24 вересня о 14 годині у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) відбудеться відкриття виставки творчих робіт викладачів і працівників КДПУ, присвяченої професійному святу – Дню працівників освіти та 88-річчю університету.

На виставці будуть представлені вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – паперопластика, гаптування, вишивка, розпис на камінні, лялькарство, карвінг, бісероплетіння, мистецтво фотографії тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості долучитися до яскравої мистецької події!


5607

8 вересня 2018 року о 10.00 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться низка заходів до Дня фізичної культури і спорту України.

Спортивне свято здоров’я та бадьорості, витривалості й командного духу вже стало доброю традицією університетської громади. Спортсмени КДПУ візьмуть участь у змаганнях з легкої атлетики, шахів і гирьового спорту. Гості свята стануть свідками нагородження кращих атлетів, зможуть подивитися показові виступи кращих фізкультурників нашого вишу.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до колективу педагогічного університету на яскравій спортивній події!


5484

1 вересня 2018 року о 9 годині на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться урочиста посвята в студенти.

Після святкових урочистостей першокурсники познайомляться з керівництвом КДПУ, викладачами і кураторами. На всіх присутніх чекають незабутні враження і емоції першого студентського дня, дружня і схвильована атмосфера яскравого університетського свята.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до колективу одного з провідних закладів освіти міста на святі початку нового навчального року.


5445

24 травня 2018 року о 12.00 в актовій залі гуманітарного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (вул. Героїв АТО, 79а) буде представлено літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар».

Відповідно до рішення сесії обласної ради від 16.03.18. поточний рік на Дніпропетровщині оголошено роком Олеся Гончара. Криворізький педагогічний проводить серію заходів, присвячену 100-річчю від дня народження письменника, яку продовжить  літературно-мистецький проект «Актуальний Олесь Гончар», створений викладачами і студентами КДПУ. У програмі події – літературознавчі студії, декламування віршів, знайомство з новими гранями творчості О. Гончара через призму кіно і сучасного візуального мистецтва.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до творчості класика української літератури разом з філологами і митцями Криворізького педагогічного.


 

5023

17 травня 2018 року о 10.20 на подвір’ї головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) відбудеться святковий флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти і популяризувати традиції етнічного вишитого українського одягу.

Урочисті заходи, присвячені цій події, вже не перший рік збирають на базі КДПУ небайдужих викладачів, студентів, представників громадськості. У цей день лунатиме українська пісня, декламуватимуться вірші. А на завершення студенти створюють фігуру у формі сонця.  

Запрошуємо ЗМІ разом з педагогічним полинути в прекрасний світ народної вишивки.


 

4921

21 квітня 2018 року о 9.30 Криворізький державний педагогічний університет запропонує учням 8-11 класів та їх батькам познайомитися з новими освітніми можливостями нашого міста й останніми здобутками університетської науки.

На гостей вишу чекають презентації спеціальностей КДПУ і досягнень викладачів і студентів одного з провідних ВНЗ регіону. У програмі заходу – тренінги, майстер-класи, виставки, екскурсії, вікторини, конкурси, захоплюючі квести та цікаві досліди, яскрава концертна програма.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення актуальної освітянської події.


4668

17 квітня 2018 року о 15.15 в актовій залі Криворізького педагогічного (пр. Гагаріна, 54) відбудеться яскраве шоу – заключний гала-концерт щорічного фестивалю-конкурсу самодіяльної творчості “Студентська весна 2018”.

На фінальному дійстві фестивалю традиційного університетського конкурсу кожен факультет представить на розсуд журі й публіки кращі зразки самодіяльної молодіжної творчості. На закінчення концерту визначиться переможець цього року – факультет, творчі колективи й виконавці якого виявляться найкращими.

У програмі заходу – вокальні й хореографічні номери, виступи артистів розмовного жанру, кращі зразки студентського гумору та неповторна атмосфера свята талановитої молоді. Серед родзинок свята – виступи театру моди і майстрів паперопластики, світлове шоу, камеді-шоу та багато інших видовищних номерів сучасного молодіжного мистецтва. Кошти, отримані за білети на концерт будуть використані у рамках благодійної акції з метою укріплення державного суверенітету та єдності України.

Запрошуємо ЗМІ міста долучитися до висвітлення  яскравої мистецької події!


 

4598

29 березня о 10:45 у конференц-залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться відкриття у нашому місті Німецько-українського року мов, оголошеного спільним рішенням міністрів закордонних справ України і Німеччини. Організаторами заходів є Криворізький державний педагогічний університет і Німецька служба академічних обмінів (DAAD) — найбільше німецьке об’єднання з питань міжнародних академічних обмінів студентів і наукових співробітників.

Формат першої події — інтерактивна презентація, тренінги. Будуть розглянуті питання:

- діяльності DAAD в Україні;

- можливості участі у стипендіальних програмах DAAD;

- мовних тестів та тестувань;

- практикумів для осіб, що вивчають німецьку мову.

На заході будуть присутні представники DAAD – Гедрік Рейчел, Регіна Улен і Якоб Волощук.

Кривий Ріг увійшов до числа 8 міст України, які було обрано для проведення навчально-інформаційніх заходів Німецької служби академічних обмінів.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення важливої освітянської події в нашому місті.


 

4403

5 квітня 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті проводиться «ІХ Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

Учасниками конференції є 50 молодих учених, аспірантів та викладачів з різних міст України: Дніпра, Харкова, Вінниці, Кривого Рогу тощо.

Мета заходу полягає у популяризації історичної науки в суспільстві, оскільки той, хто не знає минулого не може говорити про майбутнє.

Конференція проводиться з 2002 року на базі кафедри всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету й виступає майданчиком для дискусій з питань людського буття, духовності, глобальних аспектів суспільного та історичного розвитку.

Запрошуємо долучитися до висвітлення актуальної освітянської події, що відбувається в нашому місті.


 

4402

Міністерство освіти і науки України проводить 22 березня 2018 року о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (ауд. 228 головного корпусу) круглий стіл щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти. Круглий стіл організовано на виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 22.02.2018 р., протокол № 2/2-4.

4335
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30