img7

Минулого року Криворізький педагогічний підписав міжнародну угоду з одним з університетів Чехії. У межах цього проєкту у вересні на навчання в м. Пардубіце вирушають дві студентки факультету іноземних мов.

180921 1

Студентська молодь Криворізького педагогічного завжди користується нагодами для цікавої міжнародної співпраці та академічного нетворкінгу. 5-11 вересня 2021 року другокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література німецька) поринули в атмосферу іншомовного спілкування, відвідавши конференцію «Barock in Böhmen mit allen Sinnen» в університеті м. Пардубіце (Чехія).

Туркмени2021 2

16 липня 2021 в Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася урочиста подія – вручення дипломів бакалаврів здобувачам вищої освіти з далекого Туркменістану. Участь у заході взяли представники від різних факультетів університету, фахівці відділу міжнародних зв'язків.

inoz_1

Криворізький державний педагогічний університет постійно співпрацює та підтримує зв’язки з іншими країнами. Координатором цього процесу є відділ міжнародних зв’язків. Про особливості навчання іноземних здобувачів  дізнався прес-центр.

020621 1

Стажування й гранти, стипендії та участь у різноманітних програмах європейського рівня є важливим елементом навчання й роботи в Криворізькому педагогічному. Про нові можливості співпраці із зарубіжними партнерами повідомляють у тематичній рубриці відділу міжнародних звязків.

Здобувачі вищої освіти, які навчаються в КДПУ, мають багато можливостей для успішної професійної підготовки та науково-дослідницької роботи на базі університету й поза його межами. Цими днями аспірантки Криворізького педагогічного перебувають на стажуванні в Гранадському університеті в межах програми Erasmus+.

060521 1

4 травня 2021 року на базі Криворізького педагогічного відбулася гостьова онлайн-лекція, яку провів доктор філологічних наук, викладач кафедри іноземних мов університету м. Пардубіце (Чехія) Ян Чапек.

img33

Криворізький педагогічний завжди відкритий та прагне до активної міжнародної співпраці, яка спрямована на перейняття освітньо-наукового досвіду закордонних закладів вищої освіти.

220421 1

Криворізький педагогічний систематично співпрацює з різноманітними міжнародними закладами вищої освіти, компаніями й установами з метою підвищення кваліфікації як викладачів, так і студентів. Чудовим прикладом є взаємодія КДПУ з представниками університету «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща).

image001

24 березня 2021 року відбулася робоча зустріч представників Криворізького педагогічного з представниками університету «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща) з метою обговорення шляхів майбутньої співпраці та програми подвійних дипломів.

Популярне
Зворотний зв'язок