img23

Наприкінці вересня аспірантка кафедри педагогіки та методики технологічної освіти, голова профспілки факультету дошкільної і технологічної освіти Тетяна Тараненко взяла участь у Всеукраїнському модному фестивалі «Квітка життя». Представниця Криворізького педагогічного приєдналася до сузір’я дизайнерів із різних куточків країни.

img22

23-24 жовтня 2020 року в межах ініціативи Meet and Code і в межах проєкту «Дівчата STEM» відбувся ІТ-хакатон, до якого долучилися представниці фізико-математичного факультету. Дівчата проявили свою креативність і винахідливість та продемонстрували навички програмування, що привело їх до заслуженої перемоги. Як це було, дізнавався прес-центр.

listen_up1

У Криворізькому педагогічному створено сприятливі умови для креативного та розумового розвитку особистості завдяки різноманітним заходам і проєктам. Одним із них став дебатний клуб на базі факультету іноземних мов.

231020 1

17-18 жовтня 2020 року представниці Криворізького педагогічного долучилися до очної частини тренінгової програми «Створюємо недискримінаційний освітній контент», яка проходила в м. Харків.

covid zahid

Криворізький педагогічний завжди турбується про свою громаду: допомагає в розв’язанні будь-яких питань, консультує, і найголовніше – дбає про збереження нашого здоров’я. Ситуація, в якій опинився весь світ, є значним викликом для суспільства й вимагає свідомого ставлення кожного громадянина.

12 жовтня 2021 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани й заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. На нараді обговорювався стан комп’ютеризації та інформатизації університету.

hg vystavka

Криворізький педагогічний – це не тільки освітній, а й культурний осередок нашого міста. Щорічно на базі університету проходять різноманітні заходи творчого спрямування. 9 жовтня 2020 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбулося відкриття тематичної виставки.

i shevchenko

Уже 90 років поспіль Криворізький педагогічний не тільки готує висококваліфікованих спеціалістів освітньої галузі, а й дарує світові надзвичайно талановитих людей. Ірина Вікторівна Шевченко – яскравий приклад поєднання цих чеснот.

Уже стало традицією починати навчальний рік студентів спеціалізації «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» екскурсією до видавництва «Домашньої газети».

img22

Однією з нових спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у Криворізькому педагогічному, є «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами». Перші студенти вступили на цю спеціальність у 2018 році; сьогодні вони вже навчаються на ІІІ курсі. Прес-центр дізнався, як відбувалася традиційна для всіх факультетів КДПУ посвята першачків у студенти в групі СМК-20.

Популярне
Зворотний зв'язок