img7

Криворізький педагогічний сприяє забезпеченню якісного навчання за різними освітніми програмами. Результат цього процесу залежить від правильної побудови проєкту, який відповідає запитам зовнішніх і внутрішніх стейкхолдерів та контексту інших важливих чинників.

img8

9 листопада 2021 року з нагоди Дня української писемності та мови в онлайн-форматі відбулася зустріч на тему «Академічна мобільність та дорога до себе» із випускницею магістратури факультету української філології Криворізького педагогічного, д-ром філософії Альбертського університету (Канада), викладачкою української мови Дарією Полянською. До заходу долучилися всі охочі.

171121 1

Досвід міжнародного стажування є важливою частиною успішного підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. Представниці кафедри української та зарубіжної літератур і кафедри туризму та економіки КДПУ з 11 вересня по 17 жовтня 2021 року брали участь у програмі міжнародного стажування для НПП «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща-Україна).

img6

З 31 жовтня по 5 листопада 2021 року у місті Бад-Кіссінген (Німеччина) проходив Міжнародний семінар «Центральноєвропейські зустрічі», організований для молоді Німеччини, Румунії, Чехії та України. До участі в цьому заході були запрошені представники Криворізького педагогічного разом зі здобувачами вищої освіти.

301021 1

Головною ознакою якісної вищої освіти є наявність у закладі висококваліфікованих науково-педагогічних працівників. Однією з форм підтримки й вдосконалення належного рівня фахової майстерності є участь у міжнародних стажуваннях.

271021 1

На початку жовтня 2021 року в університеті м. Пардубіце проходила IX Міжнародна конференція «Міжкультурний та транскультурний виміри в лінгвістичному, культурному й історичному контекстах», до якої долучилися представники Криворізького педагогічного, які беруть участь у програмі Еразмус+.

img7

Минулого року Криворізький педагогічний підписав міжнародну угоду з одним з університетів Чехії. У межах цього проєкту у вересні на навчання в м. Пардубіце вирушають дві студентки факультету іноземних мов.

180921 1

Студентська молодь Криворізького педагогічного завжди користується нагодами для цікавої міжнародної співпраці та академічного нетворкінгу. 5-11 вересня 2021 року другокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література німецька) поринули в атмосферу іншомовного спілкування, відвідавши конференцію «Barock in Böhmen mit allen Sinnen» в університеті м. Пардубіце (Чехія).

Туркмени2021 2

16 липня 2021 в Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася урочиста подія – вручення дипломів бакалаврів здобувачам вищої освіти з далекого Туркменістану. Участь у заході взяли представники від різних факультетів університету, фахівці відділу міжнародних зв'язків.

inoz_1

Криворізький державний педагогічний університет постійно співпрацює та підтримує зв’язки з іншими країнами. Координатором цього процесу є відділ міжнародних зв’язків. Про особливості навчання іноземних здобувачів  дізнався прес-центр.

Популярне
Зворотний зв'язок