17 травня 2018 року о 10.20 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться святковий флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти і популяризувати традиції етнічного вишитого українського одягу.

Урочисті заходи, присвячені цій події, вже не перший рік збирають на базі КДПУ небайдужих викладачів, студентів, представників громадськості. У цей день лунатиме українська пісня, декламуватимуться вірші. А на завершення студенти створюють фігуру у формі сонця.  

Запрошуємо ЗМІ разом з педагогічним полинути в прекрасний світ народної вишивки.


 

4921

21 квітня 2018 року о 9.30 Криворізький державний педагогічний університет запропонує учням 8-11 класів та їх батькам познайомитися з новими освітніми можливостями нашого міста й останніми здобутками університетської науки.

На гостей вишу чекають презентації спеціальностей КДПУ і досягнень викладачів і студентів одного з провідних ВНЗ регіону. У програмі заходу – тренінги, майстер-класи, виставки, екскурсії, вікторини, конкурси, захоплюючі квести та цікаві досліди, яскрава концертна програма.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення актуальної освітянської події.


4668

17 квітня 2018 року о 15.15 в актовій залі Криворізького педагогічного (пр. Гагаріна, 54) відбудеться яскраве шоу – заключний гала-концерт щорічного фестивалю-конкурсу самодіяльної творчості “Студентська весна 2018”.

На фінальному дійстві фестивалю традиційного університетського конкурсу кожен факультет представить на розсуд журі й публіки кращі зразки самодіяльної молодіжної творчості. На закінчення концерту визначиться переможець цього року – факультет, творчі колективи й виконавці якого виявляться найкращими.

У програмі заходу – вокальні й хореографічні номери, виступи артистів розмовного жанру, кращі зразки студентського гумору та неповторна атмосфера свята талановитої молоді. Серед родзинок свята – виступи театру моди і майстрів паперопластики, світлове шоу, камеді-шоу та багато інших видовищних номерів сучасного молодіжного мистецтва. Кошти, отримані за білети на концерт будуть використані у рамках благодійної акції з метою укріплення державного суверенітету та єдності України.

Запрошуємо ЗМІ міста долучитися до висвітлення  яскравої мистецької події!


 

4598

29 березня о 10:45 у конференц-залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться відкриття у нашому місті Німецько-українського року мов, оголошеного спільним рішенням міністрів закордонних справ України і Німеччини. Організаторами заходів є Криворізький державний педагогічний університет і Німецька служба академічних обмінів (DAAD) — найбільше німецьке об’єднання з питань міжнародних академічних обмінів студентів і наукових співробітників.

Формат першої події — інтерактивна презентація, тренінги. Будуть розглянуті питання:

- діяльності DAAD в Україні;

- можливості участі у стипендіальних програмах DAAD;

- мовних тестів та тестувань;

- практикумів для осіб, що вивчають німецьку мову.

На заході будуть присутні представники DAAD – Гедрік Рейчел, Регіна Улен і Якоб Волощук.

Кривий Ріг увійшов до числа 8 міст України, які було обрано для проведення навчально-інформаційніх заходів Німецької служби академічних обмінів.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення важливої освітянської події в нашому місті.


 

4403

5 квітня 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті проводиться «ІХ Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

Учасниками конференції є 50 молодих учених, аспірантів та викладачів з різних міст України: Дніпра, Харкова, Вінниці, Кривого Рогу тощо.

Мета заходу полягає у популяризації історичної науки в суспільстві, оскільки той, хто не знає минулого не може говорити про майбутнє.

Конференція проводиться з 2002 року на базі кафедри всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету й виступає майданчиком для дискусій з питань людського буття, духовності, глобальних аспектів суспільного та історичного розвитку.

Запрошуємо долучитися до висвітлення актуальної освітянської події, що відбувається в нашому місті.


 

4402

Міністерство освіти і науки України проводить 22 березня 2018 року о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (ауд. 228 головного корпусу) круглий стіл щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти. Круглий стіл організовано на виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 22.02.2018 р., протокол № 2/2-4.

4335

17 березня 2018 року о 9.00 у холі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться реєстрація для участі у тренувальному моніторинговому оцінюванні з математики у форматі ЗНО.

Старшокласники міста отримають можливість дізнатися власний рівень володіння однією з базових освітніх дисциплін відповідно до вимог цьогорічних вступних випробувань. Моніторингове оцінювання з математики, яке пропонують фахівці кафедри математики та методики її навчання Криворізького педагогічного, стане у нагоді майбутнім абітурієнтам і допоможе їм вдало підготуватися до вступної кампанії.

Мета тестування: надати можливість випускникам продіагностувати свої знання з математики задля більш ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тести складено провідними викладачами кафедрі математики та методики її навчання. За своєю структурою вони повністю відповідають варіантам, які будуть запропоновано на зовнішньому незалежному оцінюванні з математики. Оцінювання робіт за 200-бальною шкалою буде проводитись за тією ж методикою, що і роботи зовнішнього незалежного оцінювання.

Взяти участь у тестуванні виявили бажання понад 500 випускників закладів середньої освіти міста і області, які подавали онлайн заявку через сайт університету.  

Запрошуємо представників ЗМІ міста долучитися до висвітлення цієї важливої освітянської події.


 

4278

13 березня 2018 року о 12.10 у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться публічна лекція «Криворізькі землетруси».

Доповідач – Ольга Калініченко – кандидат геолого-мінералогічних наук, співробітник відділу сейсмічної небезпеки Інституту геофізики Академії наук імені Субботіна, старший викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання.

Питання, що будуть розглянуті:

- статистика землетрусів Кривого Рогу;

- сейсмічна небезпека Кривбасу та України загалом;

- причини та наслідки землетрусів.  

Формат заходу:

  • Публічна лекція з презентацією
  • Обговорення та питання

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих питань з життя нашого міста.


4238

20 лютого 2018 року о 10.20 на подвір’ї перед головним корпусом Криворізького державного педагогічного університету відбудеться урочистий захід до Дня вшанування героїв Небесної Сотні. На концерті, який відбудеться після короткого траурного мітингу, лунатимуть пісні і вірші, присвячені подіям трагічних лютневих днів 2014 року.

Захід організовано студентським клубом університету; участь у вшануванні пам’яті героїв візьмуть студенти, викладачі, працівники КДПУ, представники громадськості.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих подій громадського життя міста.


 

4048

09 лютого 2018 року о 14:00 в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться перший етап урочистостей з вшанування нашого славного земляка – визначного діяча українського національно-визвольного руху, командира легендарної повстанської Степової дивізії, Головного отамана Холодного Яру Степового-Блакитного (Костя Пестушка).

3933
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31