1

11 листопада 2024 року стартував онлайн-проєкт кредитної мобільності здобувачів вищої школи «Осіння філологічна школа 2024», до якого долучився факультет української філології в межах договору про співпрацю між Криворізьким державним педагогічним університетом та Ніредьгазьким університетом (Угорщина). Тема філологічної школи – «Літературно-культурні взаємини України та Угорщини: текст, контекст».

28187

1

Улітку 2022 року між Криворізьким державним педагогічним університетом і Ґрайфсвальдським університетом (м. Ґрайфсвальд, Німеччина) було укладено угоду про партнерство в межах європейської програми академічної мобільності Erasmus+. Базовою кафедрою університету, яка відповідає за співпрацю з Ґрайфсвальдським університетом, є кафедра перекладу та слов’янської філології. Програма академічної мобільності розрахована як на викладачів, так і на студентів. Академічна мобільність для викладачів передбачає стажування (Staff Mobility for Training) в Ґрайфсвальдському університеті тривалістю від одного тижня до трьох місяців поспіль. Цього року таке стажування пройшли професор Н. С. Кудрявцева – ініціатор і організатор приєднання університету до цієї програми, декан факультету іноземних мов К. В. Гостра і доцент Л. Л. Мацепура.

28166

img8

Криворізький педагогічний продовжує активно розвивати міжнародну співпрацю із західними партнерами. 29 жовтня 2024 року в Стокгольмі відбувся захід, організований Шведським інститутом, до якого була залучена проєктна менеджерка від нашої Альма-матер, доцент кафедри практичної психології Катерина Бондар.

28020

1

Викладачі КДПУ слідкують за світовими тенденціями розвитку науки та активно комунікують із закордонними колегами. Цьогоріч представник кафедри філософії Криворізького педагогічного вже втретє взяв участь у Всесвітньому філософському конгресі — міжнародній зустрічі філософів, що проводиться кожні п'ять років під егідою Міжнародної федерації філософських товариств.

27900

img11

Вчені КДПУ активно долучаються до міжнародної наукової діяльності. Нещодавно професорка кафедри перекладу та слов’янської філології підготувала енциклопедичну статтю про українську літературу для дітей та юнацтва в аспекті перекладу для американської The Literary Encyclopedia.

27735

img8

Викладачі та студенти кафедри перекладу та слов’янської філології факультету іноземних мов приєдналися до Kick-off Meeting: Translate 4EU+ міжнародного перекладацького нетворкінгу Philotrans із сучасних технологій у перекладі, що проходив 7-9 жовтня 2024 року на базі Інституту письмового та усного перекладу Гайдельберзького університету (Німеччина).

27614

1

Днями студенти Криворізького державного педагогічного університету взяли участь в онлайн-зустрічі, присвяченій можливостям міжнародної академічної мобільності. Цей захід був спрямований на ознайомлення молоді з програмами обміну, стажування та навчання за кордоном, а також мав на меті надання корисної інформації про те, як долучитися до міжнародних освітніх ініціатив.

27560

1

Спільний проєкт «Якісна освіта та добробут дітей у вразливих життєвих ситуаціях: Розвиток та забезпечення компетентності персоналу для цілісних систем підтримки в Україні, Польщі та Швеції» офіційно отримав фінансування в межах програми SI, що стало значним досягненням для консорціуму партнерів. Ця спільна ініціатива має на меті підвищити спроможність педагогів та допоміжного персоналу в наданні цілісної допомоги дітям, які перебувають у вразливих ситуаціях, у трьох країнах.

27446

1З 23 по 27 вересня 2024 року представники Криворізького педагогічного долучилися до важливого навчального візиту на базі Латвійського університету в межах проєкту Erasmus+КА2 «Підвищення психологічної стійкості університетів та добробуту в (пост)воєнній Україні» (BURN). Цей візит об'єднав фахівців у галузі психічного здоров'я, освітян та представників університетів з України для вивчення латвійських підходів до підготовки психологів, зміцнення психічного здоров'я в школах та стратегій травматичної інтервенції.

27393

img28

Наприкінці літнього семестру, 18 липня 2024 року, доктор філологічних наук, професор кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян уже традиційно провела публічну лекцію в межах лекторію Ringvorlesung для студентів магістратури освітніх програм з усного та письмового перекладу Гайдельберзького університету (Німеччина).

27351
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30