Криворізький педагогічний славиться розумними студентами: юними науковцями, переможцями предметних олімпіад різного рівня. Саме для них прес-центр підготував добірку чудових варіантів академічної мобільності.

soloviova granada 0

Криворізький педагогічний активно співпрацює та налагоджує наукові комунікації з провідними європейськими закладами вищої освіти. У жовтні 2019 року в КДПУ було оголошено конкурс для аспірантів, переможці якого отримали можливість взяти участь у проєкті Erasmus+ за типом діяльності КА1.

Deutsche Spuren 6

Упродовж 2019 року представники Криворізького педагогічного брали активну участь у роботі над міжнародним проєктом «Німецькі сліди в Україні», реалізованому з ініціативи Дослідницького центру Університету Регенсбурга (FZ DiMOS) та за підтримки Федерального Міністерства з питань культури та медіа (BKM).

holiday171219 1

17 грудня 2019 року в актовій залі гуманітарного корпусу відбувся захід, присвячений другому за значимістю після Дня незалежності цієї країни святу – Дню нейтралітету Туркменістану.

erasmus 1

Громада Криворізького педагогічного дедалі активніше долучається до міжнародної наукової співпраці. 27 листопада 2019 року в конференц-залі університету відбулася презентація програми Європейського Союзу Еразмус+ для науковців і здобувачів вищої освіти.

stipendium

Аспірантура Криворізького педагогічного надає широкі освітні можливості для майбутніх науковців. Активне співробітництво в межах міжнародної наукової співпраці є важливим елементом здобуття найвищого академічного рівня.

daad1019 2

24 жовтня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного дізнавалися про сучасні можливості для освіти й науки, взявши участь в інформаційному дні Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

granada141019 1

Нещодавно Криворізький педагогічний успішно пройшов відбір для участі в проектах Erasmus+ за типом діяльності КА1. Можливості міжнародної кредитної мобільності передбачають участь у короткострокових програмах обміну між університетами, які відповідають вимогам європейської академічної ініціативи.

deutschkurse 1

Плідна міжнародна співпраця має велике значення для сучасної наукової та освітньої діяльності Криворізького педагогічного. На базі університету постійно здійснюються проекти з налагодження наукових звязків із зарубіжними колегами; триває і розвиток академічної мобільності, до якого активно долучаються студенти й магістранти КДПУ.

regensburg 112

Співпраця з університетами та науковими установами близького й далекого зарубіжжя є одним із пріоритетних напрямків науково-дослідницької діяльності викладачів та здобувачів вищої освіти Криворізького педагогічного. З 17 по 19 травня 2019 року представниці КДПУ взяли участь у Міжнародному конгресі германістів світу, що проходив у м. Ополе (Польща).

Популярне
Зворотний зв'язок