19 грудня 2022 року об 11.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте вручення ікони «Чорнобильський Спас» представникам ГО «Криворізьке об’єднання ліквідаторів, інвалідів та їх родин “ЧОРНОБИЛЬ - 86”».

На прохання лідерів цієї громадської організації ікону розміром 30х40 створив магістр заочної форми навчання спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Віталій Юрійович Дорогобід під час виконання кваліфікаційної роботи (керівник роботи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. Ф. Ейвас, консультант – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Ю. О. Зенькович).

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавої події громадського життя нашого міста.


21020

12 жовтня 2021 року о 14.00 на базі гуртожитку № 4 Криворізького педагогічного (вул. Героїв АТО, буд. 79Б) відбудеться відкриття сучасного хостелу для громади, дотичної до університету. На відкриття запрошені партнерські організації, представники органів місцевого самоврядування, державної влади та ЗМІ. Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень.

Проєкт «Студентський хостел на базі гуртожитку» реалізується з ініціативи Криворізького державного педагогічного університету за підтримки громадської організації «Криворізька фундація майбутнього», компанії «Метінвест» та ТОВ «Криворіжелектромонтаж». Метою проєкту є створення комфортних умов для учасників освітніх, наукових, спортивних, молодіжних, мистецько-освітніх заходів (незалежно від організатора) та гостей міста, підвищення туристичної привабливості міста та іміджу університету серед здобувачів освіти. Територіальне розміщення хостелу дозволяє створити комфортні умови для тимчасового проживання в центрі Кривого Рогу.

Проєкт не має аналогів на Дніпропетровщині. Він передбачає посилення партнерства, зокрема соціального, між університетом, органами місцевого самоврядування, комунальними закладами (установами, організаціями, підприємствами) та бізнес-сектором. Створення хостелу стало новим кроком КДПУ на шляху до трансформації в сучасний заклад вищої освіти європейського рівня. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу подію університетського життя!


16987

8 липня 2021 року об 11.00 у читальній залі головного корпусу (просп. Гагаріна, 54) відбудеться важлива мистецька подія – оприлюднення циклу картин, виконаних магістрантами художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

П’ять великих картин із серії «Кривий Ріг — моє місто», які віднині будуть прикрашати головний читальний зал бібліотеки КДПУ, присвячені рідному місту і виконані у жанрі станкового олійного живопису. Дві картини репрезентують індустріальні пейзажі Криворіжжя, три інші – міські пейзажі, що розкривають його неповторну красу, а саме – панорами проспекту Поштовий, академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка, Човникової станції.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити цікаву мистецьку подію!

16231

30 грудня 2020 року об 11.00 в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться церемонія урочистого відкриття інноваційної локації для розвитку фізичної культури й спортивної майстерності здобувачів освіти – спеціалізованої аудиторії-скеледрому кафедри фізичної культури та методики її викладання.  

Лекційна аудиторія № 312 КДПУ віднині поєднуватиме функції навчального приміщення й майданчику для практичних занять, стане локацією для гурткової роботи учнів шкіл міста. На відкритті скеледрому відбудеться демонстрація необхідних умінь, прийомів і навичок, про які розповість майстер спорту зі скелелазіння.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити цікаву освітянську й спортивну подію!

скеледром


13723

25 листопада 2020 року об 11.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (головний корпус, просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття сучасних навчально-наукових лабораторій – фізики, хімічного аналізу, з екологічних та біологічних досліджень.

Лабораторії оснащено найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити навчання здобувачів вищої освіти за інноваційними світовими методиками, здійснювати дослідження під час виконання наукових, у тому числі, курсових, магістерських робіт, залучати учнів закладів середньої освіти міста й області до науково-дослідницької роботи (участь у Малій академії наук України тощо). Придбання наукового обладнання для лабораторій профінансовано Міністерством освіти і науки України.

Запрошуємо засоби масової інформації міста приєднатися до відкриття лабораторій та висвітлити цю подію.


13343

1 жовтня 2020 року о 14.00 в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте розширене засідання Вченої ради КДПУ з нагоди святкування 90-річного ювілею ЗВО.

