160921 1

Традиційно на початку навчального року на всіх факультетах рідної альма-матер відбувається посвята першокурсників у студенти. Прес-центр поспілкувався з громадою психолого-педагогічного факультету й дізнався подробиці святкування цієї події.

16707

270821 4

За підтримки кафедри туризму та економіки систематично організовуються й проводяться місцеві та міжнародні експедиції. Нещодавньою мандрівкою завзятих туристів стала подорож до гірської системи – Заілійського Алатау, яка розташована на кордоні Казахстану.

16483

img32

Улітку 2021 року проходив ІІ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «ODESSA SUMMER-FEST», до якого долучилася магістрантка музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

16431

Говерла2021 1

Протягом восьми днів з 8 по 15 липня 2021 року тривав спортивно-туристичний похід на Говерлу та Петрос, до якого долучилися студенти Криворізького педагогічного, працівники металургійної галузі, а також гості з Києва.

16365

kah_1

У червні 2021 року у дистанційному форматі відбувся ХХІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». До нього долучилися студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного. Результати цього конкурсу стали відомі лише нещодавно.

16325

ТУР 2021 2

Представники Криворізького педагогічного беруть активну участь не лише в житті нашого ЗВО, а й у важливих місцевих проєктах. Так викладачі кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії долучилися до зустрічі з представниками провідних туристичних операторів.

 

ТУР 2021 3

Її метою стало пізнання ресурсного потенціалу нашого міста задля подальшого включення його провідних об'єктів до програм всеукраїнських турів.

Зустріч тривала протягом двох днів: першого дня (30 червня) проходили екскурсії до цікавих місць Кривого Рогу, другого (1 липня)  було проведено круглий стіл.

ТУР 2021 4

Гідом для туристичних експертів став завідувач кафедри туризму та економіки, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков, який ознайомив гостей з місцевим виробництвом, кар’єрами, шахтами, відвалами та провальними зонами нашого міста.

До круглого столу «Туризм як чинник розвитку економіки міста Кривий Ріг» долучилися представники місцевої влади, найпотужніших промислових підприємств, туристичної сфери нашого міста, туристичні оператори, місцеві гіди та викладачі Криворізького педагогічного. Присутні мали змогу детально обговорити наявні проблеми та перспективи розвитку туризму в місті.

ТУР 2021 1

«За ініціативи місцевої влади було запрошено провідних туристичних операторів, які займаються в’їзним туризмом, тобто залучають іноземців до України. Ще з 2013 року прийнято програму розвитку промислового туризму. Наразі до екскурсій активно приєднується місцеве населення, однак туристична діяльність передбачає залучення людей з інших регіонів України та інших країн. Кривий Ріг має для цього потенціал, який пов’язаний з нашими діючими промисловими підприємствами: туристам цікаві саме вони, адже в Європі більшість промислових потужностей є музеєфікованими», – розповіла прес-центру канд. геогр. наук, доц. В. С. Пацюк.

Фото взято зі сторінки Facebook Кривий Ріг туристичний.

16273

140621 1

11 червня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбувся семінар-практикум «Впровадження інноваційних підходів у практику роботи вчителів біології» для викладачів природничих дисциплін закладів професійної освіти, організований природничим факультетом та представниками методичного кабінету професійно-технічної освіти. Захід проходив із дотриманням карантинних вимог.

16074

120621 1

Гордістю Криворізького педагогічного, взірцем для студентів і колег є викладач кафедри образотворчого мистецтва, завідувач художнього музею факультету мистецтв О. С. Юрченко. Новою нагодою для радощів стало відкриття персональної виставки викладача в київському Музеї гетьманства.

16062

110621 1

Протягом трьох місяців, у період із березня по травень 2021 року, кафедра соціології та масових комунікацій проводила конкурс студентських журналістських робіт на тему «Медіа і права людини: основні вектори висвітлення порушення прав людини в ЗМК». Цей захід був орієнтований на студентів усіх спеціальностей ЗВО нашого міста.

16049

100621 2

Протягом червня 2021 року тривають екскурсії до лабораторій Криворізького педагогічного. Однією з цих подій став захоплюючий візит до навчально-наукової лабораторії кафедри фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету.

16039
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок