• Арт-об'єкт

  Арт-об'єкт "Я - КДПУ"

 • Музично-хореографічне відділення факультету мистецтв

  Музично-хореографічне відділення факультету мистецтв

 • Акваріум зоологічного музею КДПУ

  Акваріум зоологічного музею КДПУ

 • Практичне заняття з математики

  Практичне заняття з математики

 • Бібліотечна виставка

  Бібліотечна виставка

 • Практичне заняття з природознавства

  Практичне заняття з природознавства

 • Посвята в студенти

  Посвята в студенти

Останні записи
Наші блогери

Доцент Володимир Бурак: «Велотуризм – це свого роду філософія життя»

10 Грудня 2017, 22:09

 

Про те, що для людини може означати спортивний туризм, розмовляємо з майстром спорту України з велотуризму, доцентом кафедри фізики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету В. І. Бураком.

Візитівка

В. І. Бурак  у 1979 р закінчив фізичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, працював 11 років молодшим науковим співробітником у науково-дослідному і проектному інституті «Механобрчормет», з 2001 рокуу Криворізькому педуніверситеті.  2009 року захистив дисертацію за темою «Методика навчання електромагнетизму в основній школі в умовах диференціації навчання» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Викладає навчальні дисципліни «Методика навчання фізики», «Електромагнетизм», «Молекулярна фізика», «Інформаційно-комунікаційні засоби навчання фізики», «Олімпіадні задачі з фізики». Керує науковими дослідженнями студентів з теми «Методика навчання фізики в середній школі».

 

Детальніше…

Учитель хімії та біології Олена Бойко: «Хочеш зрозуміти своїх учнів – дивись на світ їхніми очима»

10 Грудня 2017, 21:47

Сіяти добре і вічне

«У житті як на довгій ниві…», – говорить народна мудрість. І добре, якщо на цій ниві зустрічаєш людей, яких намагаєшся наслідувати, які допомагають, до порад яких дослухаєшся.

Про покликання бути вчителем бесідуємо  з випускницею Криворізького державного педагогічного  інституту / університету, досвідченим криворізьким педагогом, вчителем-методистом О. В. Бойко.

Детальніше…

Відмінник освіти України, учитель-методист Станіслав Кімак: «У школах мають діяти сучасні лабораторії для проведення експериментів з хімії»

10 Грудня 2017, 21:25

Візитівка

Станіслав Кімак – учитель хімії, відомий у педагогічних колах Криворіжжя насамперед тим, що підготував до участі в олімпіадах з цієї навчальної дисципліни багатьох криворізьких школярів і має серед них низку переможців.

Вищу освіту С. П. Кімак  здобув у Львівському університеті ім. Івана Франка. Із сорока років його загального трудового стажу 26 – педагогічного. Він учитель вищої категорії, учитель-методист, відмінник народної освіти УРСР. Тривалий час працював учителем хімії у криворізькій загальноосвітній школі №9, у Криворізькому Жовтневому (нині Покровському) ліцеї.

– Станіславе Петровичу, мені пощастило працювати в ліцеї разом з вами – творчим учителем, людиною колосальної працездатності, справжнім патріотом України. Своїми справами ви немало зробили для розбудови хімічної освіти криворізьких школярів, підготували кілька посібників з методики навчання хімії, та найголовніше, мабуть, те, що сприяли розвитку лідерського потенціалу школярів саме через залучення їх до олімпіадного руху. Коли ви почали займатися олімпіадами і хто ваші лідери-переможці?

Детальніше…

Прес-центр

«ПОТИСНЕМО ДРУГ ДРУГУ РУКИ»: ІНТЕРВ’Ю З ВОЛОДИМИРОМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ КІВОЮ

9 Грудня 2017, 15:16

8 грудня 2017 року команда прес-центру поспілкувалася з керівником шахового клубу, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Володимиром Олександровичем Ківою. У затишному приміщенні улюбленого закладу шахістів Криворізького педагогічного один з провідних громадських діячів університету розповів про етапи свого життєвого та професійного шляху, наукові інтереси та захоплення, роботу очолюваних ним шахового клубу і Ради ветеранів КДПУ.

Детальніше…

студентка факультету ДТО

Книга vs Фільм

1 Грудня 2017, 17:02

Дивитися або читати?

