Універсіада 1

Універсіада – це чудова можливість зняти зайву напругу, поринувши до захоплюючого світу спорту, щоб разом попрацювати над удосконаленням своєї фізичної підготовки. Під час універсіади учасники від різних факультетів виборюють першість у різноманітних змаганнях, заряджаючись позитивними емоціями на весь рік.


8446

challenge inf 1-1

Університетські роки завжди наповнені яскравими й цікавими подіями. Студент – це людина, яка знайде креативне рішення у будь-якій ситуації, наприклад, під час звітування з виробничої практики.

8445

музично поетична вітальня

Факультет української філології і музично-хореографічне відділення факультету мистецтв об’єдналися у творчому тандемі з нагоди 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка. У музично-поетичній вітальні лунали пісні на слова видатного українського поета й декламувалися кращі поезії Кобзаря.


8441

Моніторингові тестування

Щорічно на базі Криворізького педагогічного проходять моніторингові тестування з фундаментальних дисциплін. Їх головна мета – допомогти школярам з’ясувати реальний рівень своїх знань і визначитися з власною готовністю до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.


8435

Вшанування памяті Небесної Сотні

Кожного року громада педагогічного збирається на подвір’ї головного корпусу аби вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. На знак поваги кожен запалює символічну свічку, долучаючись до загальної хвилини мовчання.


8430

Вручення дипломів магістрам

Кожного року Криворізький педагогічний випускає сотні висококваліфікованих фахівців, затребуваних на сучасному ринку праці. Міцні теоретико-методичні знання, практичні вміння й навички – ці здобутки стануть у пригоді нашим магістрам упродовж їх професійного шляху.


8427

Пункт реєстрації ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання – відповідальний етап у житті кожного, хто бажає здобути вищу освіту. Криворізький педагогічний з радістю підтримує всіх охочих у хвилюючі моменти цього випробування. Уже не перший рік приймальна комісія університету допомагає молоді з реєстрацією на ЗНО, що значно полегшує цей процес для майбутніх абітурієнтів.


8424

День Соборності

Криворізький педагогічний щороку організовує різноманітні святкові заходи з нагоди Дня Соборності України. Присутні на цих подіях мають можливість ознайомитися з цікавими історичними фактами, а також покращити настрій завдяки неповторним мелодіям улюблених українських пісень.


8422

week1908 1

Вступ до закладу вищої освіти – це завжди хвилююча подія для наших абітурієнтів. Фахівці приймальної комісії КДПУ з величезним завзяттям допомагають вступникам успішно подолати всі етапи шляху до навчання в університеті,інформуютьїх про тонкощі цьогорічної вступної кампанії.

8421

Різдвяні колядки

Збори у дружньому колі з нагоди улюблених свят є доброю і світлою традицією Криворізького педагогічного. Кожного року хлопці та дівчата факультету мистецтв вітають усіх науковців педагогічного з різдвяними святами, створюючи настрій справжніх козацьких веселощів.


8420
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31