erasmus 1

Громада Криворізького педагогічного дедалі активніше долучається до міжнародної наукової співпраці. 27 листопада 2019 року в конференц-залі університету відбулася презентація програми Європейського Союзу Еразмус+ для науковців і здобувачів вищої освіти.

stipendium

Аспірантура Криворізького педагогічного надає широкі освітні можливості для майбутніх науковців. Активне співробітництво в межах міжнародної наукової співпраці є важливим елементом здобуття найвищого академічного рівня.

daad1019 2

24 жовтня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного дізнавалися про сучасні можливості для освіти й науки, взявши участь в інформаційному дні Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

granada141019 1

Нещодавно Криворізький педагогічний успішно пройшов відбір для участі в проектах Erasmus+ за типом діяльності КА1. Можливості міжнародної кредитної мобільності передбачають участь у короткострокових програмах обміну між університетами, які відповідають вимогам європейської академічної ініціативи.

deutschkurse 1

Плідна міжнародна співпраця має велике значення для сучасної наукової та освітньої діяльності Криворізького педагогічного. На базі університету постійно здійснюються проекти з налагодження наукових звязків із зарубіжними колегами; триває і розвиток академічної мобільності, до якого активно долучаються студенти й магістранти КДПУ.

regensburg 112

Співпраця з університетами та науковими установами близького й далекого зарубіжжя є одним із пріоритетних напрямків науково-дослідницької діяльності викладачів та здобувачів вищої освіти Криворізького педагогічного. З 17 по 19 травня 2019 року представниці КДПУ взяли участь у Міжнародному конгресі германістів світу, що проходив у м. Ополе (Польща).

mitteleuropa 4

З 9 по 18 квітня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного відвідали науковий семінар «Майбутнє разом: німці та їх східні сусіди», організований у місті Бад-Кіссінген (Німеччина) академією «Центральна Європа» за підтримки німецького Міністерства освіти й досліджень.

building europe 1

24 квітня 2019 року представники Криворізького педагогічного взяли участь у заході, організованому Представництвом ЄС в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

granada 4

Науково-педагогічні працівники КДПУ активно долучаються до міжнародної наукової співпраці. Днями к. психол. н., доцент кафедри практичної психології К. М. Бондар взяла участь у заходах, проведених під час наукового тижня програми ERASMUS+ в університеті міста Гранада (Іспанія) з 25 по 29 березня 2019 року.

shlyahtych1Упродовж трьох місяців викладач Криворізького педагогічного здійснював дослідницьку роботу у Франції в межах наукового гранту від міжнародної асоціації «Яхад – Ін Унум», що вивчає історію Голокосту.

Популярне
Зворотний зв'язок