29 листопада 2017 року о 13.40 на базі Криворізького державного педагогічного університету (актова зала гуманітарного корпусу, вул. Героїв АТО, 79 а) відбудеться презентація «Пласту – Національної Скаутської Організації України». 

Презентацію організовує місцевий осередок «Пласт – станиця Кривий Ріг». А також досвідчений пластун, інструктор з діяльності таборів Чорний Олександр, який спеціально приїде з Києва аби поділитися цікавою інформацією про виховання пластунів.

Під час інформаційної зустрічі буде презентовано відео з історії пластового руху, мету організації, структуру. Присутні зможуть дізнатися про діяльність «Пласту» та його міжнародні табори в усьому світі, де активно функціонують осередки української діаспори.

«Пласт – станиця Кривий Ріг» відновив свою діяльність у травні 2017 року. Його членами є як дорослі (віком від 19 до 50 років), так і діти. Щотижня у «Пласті» відбуваються цікаві заходи – мандрівки, прогульки, вишколки. Це і спортивні заходи, і культурні, і патріотичні. Пластуни мають змогу щоліта відпочивати як у таборах Західної України, так і за кордоном.

Цього дня студенти Криворізького педагогічного зможуть долучитися до пластового руху, ставши органічною його складовою. І вже по завершенню підготовки зможуть провести літо як виховники у таборах «Пласту».

Для довідки. Указом Президента України № 279 / 2008 від 28 березня 2008 року визначено, що діяльність молодіжної організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України» спрямована на всебічний розвиток молодої особистості, її моральних, духовних і фізичних якостей, патріотичне виховання підростаючого покоління, відродження історичних та культурних традицій українського народу.  

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавих подій у житті нашого міста!


 

3266

19 грудня 2017 року о 14.00 на головній сцені КДПУ (проспект Гагаріна, 54, початок у холі біля актової зали) відбудеться благодійний захід до Дня Святого Миколая за ініціативи Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради. Для участі у святі гостинно запрошені діти пільгових категорій з виховних закладів нашого міста, для яких студенти психолого-педагогічного факультету університету підготували казку «Янголи поруч – іде Святий Миколай». 

Цього дня на дітей очікує розважальна програма з фіксіками біля ялинки, подарунками та власне казка-спектакль, яку написали самі студенти.

Студенти та викладачі постійно у переддень Святого Миколая відвідують сиротинці та дитячі центри не лише з подарунками, а й різноманітними цікавими програмами. Але така ініціатива для понад 300 дітей пільгової категорії від 6 до 14 років міста Кривого Рогу в університеті відбувається вперше.

Захід має на меті привернути увагу до питання небайдужості до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також покликаний сіяти в дитячі душі добро та віру. 


 

3475

19 грудня 2017 року з 17.00 до 19.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (проспект Гагаріна, 54) відбудеться «Ніч науки». Участь у заході візьмуть учні 8-10 класів Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування». 

«Ніч науки» – це науковий захід, який користується популярністю як у європейських країнах, так і в Україні. Зокрема, університети Німеччини відкривають свої наукові лабораторії для всіх охочих. В Україні лідером у проведенні цієї європейської знахідки є Харків.  Захід має на меті популяризувати серед молоді природничо-математичні науки.

Участь у цікавому та популярному заході зможуть взяти тепер й учні нашого міста. Для них у Криворізькому педагогічному працюватимуть наукові станції: фізична, хімічна, зоологічна, біологічна, астрономічна, мистецька, станція робототехніки. Учні матимуть змогу ознайомитися з науковими доробками викладачів університету, побачити як проводяться різноманітні досліди, а також взяти участь у деяких наукових завданнях.

Але в День Святого Миколая на учнів чекають не лише наукові відкриття, а й несподівані таємниці. І, звісно, не обійдеться без казки. 

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цієї події. 


 

3473

17 листопада 2017 року о 14.00 на головній сцені Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) у рамках святкування Міжнародного дня студентів відбудеться «Студент року – 2017». Цей захід є вже традиційним для університету та найбільш очікуваний для студентства.

На «Студент року – 2017» кращі студенти університету отримають нагороди за різноманітні конкурси та змагання: «Студент – це звучить гордо», «Що? Де? Коли?», «Кращий блок гуртожитку», «Селфі з преподом». Найочікуваними подіями дня є оголошення факультету-переможця осіннього студентського ярмарку та володаря звання «Студент року – 2017»

Крім нагород та відзнак цього дня студенти візьмуть участь у креативному шоу під назвою «Еволюція». Відбудуться творчі та інтелектуальні конкурси у дев’яти номінаціях: творча презентація учасників крізь призму еволюційного розвитку людини, демонстрація тематичних відеороликів та багато-багато цікавого, що поки тримається студентами в секреті.

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх охочих долучитися до свята молодості, романтики, веселощів і стати свідками яскравого шоу від активної студентської молоді міста.

Орієнтовна аудиторія заходу – викладачі, студенти, працівники університету, представники громадськості.


 

3072

14 листопада 2017 року об 11.00 (територія внутрішнього двору головного корпусу КДПУ, пр. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття «Екстрим-центру».

