Люди, які люблять вивчати найдрібніші складові цього світу, готові працювати над його творенням й зміною, відтворювати найскладніші матерії й досліджувати неосяжний простір, обирають для свого професійного зростання шлях фізика. Тому на базі Криворізького державного педагогічного університету ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «фізика».

5215

Психологія є «найлюдянішою» з-поміж наук. Вона дозволяє зануритись у внутрішній світ людини, дослідити його, торкнутись особистого й загального в людині і найголовніше – вона дозволяє і словом, і ділом допомагати людям. На базі Криворізького педагогічного ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «Психологія». Спеціальність для тих, хто може слухати інших, а вже потім говорити сам.

5206

 prof.ed2018 1

Криворізький педагогічний університет готує фахівців з багатим профілем працевлаштування. Спеціальність «Професійна освіта» охоплює одразу три напрямки навчання - такі, як сфера обслуговування, технологія виробів легкої промисловості, транспорт.

5196

Дослідження найдрібніших складових навколишнього світу, природних речовин, можливість на них впливати й змінювати оточуючий світ – все це доступно студентам, що навчаються за напрямом підготовки хімія у Криворізькому педагогічному. Підготовка фахівців має давню традицію, що бере свій початок далекого 1944-го року, коли на базі університету було утворено кафедру хімії.

5191

hg 105

У світі університетського осередку мистецтва, де навчаються майбутні автори сучасних дизайнерських проектів, навіть звичайні навчальні приміщення подібні до залів музею. Кожен, хто не мислить свого життя без краси форм і гармонії барв має можливість здобути тут багатогранний і суспільно затребуваний творчий фах.

5189

math2018 1

Фізико-математичний факультет КДПУ є одним із найстаріших факультетів,  що має свої усталені традиції та об’єднує дружню родину студентів, викладачів й випускників. Однією із стрижневих спеціальностей, за якою ведеться підготовка студентів університету, є математика.

5188

За свою історію факультет іноземних мов Криворізького педагогічного підготував близько двох тисяч вчителів англійської, німецької, російської мови та зарубіжної літератури - педагогів-новаторів, які не тільки досконало володіють сучасними навчальними методиками, а і добре розуміються на особливостях іншомовної комунікативної культури. Ліцензування нової спеціалізації «Германські мови і літератури (включно переклад)» спеціальності 035 Філологія було лише питанням часу.

5185

Природничий факультет Криворізького педагогічного запрошує здобути спеціальність еколога - сучасний фах, який в усьому світі змінює на краще життя громад промислових міст. Навчання здійснюється на базі кафедри ботаніки та екології відповідно до нових принципів бізнес-орієнтованої професійної підготовки.

5176

Спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література російська) (з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Мова та література англійська) – ще одна з лінгвістичної плеяди Криворізького педагогічного. Підготовку фахівців за напрямком «Мова та література: російська, англійська» здійснює науково-педагогічний склад кафедри російської філології і зарубіжної літератури.

5165

12 червня 2018 року відбулася конференція трудового колективу щодо внесення змін до Статуту Криворізького педагогічного. Присутні обговорили нову редакцію головного документу університету.

5163
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок