Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для трьох тестів ЗНО - з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 13 червня 2019 року, під час засідання в МОН. Детальніше - на сайті Міністерства.


8072

Проєктом визначено:
- мету та принципи організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти ІІ ступеня;
- зміст ключових компетентностей здобувачів базової середньої освіти;
- загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей, вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів базової середньої  освіти;
- загальний обсяг навчального навантаження здобувачів у базових навчальних планах;
- підходи до оцінювання навчальних досягнень здобувачів базової середньої освіти, зокрема державної підсумкової атестації.
Деталі на сайті МОН.
8061

МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти. Перші ролики були опубліковані 10 червня 2019 року, на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019» та на офіційному YouTube каналі Міністерства. Детальніше - на сайті МОН.


8055

Для дослідників та фахівців, які вивчають цифрову економіку, технології штучного інтелекту, інтернет-аналітику та суміжні теми, у МОН проведуть  конференцію на тему: “Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології”, повідомляє прес-центр МОН.


7976

Міністерство освіти і науки України оголошує Конкурс з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Деталі на сайті МОН.


7966

Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій присуджується щороку за особливі досягнення у розробленні і впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Премія присуджується на конкурсних засадах. Детальніше - на сайті МОН.


7959

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників». Деталі на сайті МОН.


7936

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти». Даний проект є осучасненою редакцією постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», повідомляє прес-центр МОН.


7873

16 травня 2019 року відбудеться наукова дискусія «Університети України в світовому науковому просторі», присвячена розвитку науки у закладах вищої освіти. Детальніше - на сайті МОН.


7796

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО – вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня, повідомляє прес-центр МОН.


7782
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок