img33

Криворізький педагогічний завжди прагне підтримувати амбітну молодь. Уже декілька років професорсько-викладацький склад нашого університету сприяє першим починанням учнів закладів загальної середньої освіти на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

150121 1

Криворізький педагогічний – це сучасний заклад освіти, який відповідає потребам прогресивної молоді. Новим освітнім віянням є проведення гостьових лекцій. Факультет іноземних мов підхопив актуальний академічний тренд і впровадив цей досвід у свою практику.

img39

Зимові маршрути Карпатами – це походи для досвідчених туристів, оскільки вони є найскладнішими в Україні. Саме в туристичних походах студенти й викладачі факультету географії, туризму та історії опановують і вдосконалюють необхідні знання, уміння й навички.

img17

Молодь Криворізького педагогічного не тільки славиться успіхами в освітній, науковій, спортивній діяльності, а й добре зарекомендувала себе в мистецькій царині. Днями студент факультету іноземних мов Павло Кучер став кращим письменником у номінації «Творча молодь».

img30

5 січня 2021 року відбувся публічний онлайн-захист навчальних проєктів за технологією «Intel. Навчання для майбутнього», створених здобувачами вищої освіти фізико-математичного факультету.

семінар психологів 1

Вагомим аспектом освітньої діяльності Криворізького педагогічного є її наукова складова. Викладачі, студенти, аспіранти університету є активними учасниками пошуково-дослідницької роботи й новаторських процесів. Чудовим прикладом цього є онлайн-семінар, який нещодавно провела кафедра практичної психології.

img38

Протягом 2020 року студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв демонстрували високий рівень професійної підготовки на багатьох конкурсах і фестивалях.

img23

Постійний саморозвиток є показником професіоналізму. Кафедра початкової освіти засвідчує це власним прикладом. Викладачі кафедри стали учасниками Міжнародної онлайн-толоки # 6. Подробиці дізнавався прес-центр.

311220 1

У Криворізькому педагогічному активно створюється матеріальна база для відпрацювання практичних умінь і навичок здобувачів вищої освіти з багатьох спеціальностей.

img24

22 грудня 2020 року в екологічній лабораторії кафедри ботаніки та екології пройшло нагородження переможниці конкурсу «Шляхи оптимізації екологічного аспекту промислового Криворіжжя» від залізного гіганта нашого міста ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Як це відбувалося, дізнавався прес-центр.

Популярне
Зворотний зв'язок