8 липня 2021 року об 11.00 у читальній залі головного корпусу (просп. Гагаріна, 54) відбудеться важлива мистецька подія – оприлюднення циклу картин, виконаних магістрантами художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

П’ять великих картин із серії «Кривий Ріг — моє місто», які віднині будуть прикрашати головний читальний зал бібліотеки КДПУ, присвячені рідному місту і виконані у жанрі станкового олійного живопису. Дві картини репрезентують індустріальні пейзажі Криворіжжя, три інші – міські пейзажі, що розкривають його неповторну красу, а саме – панорами проспекту Поштовий, академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка, Човникової станції.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити цікаву мистецьку подію!

16231

30 грудня 2020 року об 11.00 в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться церемонія урочистого відкриття інноваційної локації для розвитку фізичної культури й спортивної майстерності здобувачів освіти – спеціалізованої аудиторії-скеледрому кафедри фізичної культури та методики її викладання.  

Лекційна аудиторія № 312 КДПУ віднині поєднуватиме функції навчального приміщення й майданчику для практичних занять, стане локацією для гурткової роботи учнів шкіл міста. На відкритті скеледрому відбудеться демонстрація необхідних умінь, прийомів і навичок, про які розповість майстер спорту зі скелелазіння.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити цікаву освітянську й спортивну подію!

скеледром


13723

25 листопада 2020 року об 11.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (головний корпус, просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття сучасних навчально-наукових лабораторій – фізики, хімічного аналізу, з екологічних та біологічних досліджень.

Лабораторії оснащено найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити навчання здобувачів вищої освіти за інноваційними світовими методиками, здійснювати дослідження під час виконання наукових, у тому числі, курсових, магістерських робіт, залучати учнів закладів середньої освіти міста й області до науково-дослідницької роботи (участь у Малій академії наук України тощо). Придбання наукового обладнання для лабораторій профінансовано Міністерством освіти і науки України.

Запрошуємо засоби масової інформації міста приєднатися до відкриття лабораторій та висвітлити цю подію.


13343

1 жовтня 2020 року о 14.00 в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте розширене засідання Вченої ради КДПУ з нагоди святкування 90-річного ювілею ЗВО.

На урочистому зібранні будуть присутні науково-педагогічні працівники університету, лауреати ювілейних нагород та гості КДПУ. Після церемонії нагородження з нагоди ювілею відбудеться невеликий святковий концерт за участі представників музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо засоби масової інформації висвітлити визначну святкову подію криворізьких освітян.


12735

На території теплиць Криворізького державного педагогічного університету створено новий мурал, авторкою якого стала випускниця бакалаврату кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Валентина Байдужня. Презентація роботи відбудеться 22 червня 2020 року о 10.00 (просп. Гагаріна, 54).

Декоративний розпис є актуальним сучасним напрямком дизайну ландшафтно-архітектурного середовища. Університетська теплиця розташована в багатолюдному місці, тому випускниця художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ у своєму кваліфікаційному проєкті запропонувала створити мурал із декоративним рослинним розписом. Що з цього вийшло, можна дізнатися, побачивши на власні очі новий витвір і поспілкувавшись з авторкою проєкту та її викладачами. Цей проєкт продовжує цикл арт-об’єктів університету, що створюється студентами та викладачами факультету мистецтв.

Запрошуємо ЗМІ висвітлити цікаву подію мистецького життя міста, а небайдужих криворіжців — помилуватися яскравим муралом, який відтепер прикрашає стіни теплиці КДПУ.

mural

mural (1)


 
12221

30 травня 2020 року об 11:00 на офіційному ютуб-каналі Криворізького державного педагогічного університету розпочнеться пряма трансляція традиційної події у нетрадиційному форматі – дистанційного Дня відкритих дверей.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат заходу кардинально змінено і буде проводитись у режимі онлайн ефіру, який відбуватиметься безпосередньо з головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54).