Це питання вже багато років є підмогою для суперечок між книголюбами і кіноманами. На сьогоднішній день у кіноіндустрії все частіше можна побачити картини, що спираються на сюжет книжок різноманітних жанрів. Це лише підтверджує велику конкуренцію між двома напрямками мистецтва. Пропоную розібратися детальніше з кожним видом  окремо.

Детальніше…

Прес-центр

ВІД ІСТОРИЧНОЇ НАУКИ ДО УЧАСТІ В ІСТОРИЧНИХ ПОДІЯХ: ІНТЕРВ’Ю З МИКОЛОЮ ГРАБАРЕМ

25 Листопада 2017, 14:29

24 листопада 2017 року до прес-центру Криворізького педагогічного завітав Микола Михайлович Грабар – асистент кафедри історії України та правознавства, учасник АТО, воїн і науковець, який у травні 2015 року встав на захист нашої Батьківщини, вступивши до лав Збройних сил України, і після демобілізації у липні 2017 року повернувся до університетської кафедри. Історичні розвідки і коло наукових інтересів, боротьба за незалежність держави і долі бойових побратимів, роздуми над минулим і плани на майбутнє – про такі теми говорили під час інтерв’ю у прес-центрі університету.

Детальніше…

Прес-центр

МАЙБУТНІ ПЕДАГОГИ ДЛЯ НОВОЇ ШКОЛИ: СУЧАСНА КОНЦЕПЦІЯ ОСВІТИ ВІД СТУДЕНТІВ КДПУ

9 Листопада 2017, 13:33

Сьогодні українська освіта переживає часи реформ, небачені у новітній історії нашої держави. Докорінна зміна формату усіх ланок науково-педагогічної системи України не залишила осторонь жодного з учасників освітнього процесу. Не змогли залишитися байдужими до головного тренду освітянської громади і майбутні педагоги, що навчаються у нашому університеті.

Детальніше…

Очільниця профспілкової організації Криворізького педуніверситету Людмила Бурман: «У школі “ПроЯв” плекаємо нову українську еліту»

7 Листопада 2017, 20:33

Школа зростання лідерів

У Криворізькому державному педагогічному університеті протягом  4-х днів проходила V Осіння сесія «Школи молодіжного лідерства “ПроЯв”». Цього разу з теми «Формування особистісного іміджу студентського лідера як соціальний капітал ВНЗ». На конкурсній основі до участі були відібрані 35 молодіжних лідерів з шести областей України, які вмотивовано заявили про бажання змінюючи себе, змінювати на краще і державу.

Детальніше про «Школу молодіжного лідерства “ПроЯв”» ми поспілкувалися з ініціатором заходу, головою його оргкомітету, очільницею профспілкової організації Криворізького педуніверситету, депутатом Криворізької міської ради Л. В. Бурман.

Детальніше…

Прес-центр

ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ПРО НОВИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗАКОН: ІНТЕРВ’Ю З ОКСАНОЮ ОСТРОУШКО

6 Листопада 2017, 13:14

Пропонуємо вашій увазі розгорнуте інтерв’ю з першим проректором Криворізького державного педагогічного університету, кандидатом філологічних наук, доцентом Оксаною Андріївною Остроушко, проведене доцентом кафедри математики та методики її навчання, кандидатом педагогічних наук Т. Г. Крамаренко, частина якого була опублікована у «Домашній газеті».

Детальніше…

Випускник Криворізького педуніверситету Станіслав Федосєєв увійшов до ТОП-20 кращих учителів України

5 Листопада 2017, 22:58

На початку осені в Одесі пройшов конкурс «Global Teacher Prize Ukraine 2017» («Світовий учительський приз Україна») на звання кращого вчителя нашої країни, у якому взяв участь і випускник Криворізького педуніверситету Станіслав Федосєєв.

Чим зачарував куратора проекту, ведучу інформаційної програми на телеканалі «1+1» Наталю Мосійчук та принципових членів журі конкурсу молодий учитель математики та логіки, християнської етики, учитель-новатор Станіслав Федосєєв?

Детальніше…

Ярослав Шрамко
Ректор університету
Ганна Віняр
Директор бібліотеки
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
Викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання
Дмитро Бобилєв
старший викладач кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
студентка факультету ДТО
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31