1 березня 2019 року о 14:30 в актовій залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) кафедра початкової освіти КДПУ проводить зустріч з автором підручника математики 1–4 кл., розробником Державного стандарту початкової загальної освіти, співавтором типової освітньої програми НУШ, д. пед. н., професором, член-кореспондентом НАПН України, зав. кафедри математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» Світланою Олексіївною Скворцовою. Вхід вільний. Реєстрація з 14:00.

Запрошуємо ЗМІ для висвітлення цікавої освітянської події.


7060

20 лютого 2019 року о 10.20 перед ґанком головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться мітинг-реквієм до Дня вшанування героїв Небесної Сотні. На урочистому заході лунатимуть твори, присвячені трагічним дням лютого 2014 року, учасники зборів згадають події Революції Гідності.

Запрошуємо представників громадськості й ЗМІ приєднатися до вшанування пам’яті загиблих героїв.


6947

12 лютого 2019 року о 10.40 ауд. 303 (КДПУ, головний корпус, пр. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте відкриття тематичної аудиторії спеціальності «Історія», присвяченої захисту конституційного ладу та територіальної цілісності України.  

На заході будуть представлені історії хлопців-воїнів, а також відбудеться зустріч із першим добровольцем, демонструватиметься фільм про події на Сході України.

У відкритті візьмуть участь учасники бойових дій з числа викладачів і  випускників університету, які розкажуть про добровольчий рух, Іловайський котел.

Аудиторія: студенти, викладачі КДПУ, представники громадськості.

Запрошуємо ЗМІ для висвітлення важливих подій із життя нашого міста.


6858

22 січня 2019 року о 12.00 в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54, ауд. 228) відбудуться урочисті збори до Дня Соборності України. Цього року урочистості присвячені відзначенню 100-річчя проголошення Акта Злуки.

На учасників заходу чекають цікаві історичні факти від науковців університету, перегляд відеоматеріалів, виступи студентів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста приєднатися до громади Криворізького педагогічного на урочистостях з нагоди святкування дня духовної єдності українського народу.


6680

26 грудня 2018 року о 16.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) вже вдруге розпочнеться популярний науково-освітній захід «Ніч науки». У такий спосіб  КДПУ долучається до потужної традиції Європейських університетів, де регулярно відбуваються такі заходи задля популяризації новітніх досягнень сучасної науки. У події візьмуть участь учні Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування".

На гостей університету чекають сім маршрутів тематичними станціями з різних галузей сучасного наукового знання – хімії, фізики, біології, зоології, математики, робототехніки.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до цікавої наукової події в одному з провідних закладів вищої освіти міста.


6514

1 грудня 2018 року о 10.30  у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, буд. 54) розпочнеться щорічний День відкритих дверей. На школярів та їх родини чекають презентації досягнень факультетів університету, зустрічі з деканами й викладачами, видовищна концертна програма. Усі бажаючі отримають детальну інформацію про правила прийому, дізнаються про спеціальності й дисципліни КДПУ, студентське життя та особливості навчання у Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події від одного з провідних закладів вищої освіти міста.


6315

15 листопада 2018 року о 15 годині в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, буд. 54) відбудеться святкування Міжнародного дня студентів. У заході візьмуть участь кращі студенти всіх факультетів університету, які продемонструють свої таланти, кмітливість та веселу студентську вдачу.

Компетентне журі обере кращого з найкращих, який і отримає почесне звання «Студент року – 2018». Також будуть оголошені переможці у дев’яти номінаціях традиційного конкурсу «Студент – це звучить гордо», яких буде визначено з числа студентів, що беруть активну участь у різних сферах життя нашого вишу та мають інші важливі досягнення.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості зануритися в атмосферу яскравого студентського свята юності, талантів та інтелекту.

6146

9 листопада 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (пр. Гагаріна, 54, ауд. 228) розпочнеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу». У конференції візьмуть участь соціологи з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, м. Жешува (Польща). На пленарному засіданні виступить відомий український соціолог та громадський діяч – член-кореспондент Національної Академії Наук України, заступник директора Інституту соціології НАН України, професор, доктор філософських наук Євген Головаха, який вперше у Кривому Розі візьме участь у роботі конференції з доповіддю «Ціннісні засади соціально-історичних змін у взаємодії «соціум-людина-природа» і відповість на питання ЗМІ нашого міста.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до соціологів КДПУ на важливій науковій події за участі провідних дослідників галузі.


6068

29 жовтня 2018 року о 10.00 на базі Молодіжного центру «#StudHub» Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, буд. 79б, 2-й поверх) розпочнеться серія тренінгів у рамках проекту «Підтримка інклюзивної освіти у місті Кривий Ріг» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Метою проекту є покращення якості інклюзивної освіти серед фахівців загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг. У програмі першого дня серії тренінгів – нормативно-правова база інклюзивної освіти, етика та філософія інклюзії, універсальний дизайн та розумне пристосування освітнього простору. Серед тренерів - як викладачі КДПУ, так і запрошені фахівці з Дніпра й Харкова.

Проект орієнтовано на адміністрацію, педагогічний склад, команду супроводу загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг, в яких упроваджується інклюзивна освіта. Запрошуємо представників ЗМІ приєднатися до важливої освітянської події.


5945

12 жовтня 2018 року о 12.10 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться традиційний захід до Дня українського козацтва й Дня захисника України - Фестиваль городового козацтва. У програмі події - спортивно-розважальні конкурси, в яких візьмуть участь команди факультетів університету. На учасників заходу чекає неповторна атмосфера козацького свята, видовищні змагання та справжнє українське завзяття.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до Криворізького педагогічного на святкуванні Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

5762
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31