• 1

    КДПУ

  • 2
  • 3
Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Наука взаємодій та перетворень: інтерв’ю із завідувачем кафедри хімії та методики її навчання Т. В. Старовою (до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці)

11 Лютого 2022, 07:58

Роль жіноцтва стає дедалі вагомішою в усіх сферах суспільного виробництва. Чимало жінок знаходять своє покликання в царині наукового знання. Напередодні Міжнародного дня жінок і дівчат у науці прес-центр поспілкувався з представницею академічного жіноцтва, яка очолює кафедру хімії та методики її навчання – кандидатом хімічних наук, доцентом Тетяною Валеріївною Старовою.

Детальніше…

Прес-центр

КРІЗЬ ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО МАЙБУТТЯ: новорічне інтерв’ю з ректором КДПУ, проф. Я. В. Шрамком

30 Грудня 2021, 08:25

Стрімко добігає кінця 2021 рік. У ці передсвяткові дні ми підбиваємо підсумки року, що минає, та плануємо майбутнє. Команда прес-центру КДПУ завітала до ректора нашого університету Ярослава Владиславовича Шрамка й поспілкувалася з ним щодо перспективних шляхів розвитку ЗВО на найближчий період і реалізації відповідних планів.

Детальніше…

Прес-центр

Шляхетне покликання: інтерв’ю із завідувачем кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи І. М. Шимко

7 Листопада 2021, 11:27

У першу неділю листопада в Україні святкують День працівника соціальної сфери. Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького педагогічного здійснюють підготовку фахівців, які покликані забезпечити реалізацію державної політики з питань соціального захисту, а також опікуватися найбільш вразливими верствами населення, що потребують особливої турботи держави. Прес-центр поспілкувався із завідувачем кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи КДПУ, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ією Миколаївною Шимко та розпитав її про особливості підготовки фахівців із цієї надзвичайно важливої для суспільства діяльності.

Детальніше…

Прес-центр

Музичні гармонії та мистецтво педагога: інтерв’ю з деканом факультету мистецтв О. І. Шрамко

1 Жовтня 2021, 08:32

Щорічно 1 жовтня шанувальники музичного мистецтва святкують Міжнародний день музики. Для науково-педагогічних працівників факультету мистецтв КДПУ цей день особливий, оскільки на початку жовтня наставники творчої молоді мають подвійне професійне свято, яке поєднує їх творче та освітянське покликання. Прес-центр привітав із Міжнародним днем музики й Днем працівників освіти декана факультету мистецтв, кандидата філософских наук, доцента Оксану Іллівну Шрамко.

Детальніше…

Прес-центр

Наука на всі часи: інтерв’ю із завідувачем кафедри ботаніки та екології Я. В. Маленко

5 Травня 2021, 09:24

На початку травня в Україні відзначають Свято квітів. Прес-центр поспілкувався з завідувачем кафедри ботаніки та екології, кандидатом біологічних наук Яною Вячеславівною Маленко та привітав її зі святом.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Едуард Євтушенко
Декан природничого факультету
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок