• 1

    КДПУ

  • 2
  • 3
Останні записи
Наші блогери
Прес-центр

Гармонія та натхнення: інтерв’ю з проректором з науково-педагогічної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ю. О. Баруліною

5 Вересня 2023, 12:18

У перші дні нового навчального року прес-центр поспілкувався з проректором з науково-педагогічної роботи Юлією Баруліною щодо навчання та студентського життя. Про важливість громадянської позиції, всебічний розвиток й активність здобувачів – в новому вересневому інтерв’ю.

Детальніше…

Прес-центр

Слово і дух: інтерв’ю із в. о. завідувача кафедри української та зарубіжної літератур, кандидатом філологічних наук, доцентом Наталею Георгіївною Мельник (до Міжнародного дня філолога)

25 Травня 2023, 10:07

25 травня в Україні відзначають День філолога – професійне свято всіх майстрів слова й шанувальників красного письменства, освітян і перекладачів, лінгвістів і літературознавців. Напередодні цієї дати прес-центр поспілкувався з Наталею Георгіївною Мельник – доцентом, кандидатом філологічних наук, в. о. завідувача кафедри української та зарубіжної літератур.

Детальніше…

Прес-центр

Мистецтво робити життя яскравішим: інтерв’ю з в. о. завідувача кафедри, кандидатом педагогічних наук Анною Петрівною Хомяковою (до Міжнародного дня дизайну)

27 Квітня 2023, 07:56

27 квітня у світі святкують Міжнародний день дизайну. Талановиті дизайнери затребувані у всіх сферах суспільного життя. Криворізький педагогічний здійснює професійну підготовку митців цього фаху; їх навчанням опікується кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, яку очолює в. о. завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук Анна Петрівна Хомякова. Саме з нею й поспілкувався прес-центр з нагоди Міжнародного дня дизайну.

Детальніше…

Прес-центр

Формування цілісної особистості: інтерв’ю з в. о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Юлією Сергіївною Кулінкою (до Міжнародного дня лялькаря)

21 Березня 2023, 14:29

21 березня у світі відзначають Міжнародний день лялькаря. Мистецтво створення ляльок є одним із прадавніх елементів культури нашого народу. Сьогодні на часі ляльки-обереги – традиційні українські народні ляльки, які митці виготовляють і дарують захисникам і захисницям із побажаннями швидкого й безпечного, переможного повернення додому. З нагоди свята майстрів одного з популярних видів прикладного мистецтва прес-центр поспілкувався з в. о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Юлією Сергіївною Кулінкою, серед академічних інтересів якої є й художня праця та декоративне мистецтво з основами дизайну.

Детальніше…

Прес-центр

Гармонія мистецтва та науки: інтерв’ю з в. о. завідувача кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. М. Ракітянською (до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці)

11 Лютого 2023, 08:11

11 лютого у світі відзначають Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Це важлива дата, покликана нагадати про внесок жіноцтва у розвиток наукового знання та підкреслити необхідність заохочення та підтримки жінок і дівчат, які мають хист до наукової діяльності. Напередодні свята прес-центр КДПУ поспілкувався з доктором педагогічних наук, доцентом кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, в. о. зав. кафедри Людмилою Миколаївною Ракітянською. Говорили про науку й мистецтво, вибір професії та дистанційне навчання, а ще – про симбіоз сфер діяльності, які, лише на перший погляд, здаються непоєднуваними.

Детальніше…

Ярослав Шрамко
ректор університету, професор
Ганна Віняр
директорка бібліотеки (2009 - 2022 роки)
Прес-центр
Прес-центр
Єлизавета Кучерган
викладачка кафедри фізичної культури та методики її викладання (2016 - 2022 роки)
Дмитро Бобилєв
завідувач кафедри математики та методики її навчання, доцент
Тетяна Крамаренко
доцент кафедри математики та методики її навчання
Валерія Безуглова
аспірантка кафедри соціології та масових комунікацій, кореспондентка прес-центру
Едуард Євтушенко
в. о. завідувача кафедри ботаніки та екології, доцент
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31