На урочистому зібранні будуть присутні науково-педагогічні працівники університету, лауреати ювілейних нагород та гості КДПУ. Після церемонії нагородження з нагоди ювілею відбудеться невеликий святковий концерт за участі представників музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень. Запрошуємо засоби масової інформації висвітлити визначну святкову подію криворізьких освітян.


12735

На території теплиць Криворізького державного педагогічного університету створено новий мурал, авторкою якого стала випускниця бакалаврату кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Валентина Байдужня. Презентація роботи відбудеться 22 червня 2020 року о 10.00 (просп. Гагаріна, 54).

Декоративний розпис є актуальним сучасним напрямком дизайну ландшафтно-архітектурного середовища. Університетська теплиця розташована в багатолюдному місці, тому випускниця художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ у своєму кваліфікаційному проєкті запропонувала створити мурал із декоративним рослинним розписом. Що з цього вийшло, можна дізнатися, побачивши на власні очі новий витвір і поспілкувавшись з авторкою проєкту та її викладачами. Цей проєкт продовжує цикл арт-об’єктів університету, що створюється студентами та викладачами факультету мистецтв.

Запрошуємо ЗМІ висвітлити цікаву подію мистецького життя міста, а небайдужих криворіжців — помилуватися яскравим муралом, який відтепер прикрашає стіни теплиці КДПУ.

mural

mural (1)


 
12221

30 травня 2020 року об 11:00 на офіційному ютуб-каналі Криворізького державного педагогічного університету розпочнеться пряма трансляція традиційної події у нетрадиційному форматі – дистанційного Дня відкритих дверей.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат заходу кардинально змінено і буде проводитись у режимі онлайн ефіру, який відбуватиметься безпосередньо з головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54).

Онлайн-марафон стартує з відповідей ректора КДПУ Я. В. Шрамка на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Після виступу ректора декани, викладачі та представники студентства ознайомлять учасників онлайн-марафону з організацією навчання та дозвілля на факультетах і дадуть відповіді на запитання. У прямому ефірі на глядачів чекатимуть майстер-класи, квести, змагання, білінгвальні заняття, роботи, 3-D друк, ліногравюра, вокал та багато іншого.

Відповідно до таймінгу 8 факультетів змінюватимуть один одного, а кожен глядач має змогу підключитися до перегляду обраного ним факультету у визначений час.

Онлайн-марафон завершиться виступом відповідального секретаря приймальної комісії, яка розповість про особливості цьогорічного вступу до КДПУ, а також зустріччю з представниками студентської ради.

Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу освітянську подію, що відбудеться в дистанційному режимі.

Довідково. З анонсуванням презентацій події та програмою онлайн-марафону можна ознайомитися на офіційній сторінці КДПУ у фейсбук:

https://www.facebook.com/events/3092140030875977/

Пряма трансляція на YouTube за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UC6iE1MLhJNm9SuLKAFKpLZQ

Задля уточнення інформації просимо звертатися на пошту прес-центру: [email protected]


 

11958

20 лютого 2020 року о 10.20 перед входом до головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться мітинг-реквієм до Дня вшанування героїв Небесної Сотні.

На урочистому заході учасники зборів згадають події Революції Гідності, а також студентів, які загинули під час протистояння на Майдані. Молодь Криворізького педагогічного поіменно згадає полеглих, запалить свічки пам’яті біля їх портретів.

Запрошуємо представників громадськості міста й ЗМІ приєднатися до вшанування пам’яті загиблих героїв.


10195

30 січня 2020 року об 11.00 у спортивній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться очікувана та яскрава подія – фінальні змагання й закриття щорічної Універсіади «Бадьорість та здоров’я». У заході візьмуть участь викладачі й співробітники університету, вболівальники, представники громадськості міста.

Організатори Універсіади – кафедра фізичної культури та методики її викладання та первинна профспілкова організація університету. Метою проведення заходу є популяризація активного способу життя та залучення широкого кола працівників Університету до занять фізичною культурою та спортом.

У програмі події – видовищний парад команд-учасниць, цікаві спортивні змагання, різноманітні конкурси та захоплююча естафета. Під час церемонії закриття Універсіади відбудеться нагородження призерів змагань.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста до висвітлення перебігу улюбленої спортивної події університетської громади.


9966
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31