1 жовтня 2020 року о 14.00 в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте розширене засідання Вченої ради КДПУ з нагоди святкування 90-річного ювілею ЗВО.

На урочистому зібранні будуть присутні науково-педагогічні працівники університету, лауреати ювілейних нагород та гості КДПУ. Після церемонії нагородження з нагоди ювілею відбудеться невеликий святковий концерт за участі представників музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо засоби масової інформації висвітлити визначну святкову подію криворізьких освітян.


12735

На території теплиць Криворізького державного педагогічного університету створено новий мурал, авторкою якого стала випускниця бакалаврату кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Валентина Байдужня. Презентація роботи відбудеться 22 червня 2020 року о 10.00 (просп. Гагаріна, 54).

Декоративний розпис є актуальним сучасним напрямком дизайну ландшафтно-архітектурного середовища. Університетська теплиця розташована в багатолюдному місці, тому випускниця художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ у своєму кваліфікаційному проєкті запропонувала створити мурал із декоративним рослинним розписом. Що з цього вийшло, можна дізнатися, побачивши на власні очі новий витвір і поспілкувавшись з авторкою проєкту та її викладачами. Цей проєкт продовжує цикл арт-об’єктів університету, що створюється студентами та викладачами факультету мистецтв.

Запрошуємо ЗМІ висвітлити цікаву подію мистецького життя міста, а небайдужих криворіжців — помилуватися яскравим муралом, який відтепер прикрашає стіни теплиці КДПУ.

mural

mural (1)


 
12221

30 травня 2020 року об 11:00 на офіційному ютуб-каналі Криворізького державного педагогічного університету розпочнеться пряма трансляція традиційної події у нетрадиційному форматі – дистанційного Дня відкритих дверей.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат заходу кардинально змінено і буде проводитись у режимі онлайн ефіру, який відбуватиметься безпосередньо з головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54).

Онлайн-марафон стартує з відповідей ректора КДПУ Я. В. Шрамка на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Після виступу ректора декани, викладачі та представники студентства ознайомлять учасників онлайн-марафону з організацією навчання та дозвілля на факультетах і дадуть відповіді на запитання. У прямому ефірі на глядачів чекатимуть майстер-класи, квести, змагання, білінгвальні заняття, роботи, 3-D друк, ліногравюра, вокал та багато іншого.

Відповідно до таймінгу 8 факультетів змінюватимуть один одного, а кожен глядач має змогу підключитися до перегляду обраного ним факультету у визначений час.

Онлайн-марафон завершиться виступом відповідального секретаря приймальної комісії, яка розповість про особливості цьогорічного вступу до КДПУ, а також зустріччю з представниками студентської ради.

Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу освітянську подію, що відбудеться в дистанційному режимі.

Довідково. З анонсуванням презентацій події та програмою онлайн-марафону можна ознайомитися на офіційній сторінці КДПУ у фейсбук:

https://www.facebook.com/events/3092140030875977/

Пряма трансляція на YouTube за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UC6iE1MLhJNm9SuLKAFKpLZQ

Задля уточнення інформації просимо звертатися на пошту прес-центру: press-centre@kdpu.edu.ua


 

11958

20 лютого 2020 року о 10.20 перед входом до головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться мітинг-реквієм до Дня вшанування героїв Небесної Сотні.

На урочистому заході учасники зборів згадають події Революції Гідності, а також студентів, які загинули під час протистояння на Майдані. Молодь Криворізького педагогічного поіменно згадає полеглих, запалить свічки пам’яті біля їх портретів.

Запрошуємо представників громадськості міста й ЗМІ приєднатися до вшанування пам’яті загиблих героїв.


10195

30 січня 2020 року об 11.00 у спортивній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться очікувана та яскрава подія – фінальні змагання й закриття щорічної Універсіади «Бадьорість та здоров’я». У заході візьмуть участь викладачі й співробітники університету, вболівальники, представники громадськості міста.

Організатори Універсіади – кафедра фізичної культури та методики її викладання та первинна профспілкова організація університету. Метою проведення заходу є популяризація активного способу життя та залучення широкого кола працівників Університету до занять фізичною культурою та спортом.

У програмі події – видовищний парад команд-учасниць, цікаві спортивні змагання, різноманітні конкурси та захоплююча естафета. Під час церемонії закриття Універсіади відбудеться нагородження призерів змагань.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста до висвітлення перебігу улюбленої спортивної події університетської громади.


