7 лютого 2018 року відбулись відкриті історичні читання, присвячені 120-річчю від дня народження Головного отамана Холодного Яру Костя Степового-Блакитного Пестушка, що організовані кафедрою історії України та правознавства.

MyCollages2 1

10 січня 2018 р. на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 26 було проведено засідання методичного об’єднання вчителів Металургійного району. Участь у такій нараді взяли і викладачі нашого університету та представниця  районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури В. П. Зуєва.

знай наших

Протягом другої половини 2016 та 2017 року кафедра ДПМ та дизайну спільно зі студентами КДПУ здійснила роботи з проектування та виготовлення масштабного наочного інформаційного проекту "Визначні дати становлення університету", що відображують ключові події в історії розвитку Криворізького Педагогічного.

євтушенко проект

У 2017 році компанією HeidelbergCement уже втретє було організовано і проведено міжнародний науково-освітній конкурс the Quarry Life Award. Метою цього заходу є пошук нових ідей для збереження та розвитку біологічного різноманіття та підвищення рівня інформованості про екологічне середовище на кар’єрах і біологічну цінність гірничодобувних ділянок. Конкурс проводиться раз на два роки одночасно на національному та міжнародному рівнях.

грабар нагорода

21 грудня 2017 року у Криворізькому педагогічному вітали героя. Наш колега, асистент кафедри історії України та правознавства, учасник АТО, воїн і науковець Микола Михайлович Грабар отримав з рук ректора КДПУ, професора Я. В. Шрамка відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». Ця державна нагорода встановлена задля гідного відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Юні хіміки 2

Уже шостий рік поспіль викладачі кафедри хімії та методики її викладання проводять заняття у Школі юного хіміка. Кожної другої суботи з жовтня 2012 р. організатори запрошують учнів 7-11 класів, їх батьків, а також усіх, хто цікавиться хімією до 110-ї аудиторії головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету.

ФМФ 2017

Цього тижня фізико-математичний факультет відсвяткував 87-річчя з дня свого заснування. Урочистості відбулися під оригінальною назвою «Солодкі-87».

Лунали теплі слова від викладачів та студентів одного з найстарших факультетів університету.

Відбулися нагородження кращих студентів факультету, що активні в різних сферах життя: навчальній, науковій, культурно-масовій, громадській, спортивній, інформаційній.

Не обійшлося без творчих номерів. Вкотре студенти ФМФ довели, що вони не лише розумні, а й талановиті.

Вітаємо фізико-математичний факультет з 87-річчям! Бажаємо залишатися і надалі лідером серед факультетів нашої рідної Альма-матер. Зичимо добра і щастя та подальшого процвітання.

Пропонуємо зануритися в атмосферу свята та переглянути фото з місця події.

вітальня1

27 листопада 2017 року в концертній залі музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного відбулася зустріч з мистецтвом музики і слова.

До музично-поетичної вітальні шанувальників прекрасного запросили викладачі та студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв та факультету української філології. Це не перший спільний проект наших творчих, обдарованих факультетів. Музика і слово дуже споріднені: слова надихають на створення музичних композицій, а музика створює настрій та дарує естетичну насолоду; у музиці сконцентровано найвищі людські почуття, вона розкриває безмежний світ душі, мови, природи, кохання.

Кр 4

21 листопада 2017 року у конференц-залі Молодіжного центру #Studhub КДПУ відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю Української революції 1917–1921 років.

Історична академічна громада Криворізького педагогічного, за науково-теоретичного та організаційного забезпечення кафедри історії України та правознавства й кафедри всесвітньої історії, запросила істориків і небайдужих представників громадськості до участі у розгляді історичних подій жовтня 1917 – квітня 1918 рр. До заходу долучилися викладачі, студенти і магістранти університету, до яких приєднались курсанти Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, студенти гірничого коледжу ДВНЗ "Криворізький національний університет" та учні КЗШ № 113.

23600651 1970127399919381 724206293 o

14 листопада 2017 року на території внутрішнього двору головного корпусу Криворізького педагогічного відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття «Екстрим-центру». Новий осередок активного дозвілля на базі нашого університету розпочав свою роботу під гаслом «Активне життя – запорука успішного майбуття».

Популярне
Зворотний зв'язок