Онлайн-марафон стартує з відповідей ректора КДПУ Я. В. Шрамка на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Після виступу ректора декани, викладачі та представники студентства ознайомлять учасників онлайн-марафону з організацією навчання та дозвілля на факультетах і дадуть відповіді на запитання. У прямому ефірі на глядачів чекатимуть майстер-класи, квести, змагання, білінгвальні заняття, роботи, 3-D друк, ліногравюра, вокал та багато іншого.

Відповідно до таймінгу 8 факультетів змінюватимуть один одного, а кожен глядач має змогу підключитися до перегляду обраного ним факультету у визначений час.

Онлайн-марафон завершиться виступом відповідального секретаря приймальної комісії, яка розповість про особливості цьогорічного вступу до КДПУ, а також зустріччю з представниками студентської ради.

Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу освітянську подію, що відбудеться в дистанційному режимі.

Довідково. З анонсуванням презентацій події та програмою онлайн-марафону можна ознайомитися на офіційній сторінці КДПУ у фейсбук:

https://www.facebook.com/events/3092140030875977/

Пряма трансляція на YouTube за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UC6iE1MLhJNm9SuLKAFKpLZQ

Задля уточнення інформації просимо звертатися на пошту прес-центру: press-centre@kdpu.edu.ua


 

11958

20 лютого 2020 року о 10.20 перед входом до головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться мітинг-реквієм до Дня вшанування героїв Небесної Сотні.

На урочистому заході учасники зборів згадають події Революції Гідності, а також студентів, які загинули під час протистояння на Майдані. Молодь Криворізького педагогічного поіменно згадає полеглих, запалить свічки пам’яті біля їх портретів.

Запрошуємо представників громадськості міста й ЗМІ приєднатися до вшанування пам’яті загиблих героїв.


10195

30 січня 2020 року об 11.00 у спортивній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться очікувана та яскрава подія – фінальні змагання й закриття щорічної Універсіади «Бадьорість та здоров’я». У заході візьмуть участь викладачі й співробітники університету, вболівальники, представники громадськості міста.

Організатори Універсіади – кафедра фізичної культури та методики її викладання та первинна профспілкова організація університету. Метою проведення заходу є популяризація активного способу життя та залучення широкого кола працівників Університету до занять фізичною культурою та спортом.

У програмі події – видовищний парад команд-учасниць, цікаві спортивні змагання, різноманітні конкурси та захоплююча естафета. Під час церемонії закриття Універсіади відбудеться нагородження призерів змагань.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста до висвітлення перебігу улюбленої спортивної події університетської громади.


9966

16 листопада 2019 року о 10.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) розпочнеться День відкритих дверей.

На майбутніх вступників, їх друзів і рідних чекають презентації всіх факультетів університету, зустрічі з ректором, деканами й викладачами, яскрава концертна програма. Усі бажаючі отримають вичерпну інформацію про правила прийому до університету, дізнаються про спеціальності й дисципліни КДПУ, студентське життя та особливості навчання у Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події від одного з провідних закладів вищої освіти міста.


9194

14 листопада 2019 року о 14.00 на сцені актової зали Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід «Студент року-2019» (до Міжнародного дня студентів). Кращі студенти університету отримають нагороди за результатами участі в конкурсі «Студент - це звучить гордо». На святі буде оголошено переможців змагань інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», фотоконкурсу «Селфі з преподом», названо факультет, який посів перше місце за результатами осіннього студентського ярмарку.

Конкурс «Студент – це звучить гордо» має десять номінацій, за перемогу в яких будуть змагатися студенти всіх факультетів КДПУ; кращі з них отримають звання генія прогресу, акули пера, найактивнішого представника студентської ради тощо. Наприкінці вечора буде оголошено переможця, який отримає почесне звання «Студент року КДПУ– 2019».

У заході візьмуть участь викладачі, студенти, працівники університету, представники громадськості. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до студентського свята молодості та краси й стати свідками яскравого шоу від активної молоді Криворізького педагогічного.


9182
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок