soziologia 3

Кафедра соціології та економіки існує з першого дня роботи Криворізького педагогічного. Шлях від інститутського до університетського наукового рівня кафедра пройшла разом з усім закладом вищої освіти. Тут працювали талановиті науковці з різних країн – і кожен із них залишив частину свого серця та наукові надбання сучасним продовжувачам їх справи.

8202

kaf. muz. vyhovannya 1

Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – це справжнє сузір’я досвідчених наставників талановитої молоді, майстрів народної та естрадної творчості.

8195

kaf. fizyky 1

Історія кафедри фізики та методики її навчання розпочалася в далекому 1930 році. Сьогодні спадок кафедри продовжують примножувати її науковці – професори, доктори, доценти, кандидати наук. Серед базових напрямків досліджень професорсько-викладацького складу – комплексні теми «Дослідження структурних перетворень у твердих тілах при збудженні електронної підсистеми», «Дефектні конфігурації у сильно імплантованому кремнію», «Явища переносу в молекулярних наноструктурах», «Вдосконалення методики вивчення фізики в середній школі та вищих педагогічних навчальних закладах».

8193

kaf. zoology 1

Кафедра зоології та методики навчання біології – майже ровесниця Криворізького педагогічного. За роки свого існування кафедра здобула великий авторитет у галузі природничих наук: було створено наукові школи з орнітології, теріології, ентомології, гельмінтології, фізіології людини та тварин, анатомії та медицини, методики навчання біології, засновано лабораторії нематодології, ентомології, теоретичної та прикладної орнітології.

8186

exam270619 1

27 червня 2019 року в 219 аудиторії гуманітарного корпусу відбулася державна підсумкова атестація з українознавства серед магістрів першого року навчання. Подробиці дізнавався прес-центр.

8179

kaf zag 1

Кафедра загальної та вікової психології розпочала своє самостійне існування у вересні 1989 року. Сьогодні науковці кафедри плідно працюють над основною науково-дослідницькою темою – «Полімодальність життєтворчості особистості у сучасному інформаційному суспільстві».

8176

practice0619 4

24 червня 2019 року розпочалася виїзна археологічна практика першокурсників спеціальності «Історія». Родзинкою цієї практики є новий досвід академічного партнерства: польові розвідки здобувачі вищої освіти вже другий рік проводять у рамках співпраці з Інститутом археології НАН України.

8170

kaf. obrazotvorchogo 1

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв по праву пишається великою кількістю творчих особистостей, що мають хист до креативного осмислення дійсності. Кафедра образотворчого мистецтва об’єднала у своїх лавах талановитих викладачів і непересічну студентську молодь.

8167

kaf. zagalnoteh 1

Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання вже майже п’ятдесят років готує справжніх фахівців своєї справи.

8146

exam0619 1

Червень є найвідповідальнішим місяцем для кожного студента-бакалавра: саме в цю пору року здобувачі вищої освіти складають підсумкові атестації. 22 червня 2019 року на факультеті дошкільної і технологічної освіти майбутні вихователі складали фінальне випробування з окремих методик.

8143
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок