22 січня 2019 року о 12.00 в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54, ауд. 228) відбудуться урочисті збори до Дня Соборності України. Цього року урочистості присвячені відзначенню 100-річчя проголошення Акта Злуки.

На учасників заходу чекають цікаві історичні факти від науковців університету, перегляд відеоматеріалів, виступи студентів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста приєднатися до громади Криворізького педагогічного на урочистостях з нагоди святкування дня духовної єдності українського народу.


6680

26 грудня 2018 року о 16.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) вже вдруге розпочнеться популярний науково-освітній захід «Ніч науки». У такий спосіб  КДПУ долучається до потужної традиції Європейських університетів, де регулярно відбуваються такі заходи задля популяризації новітніх досягнень сучасної науки. У події візьмуть участь учні Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування".

На гостей університету чекають сім маршрутів тематичними станціями з різних галузей сучасного наукового знання – хімії, фізики, біології, зоології, математики, робототехніки.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до цікавої наукової події в одному з провідних закладів вищої освіти міста.


6514

1 грудня 2018 року о 10.30  у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, буд. 54) розпочнеться щорічний День відкритих дверей. На школярів та їх родини чекають презентації досягнень факультетів університету, зустрічі з деканами й викладачами, видовищна концертна програма. Усі бажаючі отримають детальну інформацію про правила прийому, дізнаються про спеціальності й дисципліни КДПУ, студентське життя та особливості навчання у Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події від одного з провідних закладів вищої освіти міста.


6315

15 листопада 2018 року о 15 годині в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, буд. 54) відбудеться святкування Міжнародного дня студентів. У заході візьмуть участь кращі студенти всіх факультетів університету, які продемонструють свої таланти, кмітливість та веселу студентську вдачу.

Компетентне журі обере кращого з найкращих, який і отримає почесне звання «Студент року – 2018». Також будуть оголошені переможці у дев’яти номінаціях традиційного конкурсу «Студент – це звучить гордо», яких буде визначено з числа студентів, що беруть активну участь у різних сферах життя нашого вишу та мають інші важливі досягнення.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості зануритися в атмосферу яскравого студентського свята юності, талантів та інтелекту.

6146

9 листопада 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (пр. Гагаріна, 54, ауд. 228) розпочнеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу». У конференції візьмуть участь соціологи з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, м. Жешува (Польща). На пленарному засіданні виступить відомий український соціолог та громадський діяч – член-кореспондент Національної Академії Наук України, заступник директора Інституту соціології НАН України, професор, доктор філософських наук Євген Головаха, який вперше у Кривому Розі візьме участь у роботі конференції з доповіддю «Ціннісні засади соціально-історичних змін у взаємодії «соціум-людина-природа» і відповість на питання ЗМІ нашого міста.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до соціологів КДПУ на важливій науковій події за участі провідних дослідників галузі.


6068

29 жовтня 2018 року о 10.00 на базі Молодіжного центру «#StudHub» Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, буд. 79б, 2-й поверх) розпочнеться серія тренінгів у рамках проекту «Підтримка інклюзивної освіти у місті Кривий Ріг» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Метою проекту є покращення якості інклюзивної освіти серед фахівців загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг. У програмі першого дня серії тренінгів – нормативно-правова база інклюзивної освіти, етика та філософія інклюзії, універсальний дизайн та розумне пристосування освітнього простору. Серед тренерів - як викладачі КДПУ, так і запрошені фахівці з Дніпра й Харкова.

Проект орієнтовано на адміністрацію, педагогічний склад, команду супроводу загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг, в яких упроваджується інклюзивна освіта. Запрошуємо представників ЗМІ приєднатися до важливої освітянської події.


5945

12 жовтня 2018 року о 12.10 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід до Дня українського козацтва й Дня захисника України - Фестиваль городового козацтва. У програмі події - спортивно-розважальні конкурси, в яких візьмуть участь команди факультетів університету. На учасників заходу чекає неповторна атмосфера козацького свята, видовищні змагання та справжнє українське завзяття.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до Криворізького педагогічного на святкуванні Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

5762

26 вересня 2018 року о 12 годині в читальній залі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) вперше в нашому місті відбудеться презентація книг знаного краєзнавця, голови Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктора історичних наук, професора НТУ «Дніпровська політехніка» Ігоря Кочергіна.

Автор представить книги «Олександр Поль. Геній міста на Дніпрі», «Земське самоврядування Катеринославщини (персонологічний вимір)», «Соціальна трансформація Катеринославського дворянства (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)».

Запрошуємо всіх небайдужих до історії рідного краю.


5622

24 вересня о 14 годині у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) відбудеться відкриття виставки творчих робіт викладачів і працівників КДПУ, присвяченої професійному святу – Дню працівників освіти та 88-річчю університету.

На виставці будуть представлені вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – паперопластика, гаптування, вишивка, розпис на камінні, лялькарство, карвінг, бісероплетіння, мистецтво фотографії тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості долучитися до яскравої мистецької події!


5607

8 вересня 2018 року о 10.00 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться низка заходів до Дня фізичної культури і спорту України.

Спортивне свято здоров’я та бадьорості, витривалості й командного духу вже стало доброю традицією університетської громади. Спортсмени КДПУ візьмуть участь у змаганнях з легкої атлетики, шахів і гирьового спорту. Гості свята стануть свідками нагородження кращих атлетів, зможуть подивитися показові виступи кращих фізкультурників нашого вишу.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до колективу педагогічного університету на яскравій спортивній події!


5484
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31