9966

16 листопада 2019 року о 10.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) розпочнеться День відкритих дверей.

На майбутніх вступників, їх друзів і рідних чекають презентації всіх факультетів університету, зустрічі з ректором, деканами й викладачами, яскрава концертна програма. Усі бажаючі отримають вичерпну інформацію про правила прийому до університету, дізнаються про спеціальності й дисципліни КДПУ, студентське життя та особливості навчання у Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події від одного з провідних закладів вищої освіти міста.


9194

14 листопада 2019 року о 14.00 на сцені актової зали Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід «Студент року-2019» (до Міжнародного дня студентів). Кращі студенти університету отримають нагороди за результатами участі в конкурсі «Студент - це звучить гордо». На святі буде оголошено переможців змагань інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», фотоконкурсу «Селфі з преподом», названо факультет, який посів перше місце за результатами осіннього студентського ярмарку.

Конкурс «Студент – це звучить гордо» має десять номінацій, за перемогу в яких будуть змагатися студенти всіх факультетів КДПУ; кращі з них отримають звання генія прогресу, акули пера, найактивнішого представника студентської ради тощо. Наприкінці вечора буде оголошено переможця, який отримає почесне звання «Студент року КДПУ– 2019».

У заході візьмуть участь викладачі, студенти, працівники університету, представники громадськості. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до студентського свята молодості та краси й стати свідками яскравого шоу від активної молоді Криворізького педагогічного.


9182

14 листопада 2019 року о 12.10 у Криворізькому державному педагогічному університеті (просп. Гагаріна, 54, другий поверх, 228 аудиторія) відбудеться презентація альбому Ігоря Рукавіцина та Віталія Стецкевича «Кривий Ріг крізь об’єктив німецького солдата» (1942-1944 рр.), у якому зібрано великий масив фотоматеріалів, присвячених періоду окупації нашого міста часів Другої світової війни.

На презентації укладачі розкажуть про роботу над створенням альбому й про важливість таких видань для збереження історичної пам’яті прийдешніх поколінь.

У заході візьмуть участь студенти, викладачі, працівники КДПУ та громадськість міста. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до цікавої культурної події.


9181

13 листопада 2019 року о 10.00 Криворізький державний педагогічний університет (просп. Гагаріна, 54, читальна зала бібліотеки) запрошує на фінальний етап XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

Такий турнір проводиться вперше у Кривому Розі. Він триватиме до 15. 11. 2019. Під час турніру учасники презентуватимуть свої завдання заочного туру, а вже в середу (13.11) розпочнеться хакатон ІТ-технологій.

У змаганнях візьмуть участь 17 команд, до складу яких входять 80 юних інформатиків з усієї країни – Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Ужгорода, Хмельницького, Житомира, Луцька, Кропивницького та інших міст.

Проведення турніру надасть можливість заявити про наше місто та заклад вищої освіти як центр підготовки ІТ-фахівців, залучити роботодавців та розвинути сферу новітніх комп’ютерних технологій. Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення всеукраїнського турніру майбутніх фахівців ІТ-індустрії.

Довідково. Подію організовано фізико-математичним факультетом КДПУ за фінансового сприяння IT-компанії SoftServe. IT-компанія SoftServe – це українська ІТ компанія, яка є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі. SoftServe входить у ТОП-трійку українських компаній-розробників (за різними версіями) та неодноразово (2010-2015 рр.) отримувала нагороду як найкращий роботодавець України.

Турнір відбудеться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2019 року № 1300 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних математиків імені професора М. Й. Ядренка, правознавців, географів, економістів, біологів, хіміків, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, фізиків у 2019/2020 навчальному році».


9144

23 жовтня 2019 року в Криворізькому державному педагогічному університеті (просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття першої в Україні сенсорної кімнати на базі педагогічного ЗВО.

Подія розпочнеться у приймальній ректора КДПУ (другий поверх) о 12.00. Відкриття сенсорної кімнати відбудеться після зустрічі з представниками партнерських організацій та виконкому Криворізької міської ради.

Сенсорну кімнату створено як навчально-методичну базу для підготовки фахівців з інклюзивної освіти, а також для дітей з особливими освітніми потребами, яким необхідна психосоціальна та часткова фізична реабілітація. Кімнату обладнано найсучаснішим  устаткуванням.

Подія відбудеться в межах проекту «Підтримка інклюзивної освіти в м. Кривий Ріг», ініційованого КДПУ за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) у партнерстві з Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення важливої для міста події.


8922
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок