24 травня 2018 року о 12.00 в актовій залі гуманітарного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, 79а) буде представлено літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар».

Відповідно до рішення сесії обласної ради від 16.03.18. поточний рік на Дніпропетровщині оголошено роком Олеся Гончара. Криворізький педагогічний проводить серію заходів, присвячену 100-річчю від дня народження письменника, яку продовжить  літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар», створений викладачами і студентами КДПУ. У програмі події – літературознавчі студії, декламування віршів, знайомство з новими гранями творчості О. Гончара через призму кіно і сучасного візуального мистецтва.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до творчості класика української літератури разом з філологами і митцями Криворізького педагогічного.


 

5023

17 травня 2018 року о 10.20 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться святковий флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти і популяризувати традиції етнічного вишитого українського одягу.

Урочисті заходи, присвячені цій події, вже не перший рік збирають на базі КДПУ небайдужих викладачів, студентів, представників громадськості. У цей день лунатиме українська пісня, декламуватимуться вірші. А на завершення студенти створюють фігуру у формі сонця.  

Запрошуємо ЗМІ разом з педагогічним полинути в прекрасний світ народної вишивки.


 

4921

21 квітня 2018 року о 9.30 Криворізький державний педагогічний університет запропонує учням 8-11 класів та їх батькам познайомитися з новими освітніми можливостями нашого міста й останніми здобутками університетської науки.

На гостей вишу чекають презентації спеціальностей КДПУ і досягнень викладачів і студентів одного з провідних ВНЗ регіону. У програмі заходу – тренінги, майстер-класи, виставки, екскурсії, вікторини, конкурси, захоплюючі квести та цікаві досліди, яскрава концертна програма.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення актуальної освітянської події.


4668

17 квітня 2018 року о 15.15 в актовій залі Криворізького педагогічного (пр. Гагаріна, 54) відбудеться яскраве шоу – заключний гала-концерт щорічного фестивалю-конкурсу самодіяльної творчості “Студентська весна 2018”.

На фінальному дійстві фестивалю традиційного університетського конкурсу кожен факультет представить на розсуд журі й публіки кращі зразки самодіяльної молодіжної творчості. На закінчення концерту визначиться переможець цього року – факультет, творчі колективи й виконавці якого виявляться найкращими.

У програмі заходу – вокальні й хореографічні номери, виступи артистів розмовного жанру, кращі зразки студентського гумору та неповторна атмосфера свята талановитої молоді. Серед родзинок свята – виступи театру моди і майстрів паперопластики, світлове шоу, камеді-шоу та багато інших видовищних номерів сучасного молодіжного мистецтва. Кошти, отримані за білети на концерт будуть використані у рамках благодійної акції з метою укріплення державного суверенітету та єдності України.

Запрошуємо ЗМІ міста долучитися до висвітлення  яскравої мистецької події!


 

4598

29 березня о 10:45 у конференц-залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться відкриття у нашому місті Німецько-українського року мов, оголошеного спільним рішенням міністрів закордонних справ України і Німеччини. Організаторами заходів є Криворізький державний педагогічний університет і Німецька служба академічних обмінів (DAAD) — найбільше німецьке об’єднання з питань міжнародних академічних обмінів студентів і наукових співробітників.

Формат першої події — інтерактивна презентація, тренінги. Будуть розглянуті питання:

- діяльності DAAD в Україні;

- можливості участі у стипендіальних програмах DAAD;

- мовних тестів та тестувань;

- практикумів для осіб, що вивчають німецьку мову.

На заході будуть присутні представники DAAD – Гедрік Рейчел, Регіна Улен і Якоб Волощук.

Кривий Ріг увійшов до числа 8 міст України, які було обрано для проведення навчально-інформаційніх заходів Німецької служби академічних обмінів.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення важливої освітянської події в нашому місті.


 

4403

5 квітня 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті проводиться «ІХ Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

Учасниками конференції є 50 молодих учених, аспірантів та викладачів з різних міст України: Дніпра, Харкова, Вінниці, Кривого Рогу тощо.

Мета заходу полягає у популяризації історичної науки в суспільстві, оскільки той, хто не знає минулого не може говорити про майбутнє.

Конференція проводиться з 2002 року на базі кафедри всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету й виступає майданчиком для дискусій з питань людського буття, духовності, глобальних аспектів суспільного та історичного розвитку.

Запрошуємо долучитися до висвітлення актуальної освітянської події, що відбувається в нашому місті.


 

4402

Міністерство освіти і науки України проводить 22 березня 2018 року о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (ауд. 228 головного корпусу) круглий стіл щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти. Круглий стіл організовано на виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 22.02.2018 р., протокол № 2/2-4.

4335

17 березня 2018 року о 9.00 у холі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться реєстрація для участі у тренувальному моніторинговому оцінюванні з математики у форматі ЗНО.

Старшокласники міста отримають можливість дізнатися власний рівень володіння однією з базових освітніх дисциплін відповідно до вимог цьогорічних вступних випробувань. Моніторингове оцінювання з математики, яке пропонують фахівці кафедри математики та методики її навчання Криворізького педагогічного, стане у нагоді майбутнім абітурієнтам і допоможе їм вдало підготуватися до вступної кампанії.

Мета тестування: надати можливість випускникам продіагностувати свої знання з математики задля більш ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тести складено провідними викладачами кафедрі математики та методики її навчання. За своєю структурою вони повністю відповідають варіантам, які будуть запропоновано на зовнішньому незалежному оцінюванні з математики. Оцінювання робіт за 200-бальною шкалою буде проводитись за тією ж методикою, що і роботи зовнішнього незалежного оцінювання.

Взяти участь у тестуванні виявили бажання понад 500 випускників закладів середньої освіти міста і області, які подавали онлайн заявку через сайт університету.  

Запрошуємо представників ЗМІ міста долучитися до висвітлення цієї важливої освітянської події.


 

4278

13 березня 2018 року о 12.10 у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться публічна лекція «Криворізькі землетруси».

Доповідач – Ольга Калініченко – кандидат геолого-мінералогічних наук, співробітник відділу сейсмічної небезпеки Інституту геофізики Академії наук імені Субботіна, старший викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання.

Питання, що будуть розглянуті:

- статистика землетрусів Кривого Рогу;

- сейсмічна небезпека Кривбасу та України загалом;

- причини та наслідки землетрусів.  

Формат заходу:

  • Публічна лекція з презентацією
  • Обговорення та питання

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих питань з життя нашого міста.


4238

20 лютого 2018 року о 10.20 на подвір’ї перед головним корпусом Криворізького державного педагогічного університету відбудеться урочистий захід до Дня вшанування героїв Небесної Сотні. На концерті, який відбудеться після короткого траурного мітингу, лунатимуть пісні і вірші, присвячені подіям трагічних лютневих днів 2014 року.

Захід організовано студентським клубом університету; участь у вшануванні пам’яті героїв візьмуть студенти, викладачі, працівники КДПУ, представники громадськості.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих подій громадського життя міста.


 

4048
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31