Про особливості оновленого інтерфейсу платформи Web of Science Core Collection, можливості та функції референс-менеджера EndNote, формування авторських профілів науковців йтиметься під час серії вебінарів, які пройдуть у січні-лютому цього року на онлайн-платформі Webex, повідомляє прес-центр МОН.


13978

22 січня 2021 року стартував конкурсний відбір членів сектору дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (сектор НМР) та науково-методичної комісії (НМК) з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Деталі – на сайті МОН.


13947

З метою створення сприятливих умов і підвищення спроможності для впровадження розробок закладами вищої освіти та науковими установами, збільшення потенціалу інноваційно активних підприємств, виробництва конкурентоздатної інноваційної та високотехнологічної продукції Міністерство освіти і науки України розробило проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання діяльності у сфері трансферу технологій». Детальніше – на сайті МОН.


13935

Міністерство освіти і науки України проводить набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим. Прийом документів триватиме до 01 березня 2021 року. Деталі – на сайті МОН.


13922

Необхідно розробити законодавство, яке б зміцнювало ланцюг «освіта – наука – інновації – економіка». На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час засідання Національної ради з питань розвитку науки і технологій 12 січня 2021 року. Детальніше – на сайті МОН.


13844

Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету Міністрів № 1236, повідомляє прес-центр МОН.


13634

Протягом жовтня-листопада 2020 року з метою вдосконалення системи підготовки фахівців різних галузей знань Міністерство освіти і науки України затвердило ще 20 нових стандартів вищої освіти ступенів бакалавра та магістра. Ще 6 проєктів стандартів направлено на погодження до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Деталі – на сайті МОН.


13390

19 листопада 2020 року відбулась Римська Міністерська Конференція Міністрів, відповідальних за вищу освіту, країн Європейського простору вищої освіти (European Higher Education Area), яка завершила 2-річний цикл роботи Групи супроводу Болонського процесу (Bologna Follow-Up Group). Вона вперше в історії Болонського процесу відбулась в онлайн-форматі. Детальніше – на сайті МОН.


13332

Міністерством освіти і науки України ухвалено рішення забезпечити українських вчених за рахунок бюджетних коштів доступом до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect. Відповідний наказ підписав т. в. о. Міністра Сергій Шкарлет, повідомляє прес-центр МОН.


13296

Триває щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Виконання та фінансування досліджень за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» розпочнеться з 2021 року. Деталі – на сайті МОН.


13208
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок