• 1

  Головний корпус КДПУ

 • 2

  Конференц-зала

 • 3

  Шаховий клуб

 • 4

  Святковий захід до дня народження Т.Г. Шевченка

 • 5

  Презентація муралу

 • 6

  Міжнародний день за права жінок

 • 7

  Святковий концерт

 • 8

  Магістратура

 • 9

  Олімпіада з філософії

 • 10

  Моніторингове тестування

 • 11

  КДПУ

Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Алгоритми успіху: інтерв’ю з професором кафедри математики та методики її навчання В. В. Корольським (до 90-річчя КДПУ)

27 Вересня 2020, 08:28

Прес-центр продовжує цикл інтерв’ю з ветеранами науково-педагогічної праці, присвячений 90-й річниці КДПУ. Проф. Володимир Вікторович Корольський, кандидат технічних наук, професор кафедри математики та методики її навчання поділився спогадами про важливі етапи історії університету й роздумами про свій шлях у Криворізькому педагогічному, розповів про власний професійний досвід, співпрацю з колегами, випробування й досягнення на шляху до сьогодення КДПУ.

Детальніше…

Прес-центр

Європейські цінності для українського майбутнього: інтерв’ю з Мариною Варданян

16 Травня 2020, 09:30

У травні громадськість відзначає День Європи – свято, започатковане Радою Європи та країнами Європейського Союзу. Україна долучається до святкувань і кожного року організовує низку заходів до цієї події. У зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції цьогоріч багато заходів будуть проведені онлайн, але це не змінить сенсів загальноєвропейського свята. З нагоди Дня Європи прес-центр поспілкувався з деканом факультету іноземних мов, доктором філологічних наук, доц. М. В. Варданян.

Детальніше…

Прес-центр

«Розумію себе й допомагаю іншим!»: інтерв’ю з Євгенієм Гергелем

23 Квітня 2020, 16:21

Щороку 23 квітня психологи всього світу відзначають своє професійне свято. Про науку, яка вивчає найтонші порухи людської душі, та про актуальні питання гармонізації психологічного стану прес-центр поспілкувався з деканом психолого-педагогічного факультету, кандидатом психологічних наук, доцентом Євгенієм Леонідовичем Гергелем.

Детальніше…

Ректор університету

РОБОТА УНІВЕРСИТЕТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

29 Березня 2020, 08:26

Кабінет Міністрів України, зважаючи на стрімке поширення у світі коронавірусної хвороби COVID-19, яке швидко набуло характеру пандемії, своєю постановою оголосив із 12 березня тритижневий карантин на усій території України. У КДПУ на виконання цього рішення були видані накази по університету від 12 березня 2020 р. № 99 та від 13 березня 2020 р. № 102, які визначили особливості діяльності університету на цей період. 25 березня карантин подовжено до 24 квітня. У нашому університеті це рішення імплементовано наказом від 26 березня 2020 р. № 114 «Про подовження карантину та організацію роботи університету на період карантину». У такій ситуації, яка без перебільшення є унікальною та надзвичайною для всіх нас, у студентів та працівників університету виникають різні запитання щодо особливостей навчання й роботи в умовах, що склалися. У цьому дописі спробую надати відповіді на деякі з найпоширеніших запитань.

Детальніше…

Прес-центр

Відповідальний за велике господарство: інтерв’ю з проректором з адміністративно-господарчої роботи М. Я. Золотницьким (до 90-річчя КДПУ)

8 Березня 2020, 08:36

Адміністративно-господарча діяльність є життєво важливою частиною успішної роботи будь-якого закладу вищої освіти. У Криворізькому педагогічному цією стратегічно важливою ланкою вже майже півстоліття опікується Михайло Якович Золотницький – проректор з адміністративно-господарчої роботи, один із ветеранів КДПУ, професійний шлях якого розпочався ще в далекому 1972 році.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок