16 листопада 2019 року о 10.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) розпочнеться День відкритих дверей.

На майбутніх вступників, їх друзів і рідних чекають презентації всіх факультетів університету, зустрічі з ректором, деканами й викладачами, яскрава концертна програма. Усі бажаючі отримають вичерпну інформацію про правила прийому до університету, дізнаються про спеціальності й дисципліни КДПУ, студентське життя та особливості навчання у Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події від одного з провідних закладів вищої освіти міста.


9194

14 листопада 2019 року о 14.00 на сцені актової зали Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід «Студент року-2019» (до Міжнародного дня студентів). Кращі студенти університету отримають нагороди за результатами участі в конкурсі «Студент - це звучить гордо». На святі буде оголошено переможців змагань інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», фотоконкурсу «Селфі з преподом», названо факультет, який посів перше місце за результатами осіннього студентського ярмарку.

Конкурс «Студент – це звучить гордо» має десять номінацій, за перемогу в яких будуть змагатися студенти всіх факультетів КДПУ; кращі з них отримають звання генія прогресу, акули пера, найактивнішого представника студентської ради тощо. Наприкінці вечора буде оголошено переможця, який отримає почесне звання «Студент року КДПУ– 2019».

У заході візьмуть участь викладачі, студенти, працівники університету, представники громадськості. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до студентського свята молодості та краси й стати свідками яскравого шоу від активної молоді Криворізького педагогічного.


9182

14 листопада 2019 року о 12.10 у Криворізькому державному педагогічному університеті (просп. Гагаріна, 54, другий поверх, 228 аудиторія) відбудеться презентація альбому Ігоря Рукавіцина та Віталія Стецкевича «Кривий Ріг крізь об’єктив німецького солдата» (1942-1944 рр.), у якому зібрано великий масив фотоматеріалів, присвячених періоду окупації нашого міста часів Другої світової війни.

На презентації укладачі розкажуть про роботу над створенням альбому й про важливість таких видань для збереження історичної пам’яті прийдешніх поколінь.

У заході візьмуть участь студенти, викладачі, працівники КДПУ та громадськість міста. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до цікавої культурної події.


9181

13 листопада 2019 року о 10.00 Криворізький державний педагогічний університет (просп. Гагаріна, 54, читальна зала бібліотеки) запрошує на фінальний етап XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

Такий турнір проводиться вперше у Кривому Розі. Він триватиме до 15. 11. 2019. Під час турніру учасники презентуватимуть свої завдання заочного туру, а вже в середу (13.11) розпочнеться хакатон ІТ-технологій.

У змаганнях візьмуть участь 17 команд, до складу яких входять 80 юних інформатиків з усієї країни – Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Ужгорода, Хмельницького, Житомира, Луцька, Кропивницького та інших міст.

Проведення турніру надасть можливість заявити про наше місто та заклад вищої освіти як центр підготовки ІТ-фахівців, залучити роботодавців та розвинути сферу новітніх комп’ютерних технологій. Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення всеукраїнського турніру майбутніх фахівців ІТ-індустрії.

Довідково. Подію організовано фізико-математичним факультетом КДПУ за фінансового сприяння IT-компанії SoftServe. IT-компанія SoftServe – це українська ІТ компанія, яка є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі. SoftServe входить у ТОП-трійку українських компаній-розробників (за різними версіями) та неодноразово (2010-2015 рр.) отримувала нагороду як найкращий роботодавець України.

Турнір відбудеться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2019 року № 1300 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних математиків імені професора М. Й. Ядренка, правознавців, географів, економістів, біологів, хіміків, винахідників і раціоналізаторів, інформатиків, фізиків у 2019/2020 навчальному році».


9144

23 жовтня 2019 року в Криворізькому державному педагогічному університеті (просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття першої в Україні сенсорної кімнати на базі педагогічного ЗВО.

