• Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

 • Приймальна комісія 2
 • Приймальна комісія 3
 • Фізико-математичний факультет
 • Природничий факультет
 • Психолого-педагогічний факультет
 • Факультет дошкільної та технологічної освіти
 • Факультет іноземних мов
 • Факультет мистецтв
 • Факультет української філології
 • Факультет географії, туризму та історії
Останні записи
Наші блогери
Декан природничого факультету

Екологічна тематична дискусія «Людина і кар’єр – можливості співіснування». Популяризація проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» серед дітей

14 Серпня 2018, 10:50

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (селище Гурівка Долинського району Кіровоградської області) учасники проекту 03.08.2018р. провели для 50 вихованців екологічну тематичну дискусію «Людина і кар’єр – можливості співіснування».

Детальніше…

Декан природничого факультету

Екологічна вікторина «Організм і середовище існування» в ДОТ «Сонячний», селище Гурівка

30 Липня 2018, 10:12

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (с. Гурівка, Долинський район Кіровоградської області) 09.06.2018р. учасники проекту провели екологічну вікторину «Організм і середовище існування в Жовтокам’янському кар’єрі» для 50 школярів.

Проект «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру», результати приживання чагарникових видів, викликали жвавий інтерес. Школярі взяли активну участь у вікторині, з великим задоволенням продовжували твір-роздум про місце людини в навколишньому середовищі, відгадували екологічні загадки, пропонували заходи з поліпшення умов існування живих організмів в кар’єрі, тощо.

Самим активним дітям були презентовані пам’ятні сувеніри від компанії «ХайдельбергЦемент Україна». Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та задоволення від проведеного заходу.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Презентація проекту в Жовтокам’янській школі. Лекція зі збереження біорізноманіття та презентація проекту учням і вчителям Жовтокам’янської школи.

31 Травня 2018, 08:36

18.05.18р. З метою популяризації проекту Комарова Ірина, Поздній Євген провели лекцію на тему «Збереження біорізноманіття» в Жовтокам’янській середній школі з презентацією проекту. На заході були присутні 20 учнів 4 – 9 класів, педагогічний колектив школи. Під час лекції розповіли про мету, основні задачі, очікувані результати проекту, показали фотографії, розповіли про біологічні властивості висаджуваних чагарників. Учні зацікавились та поділились власними спостереженнями за місцевою флорою і фауною. З’ясували, що на території селища поселився новий птах, визначення якого потребує консультування із фахівцями. Обмінялися фото та контактами для подальшого спілкування.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Стан життєвості висаджених рослин чагарників. Опис стану чагарникових рослин

31 Травня 2018, 08:32

18.05.18р. учасники проекту Комарова Ірина і Поздній Євген здійснили черговий виїзд на кар’єр. Основна мета поїздки – встановлення табличок з назвами видів на ділянках, визначення  стану чагарників. Встановили, що на ділянках 1, 3, 4, 5 усі чагарники мають добрий стан, активно вегетують. На ділянці 2 не прижилася бруслина європейська. Висаджені чагарникові рослини функціонують відповідно своїй фенологічній фазі розвитку. Таким чином, прижились на новому місці 96,67% рослин (29 з 30 екземплярів). Найактивніше розвивається керрія японська.

Детальніше…

Прес-центр

Щастя дитини – добробут суспільства: інтерв’ю з Оленою Павлик

28 Травня 2018, 16:55

1 червня у нашій країні – не тільки початок літа і веселої пори шкільних канікул, а й важливе соціальне свято: День захисту дітей. Щороку в цей день діти беруть участь у заходах, на яких дізнаються про свої права і вчаться виконувати обов’язки – а дорослі розмірковують про цінність дитячих років, особливості нового покоління малечі та сучасні педагогічні колізії. Про це і не тільки поговорив напередодні Міжнародного дня захисту дітей прес-центр Криворізького педагогічного із завідувачем кафедри початкової освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оленою Анатоліївною Павлик.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок