img39

22 травня 2020 року було визначено переможців ІІІ Учнівського конкурсу науково-пошукових та творчих робіт з української і світової літератур та української мови «СТИЛОС» для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

12018

zahystfim1

Викладачі й студенти факультету іноземних мов використовують засоби дистанційного навчання на різних етапах освітнього процесу. 19-20 травня 2020 року відбулися онлайн-захисти курсових робіт студентів IV курсу, які представили результати досліджень з методики навчання іноземної мови.

11948

200520 1

Незважаючи на карантин, освітній процес у Криворізькому педагогічному продовжується в дистанційному форматі. Здобувачі вищої освіти розпочали захисти курсових робіт. Прес-центр слідкує за розвитком подій і вже інформував про захисти на кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання. Сьогодні на зв’язку представники кафедри історії України та правознавства факультету географії, туризму та історії.

zahyst05201

У зв’язку з відсутністю аудиторних занять в умовах карантину, студенти Криворізького педагогічного завершують навчальний рік в онлайн-режимі. Одним із етапів освітнього процесу є підготовка й захист курсових робіт. Як це відбувалося на кафедрі економічної і соціальної географії та методики її навчання дізнався прес-центр.

open lecture 3

29 квітня 2020 року на кафедрі англійської філології факультету іноземних мов відбулася відкрита онлайн-лекція. Відповідно до Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, проведення відкритої лекції є однією з вимог для здобуття наукового ступеня доцента. Для факультету іноземних мов це перша подія такого формату.

easter20 1

Науково-дослідницька робота студентів, аспірантів і викладачів Криворізького педагогічного має різні форми та охоплює найрізноманітніші теми. Напередодні святкування Великодня аспірантка кафедри української мови факультету української філології Юлія Кекало виконала невеличке дослідження, присвячене найсвітлішому святу весни. Прес-центр дізнавався подробиці.

navkolo20 1

Традиційно на факультеті української філології виходить збірка поезій «НавКоло». Презентація четвертого випуску збірки планується на 1 вересня 2020 року до Дня посвяти першокурсників у студенти.

dist agora 1

У Криворізькому педагогічному дистанційним є не лише навчання, а й цікаве фахове спілкування. 6 квітня 2020 року майбутні історики та їх наставники вже вдруге взяли участь у віртуальному засіданні «Агори» дискусійного клубу спеціальності «Історія» факультету географії, туризму та історії.

agora20 0

Майбутні історики та викладачі історичних дисциплін Криворізького педагогічного є знаними шанувальниками мистецтва наукової дискусії. Недарма саме на базі спеціальності «Історія» факультету географії, туризму та історії вже не один рік успішно працює дискусійний клуб «Агора» – улюблений майданчик інтелектуальної та допитливої молоді, небайдужої до плідного спілкування на історичні, суспільствознавчі, культурологічні й філософські теми.

090320 0

9 березня світове українство відзначає день народження Кобзаря – генія української культури Тараса Григоровича Шевченка. Студентство й викладачі факультету української філології запросили всіх охочих приєднатися до святкування й узяти участь у цікавій події, яка отримала назву «Тарас Шевченко: відформатування українського духу».

Популярне
Зворотний зв'язок