6 березня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету української філології КДПУ організували та провели захід, присвячений до 210-ї річниці від дня народження Кобзаря – Шевченківські читання – 2024.

16 лютого 2024 року представники КДПУ взяли участь у Всеукраїнському форумі «Чек-лист порад гостинності без бар'єрів», який відбувся в м. Чернігів на базі КУ «Туристичний інформаційний центр».

img5

Професорсько-викладацький склад Криворізького педагогічного – це висококваліфіковані фахівці, які прагнуть до постійного самовдосконалення. Професійний досвід, викладацька майстерність та наукові здобутки наших науково-педагогічних працівників викликають захоплення як у криворізьких освітян, так й у колег з різних куточків країни.

img7

Криворізький педагогічний – заклад вищої освіти, який вдало поєднує навчання й творчість. Про це свідчать успіхи наших здобувачів. Днями у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбулося відкриття виставки випускниці Альма-матер.

img6

Днями здобувачі вищої освіти мали можливість відвідати лекцію відомого українського науковця та методиста Івана Савчука на актуальну для сьогодення тему – «Морський транспорт України (зміни під час війни)». Прес-центр дізнавався подробиці.

img7

Високопрофесійні викладачі Криворізького педагогічного є наставниками багатьох талановитих юнаків та дівчат. Завдяки якісній професійній підготовці здобувачі вищої освіти демонструють свої таланти на різноманітних конкурсних майданчиках. Новою співочою зіркою нашого університету став здобувач вищої освіти Яків Яковенко.

img7

Криворізький педагогічний пишається творчістю своїх здобувачів вищої освіти. Неодноразово студенти й магістранти нашого університету отримували нагороди на різних конкурсах у різних сферах. Нещодавно студентки кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 022 Дизайн.

img23

Криворізький педагогічний має налагоджену систему взаємодії зі стейкхолдерами, що сприяє інтегруванню в освітній процес професійної матеріально-технічної бази. Днями кафедра соціології та масових комунікацій спільно з прес-центром університету організувала екскурсію на ТРК «Рудана».

img6

Науково-педагогічні працівники КДПУ активно популяризують науку та суспільний інтерес до неї. Днями старший викладач кафедри історії, кандидат філософських наук І. О. Панафідін прочитав лекцію для мешканців нашого міста.

img7

Здобувачі вищої освіти, які навчаються в Криворізькому педагогічному, демонструють вражаючі таланти та здобувають визнання у різноманітних конкурсах. Прес-центр підготував дайджест творчих перемог факультету мистецтв нашого університету.