• Головний корпус КДПУ

  Головний корпус КДПУ

 • Універсіада 2018

  Універсіада 2018

 • Кабінет фізики

  Кабінет фізики

 • Факультет мистецтв

  Факультет мистецтв

 • Музей

  Музей "Літературно-мистецьке Криворіжжя"

 • День педагогічного університету

  День педагогічного університету

 • Практичне заняття з іноземної мови

  Практичне заняття з іноземної мови

 • Вручення дипломів магістрам кдпу

  Вручення дипломів магістрам кдпу

Останні записи
Наші блогери

Академічна співачка, професор Наталія Овчаренко: «Красива музика робить душу людини крилатою!»

11 Березня 2018, 05:10

Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки існуватиме людина. Не дарма кажуть, що музика подібна дощу. Крапля за краплею просочується вона в серце людини і оживляє його. Про навчання музики бесідуємо з чарівною жінкою, академічною співачкою, викладачем цього виду мистецтва, доктором педагогічних наук, професором кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Криворізького державного педагогічного університету, випускницею цього ж навчального закладу Наталією Анатоліївною Овчаренко. Для неї музика – інструмент самовираження і натхнення, джерело непередаваних відчуттів та емоцій.

Детальніше…

Прес-центр

«Любіть науку в собі, а не себе в науці»: інтерв’ю зі Світланою Ковпік

7 Березня 2018, 09:04

Напередодні шевченківських днів прес-центр поспілкувався зі знаною представницею наукової спільноти Криворізького педагогічного – доктором філологічних наук, професором кафедри української та світової літератур Світланою Іванівною Ковпік. Пані Світлана зустріла нас у затишному кабінеті.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Фауна Криворіжжя. Фауністичне різноманіття

5 Березня 2018, 11:25

Знайомство з фауною Криворіжжя відбулося у зоологічному музеї кафедри зоології та методики викладання біології за участі викладача кафедри Брошка Євгена.  Птахи за типом живлення об’єднуються у групи, що харчуються кісточками або насінням. Так, плодами глоду українського, бузини чорної, обліпихи крушиновидної, шипшини живляться: дрізд чикотень (Turdus pilaris L.), дрізд чорний (Turdus merula L.), вільшанка (Erithacus rubecula L.), омелюх звичайний (Bombycilla garrulus L.), шпак звичайний (Stumus vulgaris L.), фазан звичайний (Phasianus colchicus L.), сорока (Pica pica L.), ворона сіра (Corvus cornix L.), ворон (Corvus corax L.) тощо. Попереду у нас велика робота з визначення взаємопов’язаних видів чагарників і птахів, які стануть агентами підвищення біорізноманіття Жовтокам’янського кар’єру. Шануймося і досліджуємо біорізноманіття.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Зустріч представників команд та членів Національного журі конкурсу The Quarry Life Award 2018 в Україні (м. Дніпро)

3 Березня 2018, 10:02

Координатор конкурсу в Україні Світлана Русанова створила доброзичливу атмосферу живого спілкування учасників зустрічі. Команди представляють ВНЗ та науково-дослідні установи м. Дніпро, Київ, Мелітополь, Кривий Ріг та виконують проекти на Рибальському, Жовтокам’янському та Ольшаницькому кар’єрах ПрАТ «ХайдельбергЦемент Україна». Представники команд і члени журі жваво обговорювали презентації проектів. Знайомство з презентаціями  попередніх переможців Міжнародного етапу конкурсу дозволило визначити пріоритети реалізації завдань та формати висвітлення результатів. Дякуємо організаторам за можливість обміну думками, слушні пропозиції та зауваження.

Детальніше…

Декан природничого факультету

Флора чагарників

26 Лютого 2018, 16:45

Працюємо з чагарниковою флорою Криворіжжя за гербарними зразками кафедри ботаніки та екології. Вивчаємо таксономічні ознаки видів для подальшого достовірного визначення у природі. Під час виконання попереднього проекту у 2014 році ми спостерігали на території кар’єру Cotinus coggigria Scop.,  Rhamnus cathartica L., Rosa canina L. Цікаво, що чагарників набагато менше чим дерев, яких налічується  11. Завдання нашого проекту збільшити кількість видів чагарників на відпрацьованій частині кар’єру, створюючи таким чином осередки життя і для інших представників біоти, особливо птахів, які зможуть  використовувати нові  рослини для харчування, розмноження, оселення, захисту від несприятливих погодних умов та хижаків. До нових зустрічей друзі. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31