Проект «Екстрим-центр», автором якого є завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Володимир Казаков, є переможцем цьогорічного конкурсу Групи Метінвест «Місто – нашими руками».

Після урочистого відкриття нового майданчика для розвитку спортивного туризму нашого міста, програмою заходу передбачено проведення Першості КДПУ зі спортивного туризму.

Команди зі складу студентів усіх факультетів зможуть уже цього дня апробувати всі перешкоди нового «Екстрим-центру». Серед змагань як проходження дистанції з болота за допомогою жердини, так і підйом крутими схилами.

Майданчик для тренувань зі спортивного туризму буде також використовуватись як навчальна база для студентів Криворізького педагогічного та проведення змагань зі спортивного туризму, в яких зможуть взяти участь усі бажаючі.

Про перспективи розвитку спортивного туризму, вагу «Екстрим-центру» у нашому місті можна дізнатися безпосередньо на місці подій. 

Очікувана аудиторія – студенти, викладачі, запрошені гості та мешканці міста.


 

3047

14 листопада 2017 року о 13.30 (актова зала гуманітарного корпусу КДПУ) відбудеться науково-практичний семінар «Роль читання в організації ефективної навчальної діяльності молодших школярів».

Захід відбувається у рамках програми розвитку активного читача – учня початкової школи. Питання нечитання дітьми та молоддю в Україні та загалом у світі стоїть доволі гостро. Метою цього науково-практичного семінару є теоретичне осмислення проблеми ролі читання у світлі вимог концепції «Нової української школи».

На семінарі будуть представлені доповіді теоретиків, науковців, майстер-класи, педмайстерні методистів та вчителів міста. На початку заходу відбудеться презентація науково-методичних досягнень викладачів, вчителів. Пройде педагогічний ярмарок.

Участь у науково-практичному семінарі візьмуть викладачі університету, методисти, учителі, директори шкіл, магістри та студенти. Захід зацікавить також більш широкі кола – бібліотекарів, вихователів дитячих садків, батьків та усіх, хто цікавиться проблемами формування та розвитку читацької активності.

Орієнтовна аудиторія – 100 осіб. 


 

3041

10 листопада 2017 року о 12.10 (актова зала гуманітарного корпусу вул. Героїв АТО, 79 а) на базі факультету української філології відбудеться низка святкових заходів. Урочистості присвячені 35-річниці відновлення підготовки вчителів української мови і літератури в КДПУ. Упродовж усіх цих років університет забезпечував потреби середньої школи в учителях української мови та літератури на Криворіжжі та Дніпропетровщині.

У стінах Криворізького педагогічного наприкінці 40-х рр. минулого століття працював відомий мовознавець В. Ващенко, навчався український письменник, гуморист П. Глазовий. Частими гостями факультету у ті часи були письменники-земляки Д. Ткач, П. Ногін.    

Серед запланованих заходів - історична ретроспектива розвитку факультету української філології, святковий концерт за участі найкращих колективів університету, привітання директорів, вчителів української мови та літератури шкіл, гімназій Кривого Рогу, випускників факультету української філології.

Орієнтовна аудиторія: студенти, викладачі, ветерани факультету української філології, випускники, учителі шкіл Криворіжжя. 


 

3010

Вперше в Кривому Розі на базі Криворізького державного педагогічного університету відкривається «Школа робототехніки» для учнів 6-11 класів. 

Відкриття відбудеться 4 листопада об 11.00 у приміщенні молодіжного центру КДПУ #StudHub (вул. Героїв АТО, 79 б).У цей день буде проведено перше спільне заняття для дітей та їх батьків, які потрапили до перших пілотних груп. Досвідчені викладачі кафедри інформатики та прикладної математики ознайомлять дітей та їх батьків із напрямками роботи школи, розкажуть, чому можна буде навчитися, відвідуючи «Школу робототехніки».

2964

2 листопада 2017 о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (КДПУ, проспект Гагаріна, 54, конференц-зала ІІ поверх) відбудеться регіональний семінар «Сучасний університет: управління, інновації, лідерство», в ході якого представники вишів Дніпропетровщини шукатимуть «формули успіху» для розбудови лідерського потенціалу сучасного університету. 

Організатором регіонального семінару є КДПУ у співпраці з університетом-переселенцем ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського. Обидва університети є учасниками Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України під егідою Британської ради в Україні.

2913

27 жовтня 2017 року о 12.15 в актовій залі гуманітарного  корпусу колектив КДПУ привітає студентів із Республіки Туркменістан з нагоди їх державного свята.

Уже не перший рік у Криворізькому педагогічному навчаються студенти з іноземних країн. Переважну більшість цієї студентської громади складають гості з Республіки Туркменістан.

27 жовтня, у День незалежності Туркменістану, заплановано урочистий захід на честь наших студентів з цієї держави.

У програмі заходу – виступи студентських колективів, виконання національних гімнів Туркменістану та України. Орієнтовна аудиторія заходу – понад 200 осіб.

Висловлюємо подяку Посольству Туркменістану в Україні за надані національні костюми для виступів студентів із Республіки Туркменістан.


 

2821
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31