МОН та Європейська Комісія запрошують українських дослідників та виконавців проєктів у «Горизонті 2020» на тренінг «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів «Horizon 2020» для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів». Деталі — на сайті МОН.


9531

Нацфонд досліджень зможе почати грантову підтримку наукових проєктів, а також запустити роботу зі створення власного сайту, електронної системи подання проєктів, електронних баз даних експертів та розробок. Детальніше — на сайті МОН.


9498

2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні – це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх наших громадян, повідомляє прес-центр МОН.


9475

Науковці більше не муситимуть друкувати оголошення про захист дисертацій в «офіційному друкованому виданні МОН» – лише на сайті відомства, а самі дисертації в Міністерство відтепер надсилатимуть в електронному, а не друкованому вигляді. Відповідні зміни до Порядку присудження наукових ступенів були внесені Постановою КМУ 20 листопада 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду. Деталі — на сайті МОН.


9344

В Україні з'явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допомагає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Проєкт представили 12 листопада 2019 року, в Міністерстві освіти і науки. Детальніше — на сайті МОН.


9188

Верховна Рада України підтримала законопроєкт щодо змін у сфері вищої освіти. Він пропонує нові підходи в управлінні закладами, удосконалює механізм вступу та дає стимули для ефективної роботи ректорів. Документ напрацював та виніс на голосування Комітет ВРУ з питань науки, освіти та інновацій сьогодні, 12 листопада 2019 року, повідомляє прес-центр МОН.


9173

8 листопада 2019 року за участі першого заступника Міністра освіти і науки Юрія Полюховича відбудеться урочиста церемонія нагородження “Лідер науки України 2019. Web of Science Award”. Під час заходу будуть відзначені кращі українські вчені за даними пошукової платформи Web of Science. Деталі — на сайті МОН.


9092

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції розвитку позашкільної освіти. Детальніше — на сайті МОН.


8945

Проєкт акта розроблено на виконання статей 13, 44 Закону України «Про вищу освіту» відповідно до Положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 червня 2018 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2018 р. за № 1132/32584. Метою запропонованого проєкту є визначення механізмів подання вступником заяви в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти та її розгляду закладом вищої освіти. Деталі — на сайті МОН.


8640

Проєкт наказу розроблено Міністерством освіти і науки України відповідно до статті 44 Закону України «Про вищу освіту», абзацу шістнадцятого частини першої статті 64 Закону України «Про освіту», на виконання рішення Державної регуляторної служби України від 14 серпня 2019 року № 22, повідомляє прес-центр МОН.


8587
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок