img5

Науково-педагогічні працівники КДПУ – це фахівці різноманітних галузей, які прагнуть до постійного саморозвитку. Вони систематично вдосконалюють свої професійні компетенції задля високої якості викладання власних навчальних курсів.

img6

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв має свою особливу специфіку проведення екзаменаційних сесій. Заключним етапом цього важливого академічного процесу є перегляд учбових і художньо-творчих робіт студентів денної форми навчання.

img5

Криворізький педагогічний має потужний колектив науково-педагогічних працівників, які не тільки готові до інноваційних змін, а ще й активно сприяють їх реалізації. Подробиці в дописі прес-центру.

img5

Студенти Криворізького педагогічного – це талановиті й амбітні особистості, які гідно представляють альма-матер на різних майданчиках. На рубежі 2021 й 2022 років завзята молодь здобула чимало перемог. Детальніше – в дописі прес-центру.

history dec 21 1

Прес-центр продовжує розповідати про найцікавіші захисти кваліфікаційних робіт магістерської каденції 2020-2021 років. Грудень став спекотним місяцем для здобувачів вищої освіти, які нині вже отримали почесне звання магістра Криворізького педагогічного.

kazakov NTOU 1

Як нещодавно повідомляв прес-центр КДПУ, завідувач кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії Криворізького педагогічного В. Л. Казаков здобув перемогу в номінації «Найкращий туристичниий гід» загальнодержавної премії «Ukraine Tourism Awards 2021». Після цієї знакової перемоги туристична кафедра КДПУ активно розглядає подальші можливості плідної співпраці.

У Криворізькому педагогічному викладають чимало актуальних дисциплін задля якісної професійної підготовки сучасних фахівців. На факультеті іноземних мов магістрантам першого року навчання запропонували нову вибіркову дисципліну «Теорія і практика художнього перекладу».

img7

22 грудня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбулася оглядова лекція д-ра фізико-математичних наук, проф. кафедри фізики та методики її навчання І. В. Білинського. До події долучилися викладачі й здобувачі вищої освіти фізико-математичного факультету та всі охочі.

img6

Магістранти КДПУ прагнуть, щоб їх кваліфікаційні роботи гідно засвідчували здобуті ними фахові компетентності. 21 грудня на кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання факультету іноземних мов пройшов один із найяскравіших захистів магістерських робіт 2021 року.

221221 1

17 грудня 2021 року відбулося традиційне нагородження переможців туристичної премії нашої країни «Ukraine Tourism Awards 2021». До цієї події долучився й завідувач кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії Криворізького педагогічного В. Л. Казаков.

Популярне
Зворотний зв'язок