img7

Щороку на Вченій раді Криворізького педагогічного відповідальний секретар приймальної комісії звітує про результати вступної кампанії та подальші шляхи покращення профорієнтаційної роботи.

09 вересня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету.

Питання про результати прийому на навчання та шляхи покращення профорієнтаційної роботи було основним з-поміж інших, винесених на розгляд. Відповідальний секретар приймальної комісії О. В. Віхрова здійснила ґрунтовний аналіз перебігу вступної кампанії 2021 року, закцентувала на особливостях цьогорічного вступу, зіставила результати вступних кампаній 2020 та 2021 років, окреслила шляхи оптимізації роботи приймальної комісії, визначила перспективні напрями профорієнтаційної роботи Університету. За результатами обговорення виступив ректор Я. В. Шрамко, який зазначив, що вступна кампанія до Університету була організована належним чином; наголосив на необхідності подальшого вдосконалення профорієнтаційної роботи, заохочення до вступу абітурієнтів із високим рівнем підготовки.

З інформацією про результати літньої заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 навчального року виступила начальник навчально-методичного відділу О. В. Бондаренко.

За результатами засідання ухвалено рішення щодо переведення студентів, які навчались за кошти фізичних (юридичних) осіб, на навчання за кошти Державного бюджету; затверджено освітньо-наукові програми і навчальні плани підготовки докторів філософії; утворено спеціалізовану вчену раду для проведення разового захисту дисертації з метою присудження ступеня доктора філософії.

Про питання науково-навчального сектора, відділу аспірантури та докторантури заслухали проректора з наукової роботи В. А. Гаманюк.

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за покликанням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html

вручення дипломів

14 липня 2021 року на всіх факультетах Криворізького педагогічного відбулося вручення дипломів бакалавра випускникам денного та заочного відділень. Здобуття освітнього рівня «бакалавр» є дуже важливим для становлення та професійного зростання майбутніх фахівців. До урочистої події долучилися декани, викладачі, батьки та знайомі бакалаврів, які привітали та підтримали випускників.

школа урбаністики

З 5 по 16 липня 2021 року представники художньо-графічного відділення факультету мистецтв долучилися до міжнародного проєкту – літньої школи урбаністики. На відкритті цього заходу був присутній ректор КДПУ, д-р філос. наук, проф. Я. В. Шрамко, який розповів про важливість художньо-графічного відділення в підготовці майбутніх фахівців. Участь у цьому проєкті передбачає спільну взаємодію міжнародних експертів із молоддю різних ЗВО з метою окреслення перспектив розвитку рідного міста.

020921 1

2 вересня 2021 року в КДПУ розпочався запис до університетської бібліотеки. Студенти спеціальності 035 «Філологія. Германські мови та літератури, переклад включно» факультету іноземних мов першими отримали навчальну літературу й довідалися про можливості бібліотеки та системи управління електронними навчальними курсами.

241121357 2981931525412371 2372531452687083327 n

1 вересня 2021 року на подвір’ї головного корпусу КДПУ відбувся урочистий захід – традиційна посвята в студенти. До привітання першокурсників долучилася громада університету.

31 серпня відбулося перше засідання вченої ради університету в 2021-2022 навчальному році.

Традиційно заслухали доповідь Шрамка Я. В., ректора університету, про результати роботи колективу в 2020-2021 навчальному році та завдання на 2021-2022 навчальний рік.

У доповіді проаналізовано результати проведеної роботи щодо акредитації та ліцензування університету на провадження освітньої діяльності, удосконалення нормативно-правової бази, вступної кампанії 2021 року, освітньої та наукової діяльності, міжнародне співробітництво, соціально-гуманітарну, виховну та господарську роботу, окреслено основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Вчена рада затвердила План роботи університету на 2020-2021 навчальний рік та освітньо-професійні програми і навчальні плани підготовки бакалаврів і магістрів, Положення про використання технологій дистанційного навчання в освітній діяльності КДПУ. Встановлено ліміт стипендіатів з числа осіб, які зараховані на перший рік навчання 2021року.

Також за результатами засідання ухвалено низку рішень, що стосуються діяльності науково-навчального сектора, відділу аспірантури та докторантури.

241000675 531670541246438 4058935980578726088 n

Наприкінці серпня 2021 року в актовій залі головного корпусу Криворізького педагогічного відбулося урочисте зібрання працівників та викладачів університету, яке знаменувало продовження усталеної традиції.

виставка студента

У травні 2021 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбувся традиційний тематичний показ картин. Цьогоріч гості мали змогу ознайомитися з персональною виставкою перспективного художника, студента IV курсу Тимура Федорова, який своїм талантом вразив присутніх та показав високий рівень фахової підготовки.

топ

Традиційно інформаційний ресурс «Освіта.ua» публікує Консолідований рейтинг, який охоплює результати діяльності 242 ЗВО України. Цього року в рейтингу «Найкращі педагогічні виші» Криворізький педагогічний посів почесне 5 місце, а у рейтингу бази даних Scopus наш університет подолав понад 30 щаблів і зайняв 78 сходинку. Отримані результати засвідчують значне покращення наукометричних показників та вдосконалення діяльності КДПУ.

Популярне
Зворотний зв'язок