15 листопада 2018 року о 15 годині в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, буд. 54) відбудеться святкування Міжнародного дня студентів. У заході візьмуть участь кращі студенти всіх факультетів університету, які продемонструють свої таланти, кмітливість та веселу студентську вдачу.

Компетентне журі обере кращого з найкращих, який і отримає почесне звання «Студент року – 2018». Також будуть оголошені переможці у дев’яти номінаціях традиційного конкурсу «Студент – це звучить гордо», яких буде визначено з числа студентів, що беруть активну участь у різних сферах життя нашого вишу та мають інші важливі досягнення.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості зануритися в атмосферу яскравого студентського свята юності, талантів та інтелекту.

6146

9 листопада 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (пр. Гагаріна, 54, ауд. 228) розпочнеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу». У конференції візьмуть участь соціологи з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, м. Жешува (Польща). На пленарному засіданні виступить відомий український соціолог та громадський діяч – член-кореспондент Національної Академії Наук України, заступник директора Інституту соціології НАН України, професор, доктор філософських наук Євген Головаха, який вперше у Кривому Розі візьме участь у роботі конференції з доповіддю «Ціннісні засади соціально-історичних змін у взаємодії «соціум-людина-природа» і відповість на питання ЗМІ нашого міста.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до соціологів КДПУ на важливій науковій події за участі провідних дослідників галузі.


6068

29 жовтня 2018 року о 10.00 на базі Молодіжного центру «#StudHub» Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, буд. 79б, 2-й поверх) розпочнеться серія тренінгів у рамках проекту «Підтримка інклюзивної освіти у місті Кривий Ріг» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Метою проекту є покращення якості інклюзивної освіти серед фахівців загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг. У програмі першого дня серії тренінгів – нормативно-правова база інклюзивної освіти, етика та філософія інклюзії, універсальний дизайн та розумне пристосування освітнього простору. Серед тренерів - як викладачі КДПУ, так і запрошені фахівці з Дніпра й Харкова.

Проект орієнтовано на адміністрацію, педагогічний склад, команду супроводу загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг, в яких упроваджується інклюзивна освіта. Запрошуємо представників ЗМІ приєднатися до важливої освітянської події.


5945

12 жовтня 2018 року о 12.10 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід до Дня українського козацтва й Дня захисника України - Фестиваль городового козацтва. У програмі події - спортивно-розважальні конкурси, в яких візьмуть участь команди факультетів університету. На учасників заходу чекає неповторна атмосфера козацького свята, видовищні змагання та справжнє українське завзяття.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до Криворізького педагогічного на святкуванні Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

5762

26 вересня 2018 року о 12 годині в читальній залі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) вперше в нашому місті відбудеться презентація книг знаного краєзнавця, голови Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктора історичних наук, професора НТУ «Дніпровська політехніка» Ігоря Кочергіна.

Автор представить книги «Олександр Поль. Геній міста на Дніпрі», «Земське самоврядування Катеринославщини (персонологічний вимір)», «Соціальна трансформація Катеринославського дворянства (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)».

Запрошуємо всіх небайдужих до історії рідного краю.


5622

24 вересня о 14 годині у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) відбудеться відкриття виставки творчих робіт викладачів і працівників КДПУ, присвяченої професійному святу – Дню працівників освіти та 88-річчю університету.

На виставці будуть представлені вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – паперопластика, гаптування, вишивка, розпис на камінні, лялькарство, карвінг, бісероплетіння, мистецтво фотографії тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості долучитися до яскравої мистецької події!


5607

8 вересня 2018 року о 10.00 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться низка заходів до Дня фізичної культури і спорту України.

Спортивне свято здоров’я та бадьорості, витривалості й командного духу вже стало доброю традицією університетської громади. Спортсмени КДПУ візьмуть участь у змаганнях з легкої атлетики, шахів і гирьового спорту. Гості свята стануть свідками нагородження кращих атлетів, зможуть подивитися показові виступи кращих фізкультурників нашого вишу.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до колективу педагогічного університету на яскравій спортивній події!


5484

1 вересня 2018 року о 9 годині на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться урочиста посвята в студенти.

Після святкових урочистостей першокурсники познайомляться з керівництвом КДПУ, викладачами і кураторами. На всіх присутніх чекають незабутні враження і емоції першого студентського дня, дружня і схвильована атмосфера яскравого університетського свята.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до колективу одного з провідних закладів освіти міста на святі початку нового навчального року.


5445

24 травня 2018 року о 12.00 в актовій залі гуманітарного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, 79а) буде представлено літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар».

Відповідно до рішення сесії обласної ради від 16.03.18. поточний рік на Дніпропетровщині оголошено роком Олеся Гончара. Криворізький педагогічний проводить серію заходів, присвячену 100-річчю від дня народження письменника, яку продовжить  літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар», створений викладачами і студентами КДПУ. У програмі події – літературознавчі студії, декламування віршів, знайомство з новими гранями творчості О. Гончара через призму кіно і сучасного візуального мистецтва.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до творчості класика української літератури разом з філологами і митцями Криворізького педагогічного.


 

5023

17 травня 2018 року о 10.20 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться святковий флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти і популяризувати традиції етнічного вишитого українського одягу.

Урочисті заходи, присвячені цій події, вже не перший рік збирають на базі КДПУ небайдужих викладачів, студентів, представників громадськості. У цей день лунатиме українська пісня, декламуватимуться вірші. А на завершення студенти створюють фігуру у формі сонця.  

Запрошуємо ЗМІ разом з педагогічним полинути в прекрасний світ народної вишивки.


 

4921
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30