200121 1

Співробітництво із зарубіжними партнерами й академічна мобільність є важливими пріоритетами для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників КДПУ. На сайті університету регулярно оновлюють інформацію про актуальні можливості міжнародної співпраці.

13905

131220-1

Академічна мобільність і міжкультурні зв’язки є важливими пріоритетами сучасної української молоді. У Криворізькому педагогічному уважно слідкують за появою нових цікавих пропозицій міжнародної співпраці.

13577

academic integrity 1

Криворізький педагогічний долучився до дворічного проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (AcademicIQ), який стартував в Україні 1 вересня 2020 року. Він упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

13347

img18

Здобувачі вищої освіти й науково-педагогічні працівники КДПУ отримують чимало можливостей для плідної співпраці із зарубіжними партнерами. Відділ міжнародних зв'язків університету повідомляє про нові пропозиції від Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

13145

271020

Криворізький педагогічний спрямований на пошуки нових шляхів співпраці з різними закладами вищої освіти не лише в Україні, а й поза її межами, задля отримання цінного досвіду й визначення нових перспектив професійної підготовки майбутніх фахівців.

13046

deutsch project

КДПУ продовжує співпрацю із зарубіжними партнерами у рамках проєкту «Німецька мова в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі». Уже другий рік поспіль науковці нашого університету роблять свій внесок у дослідження німецької та її взаємодії з іншими мовами.

12789

240920

Криворізький педагогічний славиться розумними студентами: юними науковцями, переможцями предметних олімпіад різного рівня. Саме для них прес-центр підготував добірку чудових варіантів академічної мобільності.

12696

soloviova granada 0

Криворізький педагогічний активно співпрацює та налагоджує наукові комунікації з провідними європейськими закладами вищої освіти. У жовтні 2019 року в КДПУ було оголошено конкурс для аспірантів, переможці якого отримали можливість взяти участь у проєкті Erasmus+ за типом діяльності КА1.

10454

Deutsche Spuren 6

Упродовж 2019 року представники Криворізького педагогічного брали активну участь у роботі над міжнародним проєктом «Німецькі сліди в Україні», реалізованому з ініціативи Дослідницького центру Університету Регенсбурга (FZ DiMOS) та за підтримки Федерального Міністерства з питань культури та медіа (BKM).

10352

holiday171219 1

17 грудня 2019 року в актовій залі гуманітарного корпусу відбувся захід, присвячений другому за значимістю після Дня незалежності цієї країни святу – Дню нейтралітету Туркменістану.

9663
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок