17 березня 2018 року о 9.00 у холі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться реєстрація для участі у тренувальному моніторинговому оцінюванні з математики у форматі ЗНО.

Старшокласники міста отримають можливість дізнатися власний рівень володіння однією з базових освітніх дисциплін відповідно до вимог цьогорічних вступних випробувань. Моніторингове оцінювання з математики, яке пропонують фахівці кафедри математики та методики її навчання Криворізького педагогічного, стане у нагоді майбутнім абітурієнтам і допоможе їм вдало підготуватися до вступної кампанії.

Мета тестування: надати можливість випускникам продіагностувати свої знання з математики задля більш ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тести складено провідними викладачами кафедрі математики та методики її навчання. За своєю структурою вони повністю відповідають варіантам, які будуть запропоновано на зовнішньому незалежному оцінюванні з математики. Оцінювання робіт за 200-бальною шкалою буде проводитись за тією ж методикою, що і роботи зовнішнього незалежного оцінювання.

Взяти участь у тестуванні виявили бажання понад 500 випускників закладів середньої освіти міста і області, які подавали онлайн заявку через сайт університету.  

Запрошуємо представників ЗМІ міста долучитися до висвітлення цієї важливої освітянської події.


 

4278

13 березня 2018 року о 12.10 у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться публічна лекція «Криворізькі землетруси».

Доповідач – Ольга Калініченко – кандидат геолого-мінералогічних наук, співробітник відділу сейсмічної небезпеки Інституту геофізики Академії наук імені Субботіна, старший викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання.

Питання, що будуть розглянуті:

- статистика землетрусів Кривого Рогу;

- сейсмічна небезпека Кривбасу та України загалом;

- причини та наслідки землетрусів.  

Формат заходу:

  • Публічна лекція з презентацією
  • Обговорення та питання

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих питань з життя нашого міста.


4238

20 лютого 2018 року о 10.20 на подвір’ї перед головним корпусом Криворізького державного педагогічного університету відбудеться урочистий захід до Дня вшанування героїв Небесної Сотні. На концерті, який відбудеться після короткого траурного мітингу, лунатимуть пісні і вірші, присвячені подіям трагічних лютневих днів 2014 року.

Захід організовано студентським клубом університету; участь у вшануванні пам’яті героїв візьмуть студенти, викладачі, працівники КДПУ, представники громадськості.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення важливих подій громадського життя міста.


 

4048

09 лютого 2018 року о 14:00 в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) розпочнеться перший етап урочистостей з вшанування нашого славного земляка – визначного діяча українського національно-визвольного руху, командира легендарної повстанської Степової дивізії, Головного отамана Холодного Яру Степового-Блакитного (Костя Пестушка).

3933

31 січня 2018 року об 11.00 у спортивній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету розпочнеться урочисте фінальне дійство Універсіади «Бадьорість і здоров’я» - традиційних щорічних змагань на базі КДПУ. У заході візьмуть участь команди працівників університету, вболівальники, представники громадськості міста.

Універсіада проводиться з метою популяризації здорового способу життя та залучення широкого кола працівників університету до занять фізичною культурою і спортом. Серед завдань заходу – підтримання інтересу та підвищення мотивації до активного відпочинку, вдосконалення рухових умінь і навичок, сприяння розвитку фізичних якостей працівників, укріплення командного духу і товариських стосунків у колективі вишу.

У програмі події – парад відкриття Універсіади, конкурси (човниковий біг, кидки баскетбольного м’яча у кошик зі штрафної лінії, удари футбольним м’ячем по воротам) та естафета, змагання на особисту першість із нормативів «Оцінювання фізичної підготовки населення України» (нахил тулуба уперед із положення сидячи, згинання й розгинання рук в упорі, стрибок у довжину з місця), нагородження призерів змагань під час церемонії закриття Універсіади.

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста до висвітлення перебігу змагань.


 

3858

29 січня 2018 року о 10.40 у 228 аудиторії головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбудеться захід до Дня пам’яті Героїв Крут. За Указом Президента України День пам’яті героїв Крут офіційно відзначається з 2007 року. Наш народ вшановує події кінця січня 1918 року, коли юні захисники української державності створили нову героїчну сторінку історії національних визвольних змагань.

На урочистому заході з нагоди 100-річчя битви під Крутами планується виступ доцента кафедри історії України та правознавства, кандидата історичних наук А. В. Тарасова, який познайомить присутніх із сучасною історичною інтерпретацією героїчних подій січня 1918 року, та доцента кафедри української та світової літератур, кандидата філологічних наук С. С. Журби, яка розповість про осмислення та відображення подій під Крутами у художній літературі.

Захід продовжиться виступом дослідника історії України з числа студентської молоді та демонстрацією документального фільму, присвяченого подвигу під Крутами.

Запрошуємо представників мас-медіа міста та усіх небайдужих громадян долучитися до відзначення роковин героїчних подій історії нашої країни.

Орієнтовна аудиторія заходу - керівництво, науково-педагогічні працівники, студентство, представники громадськості.


 

3835

24 січня 2018 року вперше відбудеться освітньо-культурний захід під назвою «День педагогічного університету», що пройде на базі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія – ліцей академічного спрямування» (вул. Пензенська, 39 б, ІІ поверх актова зала, початок о 8.30).

Унікальність події в тому, що кращі викладачі педагогічного університету впродовж усього навчального дня проведуть для ліцеїстів 11-х класів повномасштабні заняття – лекційні, практичні, лабораторні, аби майбутні студенти змогли відчути і поринути в атмосферу університетського навчання та студентського життя.   

Для учнів профільних класів, гуманітаріїв та «технарів», на початку пройде лекція-брифінг «Ідея університету». Далі – ліцеїсти матимуть змогу стати учасниками бінарного уроку з української філології, практикуватимуть на інформатиці загальні тренди моделювання складних систем різної природи, дізнаються як заробляти в туризмі, поставлять досліди з хімії, будуть розвінчувати міфи у психології, вчитимуться досліджувати історію, прослухають лекцію з філософії та ознайомляться з перспективними напрямками розвитку сучасної фізики і математики.

Схожі дні університетів постійно відбуваються в європейських країнах. До цієї гарної традиції долучився і Криворізький педагогічний. Метою заходу є дати перші уявлення учням про навчання у ВНЗ. Зі своїми враженнями учні зможуть поділитися у своїх есе про вищу освіту.

Крім яскравих вражень, ліцеїсти також отримають брендові подарунки.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавих подій у житті нашого міста!   


 

3795

22 січня 2018 року о 13 годині у 228 аудиторії головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбудеться урочистий захід з нагоди святкування Дня Соборності України. Щорічні урочистості до Дня Соборності вже стали традицією Криворізького педагогічного. Насичена, емоційна програма святкувань завжди збирає велику кількість небайдужих до історії України і долі нашого народу.

Цього року під час урочистого заходу заплановано презентацію творчості відомого на Криворіжжі та за його межами митця – викладача факультету мистецтв КДПУ, талановитого скульптора Олександра Івановича Фурмана, який приурочив свої нові роботи до Дня Соборності України. Патріотична спрямованість творів пана Олександра, їх високий мистецький рівень створять святкову, піднесену атмосферу традиційних урочистостей Криворізького педагогічного до особливого державного свята духовної єдності нашого народу.

Запрошуємо представників ЗМІ та всіх шанувальників патріотичного мистецтва долучитися до святкування Дня Соборності України на базі одного з провідних вищих навчальних закладів міста.

Орієнтовна аудиторія заходу: викладачі, працівники, студентство, творчі колективи КДПУ, представники громадськості.


 

3762

29 листопада 2017 року о 13.40 на базі Криворізького державного педагогічного університету (актова зала гуманітарного корпусу, вул. Героїв АТО, 79 а) відбудеться презентація «Пласту – Національної Скаутської Організації України». 

Презентацію організовує місцевий осередок «Пласт – станиця Кривий Ріг». А також досвідчений пластун, інструктор з діяльності таборів Чорний Олександр, який спеціально приїде з Києва аби поділитися цікавою інформацією про виховання пластунів.

Під час інформаційної зустрічі буде презентовано відео з історії пластового руху, мету організації, структуру. Присутні зможуть дізнатися про діяльність «Пласту» та його міжнародні табори в усьому світі, де активно функціонують осередки української діаспори.

«Пласт – станиця Кривий Ріг» відновив свою діяльність у травні 2017 року. Його членами є як дорослі (віком від 19 до 50 років), так і діти. Щотижня у «Пласті» відбуваються цікаві заходи – мандрівки, прогульки, вишколки. Це і спортивні заходи, і культурні, і патріотичні. Пластуни мають змогу щоліта відпочивати як у таборах Західної України, так і за кордоном.

Цього дня студенти Криворізького педагогічного зможуть долучитися до пластового руху, ставши органічною його складовою. І вже по завершенню підготовки зможуть провести літо як виховники у таборах «Пласту».

Для довідки. Указом Президента України № 279 / 2008 від 28 березня 2008 року визначено, що діяльність молодіжної організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України» спрямована на всебічний розвиток молодої особистості, її моральних, духовних і фізичних якостей, патріотичне виховання підростаючого покоління, відродження історичних та культурних традицій українського народу.  

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавих подій у житті нашого міста!


 

3266

19 грудня 2017 року о 14.00 на головній сцені КДПУ (проспект Гагаріна, 54, початок у холі біля актової зали) відбудеться благодійний захід до Дня Святого Миколая за ініціативи Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради. Для участі у святі гостинно запрошені діти пільгових категорій з виховних закладів нашого міста, для яких студенти психолого-педагогічного факультету університету підготували казку «Янголи поруч – іде Святий Миколай». 

Цього дня на дітей очікує розважальна програма з фіксіками біля ялинки, подарунками та власне казка-спектакль, яку написали самі студенти.

Студенти та викладачі постійно у переддень Святого Миколая відвідують сиротинці та дитячі центри не лише з подарунками, а й різноманітними цікавими програмами. Але така ініціатива для понад 300 дітей пільгової категорії від 6 до 14 років міста Кривого Рогу в університеті відбувається вперше.

Захід має на меті привернути увагу до питання небайдужості до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також покликаний сіяти в дитячі душі добро та віру. 


 

3475
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31