MON

Міністерство освіти і науки України відмовилося від ручного розподілу державного замовлення у вищій освіті на користь принципу «бюджетні місця йдуть за кращими вступниками» й формульного розподілу державного замовлення, повідомляє прес-центр МОН.


16380

MON

Вступники до магістратури на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка. Про це йдеться в листі МОН. Детальніше – на сайті МОН.


16376

У понеділок, 2 серпня, о 18:00 завершиться прийом оригіналів документів закладами вищої освіти від вступників на бакалавра чи наскрізного магістра. Деталі – на сайті МОН.


16371

28 липня в електронних кабінетах на сайті vstup.edbo.gov.ua з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти. Подробиці читайте на сайті МОН.


16350

У п‘ятницю, 23 липня, завершився прийом заяв та документів для вступників на освітні ступені бакалавра, наскрізного магістра та магістра (на основі ступеня бакалавра), повідомляє прес-центр МОН.


16342

MON

Днями Міністерство освіти і науки України провело для закладів вищої освіти презентацію візії та плану дій із впровадження Єдиної міжвідомчої інформаційної системи (Єдина система) щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти. Детальніше – на сайті МОН.


16337

MON

Сьогодні, 23 липня 2021 року, о 18:00 завершується прийом заяв та документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів і творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня. Деталі – на сайті МОН.


16332

За даними державного підприємства «Інфоресурс», станом на 09:00 21 липня під час цьогорічної вступної кампанії через сайт vstup.edbo.gov.ua на основі повної загальної середньої освіти створено 190 тис. 777 електронних кабінетів та подано 886 тис. 164 електронних заяв. Це на 3% е-кабінетів та на 18% е-заяв більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-центр МОН.


16330

MON

Станом на 20 липня оприлюднено проміжний рейтинг вступників, які цього року беруть участь у широкому конкурсі на молодшого бакалавра, бакалавра та наскрізного магістра, а також магістра на основі бакалавра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Детальніше – на сайті МОН.

16326

MON

До 13 серпня працює гаряча лінія МОН для консультування громадян з питань вступної кампанії. За даними Урядового контактного центру, станом на 19 липня прийнято 1 939 дзвінків. Детальніше – на сайті МОН.

16319
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок