MON

18 жовтня розпочався прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді. Детальніше – на сайті МОН.


17148

MON

Триває відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим з метою увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Прийом документів триватиме до 1 листопада 2021 року, повідомляє прес-центр МОН.


17132

MON

Майже 200 закладів вищої освіти та наукових установ можуть використовувати безкоштовний доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO з жовтня до грудня 2021 року. Деталі – на сайті МОН.


16990

MON

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Міністерства освіти і науки України. Метою проєкту акта є ознайомлення з функціонуванням державної служби громадян з числа молоді, а також набуття ними практичного досвіду виконання завдань та обов’язків державного службовця. Подробиці читайте на сайті МОН.


16958

MON

4 жовтня 2021 року МОН оголошує конкурс проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ МОН від 29.09.2021 №1027 опубліковано на офіційному сайті. Детальніше – на сайті МОН.


16943

MON

Міністерство освіти і науки України оголошує щорічний конкурсний відбір проєктів, фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Відповідний наказ опублікований на сайті Міністерства, повідомляє прес-центр МОН.


16925

MON

1 жовтня 2021 року розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Відповідне рішення затверджено наказом МОН. Деталі – на сайті МОН.


16911

MON

27 вересня 2021 року на сайті МОН розміщено для громадського обговорення проєкт Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти на 2022 рік. Подробиці читайте на сайті МОН.


16845

MON

З 29 вересня Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ України) за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID розпочинає проведення серії вебінарів та майстер-класів на тему «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців». Детальніше – на сайті МОН.


16821

MON

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», який проходитиме 4-18 жовтня 2021 року. Курс покликаний розширити можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу, повідомляє прес-центр МОН.


16797
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок