активні громад 2018

У 2017 році КДПУ долучився до ініціативи «Активні громадяни» – програми Британської Ради в Україні для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. У рамках цього співробітництва команда Криворізького педагогічного – к.філос. н., доц., завідувач кафедри філософії Н.П.Козаченко, к.філос.н., доц. кафедри філософії Мішалова О.В., к.філос.н., ст. викладач кафедри всесвітньої історії Панафідін І.О. – взяла участь у низці заходів, присвячених підвищенню громадянської активності та розвитку соціального підприємництва в нашій країні.

4038

goethe insitut 50 logo 004

У Криворізькому педагогічному активно розвивається традиція наукового та освітнього міжнародного співробітництва. Зокрема на кафедрі німецької мови з методикою викладання історія тісних зв’язків з провідними іноземними інституціями налічує вже не перший рік.

4020

The Global Goals

12 лютого 2018 року на базі Криворізького педагогічного відбулась інформаційна зустріч з представниками Всеукраїнської молодіжної громадської організації AIESEC у межах міжнародного проекту «Shape Ukraine: Let's Speak». Ця організація, яка діє поза політикою та не отримує прибутків, сприяє навчанню сучасних молодіжних лідерів, створює соціальні та культурні проекти й організовує міжнародні стажування для сприяння позитивним змінам у громадському житті.

3997

бр сертифікати

07 лютого відбувся заключний звітний захід Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України від Британської Ради, на якому команда КДПУ презентувала результати річної роботи.

Цього дня 14 університетів-учасників другого етапу програми представили звіти з виконання своїх проектів, а також мали можливість обговорити результати їх реалізації та обмінятись корисним досвідом. На завершення заходу директор Британської ради в Україні п. Саймон Вільямс вручив університетським командам сертифікати, які засвідчили успішну участь у Програмі.

3947

БР медіа 1

Команда КДПУ разом із 15 командами з різних куточків України розпочала свою участь у проекті «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів». Перший тренінг відбувся 18 – 20 грудня в м. Київ.

Ідея тренінгів полягає в залученні молоді до активної присутності в медіапросторі, комунікації із засобами масової інформації та розвитку регіональних і локальних медіа ком’юніті.

3552

Е 2017

21 листопада 2017 року у Криворізькому педагогічному відбулася презентація проекту Європейського Союзу «Програма Еrаsmus+ як вимір міжнародної діяльності університету». До участі у презентації долучилися викладачі, співробітники, бібліотекарі університету.

3139

британ рада 2017

Фото Британської Ради в Україні

Британською Радою в Україні запрошено команду Криворізького педагогічного до партнерства у проекті «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів». Про відбір заявки на участь КДПУ у новому проекті Британська рада повідомила цими днями.  

3394

daad collage

26 жовтня 2017 р. у стінах нашого університету за підтримки відділу міжнародних зв’язків пройшов вже традиційний для КДПУ інформаційний день DAAD (Німецької служби академічних обмінів) за участі лектора Якоба Валощика (Чорноморський державний університет ім. Петра Могили).

2874

ДНТ 4

27 жовтня 2017 року в актовій залі гуманітарного корпусу колектив Криворізького педагогічного вітав студентів із Республіки Туркменістан з нагоди головного національного свята їх країни - Дня незалежності.

Вже не перший рік міцні академічні й дружні зв’язки об’єднують наш університет з Туркменістаном. Перший випуск туркменських студентів запам’ятався громаді Криворізького педагогічного відповідальним ставленням до навчання, активною участю у культурному, спортивному, громадському житті вишу.

2870

Британська рада 2

4 липня 2017 року відбулася прес-конференція розробників міжнародного проекту КДПУ, з яким наш університет долучився до Програми Британської Ради щодо розвитку лідерського потенціалу університетів України. На захід було запрошено представників громадськості нашого міста та засоби масової інформації.

2166
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28