regensburg 112

Співпраця з університетами та науковими установами близького й далекого зарубіжжя є одним із пріоритетних напрямків науково-дослідницької діяльності викладачів та здобувачів вищої освіти Криворізького педагогічного. З 17 по 19 травня 2019 року представниці КДПУ взяли участь у Міжнародному конгресі германістів світу, що проходив у м. Ополе (Польща).

mitteleuropa 4

З 9 по 18 квітня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного відвідали науковий семінар «Майбутнє разом: німці та їх східні сусіди», організований у місті Бад-Кіссінген (Німеччина) академією «Центральна Європа» за підтримки німецького Міністерства освіти й досліджень.

building europe 1

24 квітня 2019 року представники Криворізького педагогічного взяли участь у заході, організованому Представництвом ЄС в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

granada 4

Науково-педагогічні працівники КДПУ активно долучаються до міжнародної наукової співпраці. Днями к. психол. н., доцент кафедри практичної психології К. М. Бондар взяла участь у заходах, проведених під час наукового тижня програми ERASMUS+ в університеті міста Гранада (Іспанія) з 25 по 29 березня 2019 року.

shlyahtych1Упродовж трьох місяців викладач Криворізького педагогічного здійснював дослідницьку роботу у Франції в межах наукового гранту від міжнародної асоціації «Яхад – Ін Унум», що вивчає історію Голокосту.

bulgaria 1

Криворізький педагогічний продовжує розвивати міжнародні зв’язки. Як ми повідомляли раніше, вже налагоджено співробітництво з багатьма закладами вищої освіти європейських  країн.

erasmus1118 1

20 листопада 2018 року  в Криворізькому педагогічному відбулася презентація Програми Європейського Союзу Еразмус+ на 2019 рік.

logo daad

11 жовтня 2018 року на базі Криворізького педагогічного відбулась презентація стипендіальних програм Німецької служби академічних обмінів на 2018-2019 н. р.

lithuania 081018 3

3-6 жовтня 2018 року Криворізький педагогічний приймав гостей з Литви – студентів ІІ курсу факультету хімії та наук про землю Інституту наук про землю Вільнюського державного університету, які навчаються за спеціальністю «Географія. Охорона довкілля», та керівника їх практики з туризму та рекреації – доцента кафедри географії, доктора філософії Річардаса Скорупскаса.

logos

Як ми повідомляли раніше, у серпні 2018 року представниці Криворізького педагогічного взяли участь у навчальному стажуванні на базі Університету Пардубіце (Чехія).

Популярне
Зворотний зв'язок