звіт концерт загальне

21 грудня 2017 творчі колективи музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, що мають почесне звання «Народного», запросили всіх шанувальників пісні й танцю на яскраве музичне дійство. Народний камерний хор «Crescendo», Народний український оркестр народних інструментів, Народний ансамбль народного танцю «Любава», Народна студія академічного вокалу, Народна студія народної пісні „Оберіг», Народна студія естрадної пісні „Modern’’ – у ці святкові дні кращі митці університету представили незабутнє шоу.

символ коллаж

18 жовтня 2017 року на базі Криворізького педагогічного відбулась цікава подія у культурному житті міста – презентація нового, п’ятого, випуску культурологічного альманаху «Символ».

Головною метою цього мистецького проекту є популяризація криворізької культури, творчості місцевих художників, музикантів, літературознавців, мистецтвознавців і краєзнавців, вітчизняних і закордонних літераторів. Вже не перший рік згуртована команда ентузіастів – редакція альманаху «Символ» – працює на збереження культурно-історичної спадщини Криворіжжя, вдосконалює і розширює криворізький культурний простір, знайомить із творчістю провідних митців міста.

DSC 0010

30 вересня вся бібліотечна спільнота країни відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Фахівці книгозбірні Криворізького педагогічного не залишаються осторонь цієї події і 29 вересня вже вшосте провели міську конференцію, на якій розглянули нагальні проблеми бібліотечно-бібліографічної справи. Активними учасниками конференції традиційно стали спеціалісти бібліотек вищих навчальних закладів нашого міста, зокрема фахівці Криворізького національного університету та Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України. На свято книги завітали й бібліотекарі навчальних закладів міста, зокрема шкіл, технікумів, коледжів, ліцеїв.

21919205 1570910229643431 401700379 n

26 вересня 2017 року в читальній залі головного корпусу в рамках акції сайту «Український час» «Задавнені імперські хвороби української історії – лікування правдою» відбулася презентація книги українського письменника, публіциста, філософа Ярослава Трінчука «Україна: війни, битви, персони».

29 вересня 2017 року на базі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету відбудеться VІ науково-практична конференція бібліотечних фахівців міста й області.

Темою наукового заходу стануть традиції та інновації у культурно-просвітницькій роботі сучасної бібліотеки. У роботі конференції візьмуть участь працівники бібліотек навчальних закладів усіх рівнів м. Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Серед тем доповідей планується розгляд питань:

- організації, методології та концептуального наповнення сучасних культурно-просвітницьких заходів в умовах інформаційного суспільства,

- використання сучасних комп’ютерних технологій під час проведення різноаспектних подій громадського, наукового, культурного життя на базі бібліотек,

- висвітлення бібліотечних заходів на веб-сайті як прагматичний та іміджевий аспект діяльності бібліотеки.

У рамках конференції планується зустріч зі знаним криворізьким краєзнавцем Ігорем Рукавіциним та експозиція ретрофотографій видатного геолога, викладача, інженера Едуарда Фукса.

Цьогорічний спонсор заходу – мультиформатна мережа магазинів «MOYО»

Запис 1

Вересень – гаряча пора не тільки для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів, а й для бібліотекарів. За доброю традицією Криворізького педагогічного, вересень у бібліотеці розпочинається з долучення нової генерації першокурсників до лав постійних користувачів ресурсів головного інформаційного осередку вишу. Як завжди на початку вересня, бібліотека організовує запис першокурсників. Підготовка до нього складається з кількох етапів; шлях книги до студентів та викладачів стає можливим завдяки чітко відпрацьованому процесу організації інформаційного забезпечення навчального процесу. Це й узгодження навчальних планів і програм з фахівцями навчального відділу стосовно змін для формування комплектів основної та додаткової літератури для студентів усіх спеціальностей; їх якісне та кількісне наповнення.

За підтримки ректорату КДПУ та відповідно до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проектних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету у 2016 – 2017 навчальному році було здійснено наступні види робіт за участі викладачів кафедри ДПМ та дизайну та студентів спеціальності "Дизайн".

20170713 203411

У липні 2017 упродовж 10 днів відбувалася літня сесія Школи молодіжного лідерства «ПроЯв». Уже традиційно вона проходить на березі Чорного моря у мальовничому місці в селищі Приморське на базі відпочинку «Клен» за ініціативи і організаційної підтримки профспілкової організації університету.

Напередодні Дня молоді, 23 червня 2017 року, біля головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулася знакова подія – відкриття арт-об’єкта «Я♥КДПУ».

19 квітня 2017 року працівники бібліотеки корпусу дошкільної і технологічної освіти організували зустріч із майстринею писанкарства, витинанок та лялькарства Маріанною Любас.

Перед початком заходу студенти спеціальності «Дошкільна освіта» й викладачі Криворізького педагогічного мали змогу ознайомитися з персональною міні-експозицію створених пані Маріанною ляльок-мотанок і витинанок, а також оглянути книжкову виставку мистецтвознавчої літератури «Відроджені традиції», створену фахівцями бібліотеки.

Рисунок1

Популярне