична дискусія «Людина і кар’єр – можливості співіснування». Популяризація проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» серед дітей

14 Серпня 2018, 10:50

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (селище Гурівка Долинського району Кіровоградської області) учасники проекту 03.08.2018р. провели для 50 вихованців екологічну тематичну дискусію «Людина і кар’єр – можливості співіснування».

Детальніше…

Декан природничого факультету

Екологічна вікторина «Організм і середовище існування» в ДОТ «Сонячний», селище Гурівка

30 Липня 2018, 10:12

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (с. Гурівка, Долинський район Кіровоградської області) 09.06.2018р. учасники проекту провели екологічну вікторину «Організм і середовище існування в Жовтокам’янському кар’єрі» для 50 школярів.

Проект «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру», результати приживання чагарникових видів, викликали жвавий інтерес. Школярі взяли активну участь у вікторині, з великим задоволенням продовжували твір-роздум про місце людини в навколишньому середовищі, відгадували екологічні загадки, пропонували заходи з поліпшення умов існування живих організмів в кар’єрі, тощо.

Самим активним дітям були презентовані пам’ятні сувеніри від компанії «ХайдельбергЦемент Україна». Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та задоволення від проведеного заходу.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31