Подія розпочнеться у приймальній ректора КДПУ (другий поверх) о 12.00. Відкриття сенсорної кімнати відбудеться після зустрічі з представниками партнерських організацій та виконкому Криворізької міської ради.

Сенсорну кімнату створено як навчально-методичну базу для підготовки фахівців з інклюзивної освіти, а також для дітей з особливими освітніми потребами, яким необхідна психосоціальна та часткова фізична реабілітація. Кімнату обладнано найсучаснішим  устаткуванням.

Подія відбудеться в межах проекту «Підтримка інклюзивної освіти в м. Кривий Ріг», ініційованого КДПУ за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) у партнерстві з Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення важливої для міста події.


8922

11 жовтня 2019 року о 12. 10 на площі перед головним корпусом Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться святкування Дня українського козацтва й Дня захисника України на традиційному фестивалі городового козацтва.

Команди факультетів візьмуть участь у видовищних змаганнях під час спортивно-розважальних конкурсів, продемонструють козацький гарт і завзяття. На учасників дійства чекає неповторна атмосфера веселого українського свята й традиційне частування – справжня козацька каша та запашний чай.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості міста приєднатися до громади КДПУ на святі лицарської звитяги!


8823

10 жовтня 2019 року о 12. 00 у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) талановиті сучасні митці запрошують містян на святкову виставку з нагоди відзначення Дня українського козацтва й Дня захисника України.

На виставці будуть представлені світлини й твори образотворчого мистецтва інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики, завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського, криворізького художника Л. Ф. Давиденка.

Сила й міць українських козаків, жага й воля до перемоги, незламний бойовий дух – усе це можна буде побачити на власні очі, завітавши на презентацію творів сучасних митців.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості міста долучитися до святкової події!


8822

27 вересня 2019 року о 12.00 у читальній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться І Східноєвропейський семінар з гендерної освіти «Гендерний дискурс в освітній політиці: виклики сьогодення».

Під час події відбудеться обговорення питань політики гендерної рівності та протидії дискримінації в освіті за участі провідних науковців, представників Уряду, Міністерства освіти України, громадськості. Будуть проведені панельні дискусії «Гендерні питання в фундаментальних дослідження в Україні» та «Профанація гендерних досліджень і як їй запобігти», присвячені теоретичним і практичним питанням впровадження політики гендерної рівності в закладах освіти.

Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити перебіг семінару загальнодержавного рівня. Орієнтовна аудиторія заходу – викладачі, аспіранти, громадськість.


8711

31 серпня 2019 року о 9:00 відбудеться урочистий захід з нагоди посвяти в студенти першокурсників Криворізького державного педагогічного університету. Подія традиційно відбудеться на подвір’ї головного корпусу КДПУ (просп. Гагаріна, 54).

Під час заходу першокурсники складуть урочисту присягу. Студенти й викладачі факультету мистецтв Криворізького педагогічного подарують учасникам і гостям події святковий концерт. Після офіційної частини заходу відбудеться знайомство студентів І курсу з керівництвом університету, деканами й викладачами факультетів, кураторами академічних груп. Всі охочі візьмуть участь у колективних фотосесіях.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до свята яскравих емоцій та незабутніх вражень першого дня студентського життя в одному з провідних криворізьких університетів.


8468

30 серпня 2019 року виповнюється 90 років від дня народження Павла Івановича Шевченка - видатного організатора освіти на Криворіжжі, завідувача міського відділу народної освіти Кривого Рогу (1965-1979 рр.), багаторічного ректора Криворізького державного педагогічного інституту/університету (1979-2000 рр.). З нагоди ювілейної дати громада КДПУ вшанує пам'ять П. І. Шевченка 30 серпня о 10.45 на подвір'ї головного корпусу університету (просп. Гагаріна, 54).

Запрошуємо ЗМІ й громадськість міста долучитися до меморіального заходу з нагоди ювілейної річниці від дня народження видатного криворізького освітянина.


8460
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31