Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 роки, підготовлений на виконання Указу Президента України Володимира Зеленського «Про вдосконалення вищої освіти в Україні» №210/2020 від 3 червня 2020 року. Детальніше – на сайті МОН.


12717

15 вересня 2020 року на сайті МОН розміщено проєкт Умов прийому до закладів вищої освіти на 2021 рік для громадського обговорення. Проєкт розроблений відповідно до діючого Закону України «Про вищу освіту», повідомляє прес-центр МОН.


12603

Відбулась робоча зустріч щодо поселення та дотримання санітарних норм проживання студентів у гуртожитках в умовах карантину. У зустрічі взяли участь заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко, народні депутати Роман Грищук та Анна Пуртова, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, представники МОЗ, Держпродспоживслужби та провідних університетів Києва. Деталі – на сайті МОН.


 
12586

9 вересня 2020 року на засіданні Уряду схвалено постанову КМУ «Про документи про вищу освіту (наукові ступені)». Документ запроваджує зміни у системі вищої освіти України як частини Європейського простору вищої освіти, що запроваджені Законом України від 18 грудня 2019 року № 392-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти». Насамперед зміни стосуються процедури визнання кваліфікацій здобувачів вищої освіти. Детальніше – на сайті МОН.


12580

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), повідомляє прес-центр МОН.


12572

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Закону України «Про освіту дорослих». Деталі — на сайті МОН.


12564

Верховна Рада України 3 вересня 2020 року прийняла в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (щодо уточнення деяких положень)». Детальніше – на сайті МОН.


12543

Упродовж 8-11 вересня 2020 року українські вчені зможуть пройти вебінари щодо можливостей використання ресурсів платформи Web of Science Core Collection з метою їх ефективного використання у своїй науковій та інноваційній діяльності, повідомляє прес-центр МОН.


12540

MON

Міністерство освіти і науки України сформулювало позицію щодо удосконалення механізму формування переліку наукових фахових видань. Зокрема, розроблено проєкт наказу МОН «Про внесення змін до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом МОН від 15 січня 2018 року № 32». Порівняльна таблиця до проєкту наказу розміщена на сайті Міністерства. Деталі — на сайті МОН.


12534

MON

Міністерство освіти і науки України щиро вітає усіх громадян України з 1 вересня – Днем знань! Детальніше – на сайті МОН.


12521
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок