1

Попри воєнний стан, студенти КДПУ продовжують брати активну участь у програмах академічної мобільності. У межах співпраці з Варшавським університетом з 24 по 29 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти першого бакалаврського рівня освіти й здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету української філології долучаються до спільного проєкту кафедри україністики Варшавського університету та кафедри української мови Києво-Могилянської академії.

20502

1

У вересні поточного року представники Криворізького педагогічного приєдналися до колег з України та світу, які взяли участь у триденному ХІ Міжнародному конгресі з аналітичної філософії, що пройшов у Берлінському університеті ім. Гумбольдтів (Німеччина). У межах шістнадцяти секцій цієї події фахівці з різних країн обговорювали важливість філософії для громадськості.

20270

1

Налагодження й підтримка міжнародних наукових зв’язків є одним із пріоритетних напрямків діяльності сучасного закладу вищої освіти. Нещодавно представниця КДПУ взяла участь у XVIII Міжнародній конференції вчителів німецької мови у Відні (Австрія).

20090

1

На початку серпня поточного року представники Криворізького педагогічного взяли участь у дев’ятиденній Літній школі Альянсу університетів Рурської області, відвідавши Рурський університет у Бохумі, Дортмундський технічний і Дуйсбург-Ессенський університети. КДПУ став одним з організаторів роботи Літньої школи.

20066

sonnenberg2022 1

Попри воєнний стан у країні, спільнота Криворізького педагогічного продовжує активно розширювати коло своїх наукових інтересів. Здобувачі вищої освіти факультету іноземних мов й факультету географії, туризму та історії взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій демократії майбутнього.

19482

img5

З перших днів повномасштабної війни міжнародне наукове співтовариство висловлює свою підтримку українським дослідникам. На знак цього для наших науковців відкрилося чимало привабливих пропозицій, безкоштовних освітніх послуг і можливостей доступу до проіндексованих видань.

19101

спортпротивійни

4 березня в Пекіні стартували Паралімпійські ігри-2022. Організатори змагань приділили особливу увагу Україні під час церемонії відкриття. У знак підтримки нашої країни - було підсвічено арену у синьо-жовтий колір. Також додамо, що Міжнародний паралімпійський комітет відхилив заявки росіян та білорусів на участь у Іграх. А сьогодні ми вже отримали добрі новини з Пекіну - наша паралімпійська збірна виборола 7 медалей різного ґатунку та знаходиться на першому місці рейтингової таблиці! Вболіваємо всією Україною!

На матчі НХЛ у Канаді пролунав українських гімн у виконанні живого хору. Льодова арена запалала «синьо-жовтим», а люди підспівували «Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля».

Англійський футбольний клуб «Евертон», за який виступає українець Віталій Миколенко, вирішив розірвати спонсорські угоди з російськими компаніями: USM, МегаФон та Yota. Нещодавно, вся футбольна команда вийшла на поле загорнутими в українські прапори. Також з підтримкою України вийшов Президент відомого в усьому світі іспанського футбольного клубу «Барселона» Жоан Лапорта. Він записав зворушливе звернення до українського народу та приєднався до заклику #stopthewar.

Спорт об’єднує!

#спортпротивійни


18709

274995446 440356907825593 4417296960874818150 n

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (NAQA) дякує всім освітянам, науковцям і дослідникам, усім колегам і друзям у всьому цивілізованому світі за численні прояви солідарності з українським народом у цей трагічний час війни. Військова агресія Росії проти України є безпрецедентним порушенням основних прав людини, наступом на життя, демократію, свободу думки та переконань, що керується не менше ніж ненавистю до України. Далі

The National Agency for Higher Education Quality Assurance (NAQA) thanks all educators, scientists and researchers, all colleagues and friends throughout the civilized world for their expressions of solidarity with the Ukrainian people in this tragic time of war. Russia's military aggression against Ukraine represents an unprecedented violation of basic human rights, an attack on life, on democracy, on freedom of thought and opinion, and is driven by nothing less than hatred of Ukraine. More


18685

img7

Криворізький педагогічний сприяє забезпеченню якісного навчання за різними освітніми програмами. Результат цього процесу залежить від правильної побудови проєкту, який відповідає запитам зовнішніх і внутрішніх стейкхолдерів та контексту інших важливих чинників.

17781

img8

9 листопада 2021 року з нагоди Дня української писемності та мови в онлайн-форматі відбулася зустріч на тему «Академічна мобільність та дорога до себе» із випускницею магістратури факультету української філології Криворізького педагогічного, д-ром філософії Альбертського університету (Канада), викладачкою української мови Дарією Полянською. До заходу долучилися всі охочі.

17523
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок