img7

Криворізький педагогічний має чудову традицію запрошувати професіоналів-практиків, досвідчених спікерів для проведення гостьових лекцій. Днями факультет мистецтв і факультет української філології провели спільний дистанційний захід.

20825

img6

Криворізький педагогічний пропонує різноманітні інтерактивні заходи аби зацікавити маленьких науковців. На кафедрі хімії та методики її навчання організували серію екскурсій до хімічної лабораторії.

20805

1

18 листопада 2022 року відбулася друга онлайн-зустріч у межах лекторію, який започаткувала кафедра географії та методики її навчання у співпраці з Фінським університетом прикладних наук «Novia». Лекцію «Географічний детермінізм скандинавської моделі соціального забезпечення» прочитала науковиця Йоханна Вікгрен-Рейлофс.

20790

1

Співпраця КДПУ з ліцеями міста набирає обертів у різних сферах навчальної діяльності. 11 листопада 2022 року до нашого університету завітали юні здобувачі освіти, які цікавляться науками про життя й довкілля.

20741

01

10 листопада 2022 року на кафедрі географії та методики її навчання стартував лекторій від спікерів Фінського університету прикладних наук «Novia». Першу лекцію прочитав наш співвітчизник Руслан Гунько, який нині працює над власними екологічними дослідженнями за кордоном.

20703

1

У Криворізькому педагогічному повсякчас дбають про високу якість фахової підготовки майбутніх освітян. 2 листопада 2022 року кафедра географії та методики її навчання запросила всіх охочих на «Методичний стендап сучасного вчителя» від експерта-професіонала Ірини Маханько.

20623

img5

Криворізький педагогічний – це заклад вищої освіти, який надає потужну теоретико-практичну базу для успішної професійної самореалізації. Гарантами цього є наші викладачі, які сприяють фундаментальній підготовці майбутніх фахівців.

20566

1

У травні 2022 року Криворізький педагогічний підписав угоду про співпрацю з ГО «Українське історичне товариство у Польщі», яка передбачає проведення циклу дистанційних зустрічей – курсу лекцій для майбутніх істориків. Це співробітництво кафедри історії КДПУ з польськими колегами триває й в новому навчальному році.

20517

001

На кафедрі перекладу та слов'янської філології вже другий рік поспіль сприяють освіті людей третього віку. Минулоріч студенти факультету іноземних мов на волонтерських засадах у межах договору про співпрацю проводили перекладацькі тренінги для відвідувачів Територіального центру соціального обслуговування, що в Інгулецькому районі Кривого Рогу. У 2022 році студенти ФІМ у цьому ж закладі проводять заняття з англійської мови для громадян поважного віку.

20162

img7

Днями, у межах діяльності асоціації випускників, відбулася зустріч із випускницею факультету української філології 2021 року спеціальності «Українська мова і література, зарубіжна література. Редагування освітніх видань» Дар’єю Слонь. Прес-центр дізнавався подробиці.

20147
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок