Люди, які люблять вивчати найдрібніші складові цього світу, готові працювати над його творенням й зміною, відтворювати найскладніші матерії й досліджувати неосяжний простір, обирають для свого професійного зростання шлях фізика. Тому на базі Криворізького державного педагогічного університету ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «фізика».

Психологія є «найлюдянішою» з-поміж наук. Вона дозволяє зануритись у внутрішній світ людини, дослідити його, торкнутись особистого й загального в людині і найголовніше – вона дозволяє і словом, і ділом допомагати людям. На базі Криворізького педагогічного ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «Психологія». Спеціальність для тих, хто може слухати інших, а вже потім говорити сам.

prof.ed2018 1

Криворізький педагогічний університет готує фахівців з багатим профілем працевлаштування. Спеціальність «Професійна освіта» охоплює одразу три напрямки навчання - такі, як сфера обслуговування, технологія виробів легкої промисловості, транспорт.

Дослідження найдрібніших складових навколишнього світу, природних речовин, можливість на них впливати й змінювати оточуючий світ – все це доступно студентам, що навчаються за напрямом підготовки хімія у Криворізькому педагогічному. Підготовка фахівців має давню традицію, що бере свій початок далекого 1944-го року, коли на базі університету було утворено кафедру хімії.

hg 105

У світі університетського осередку мистецтва, де навчаються майбутні автори сучасних дизайнерських проектів, навіть звичайні навчальні приміщення подібні до залів музею. Кожен, хто не мислить свого життя без краси форм і гармонії барв має можливість здобути тут багатогранний і суспільно затребуваний творчий фах.

math2018 1

Фізико-математичний факультет КДПУ є одним із найстаріших факультетів,  що має свої усталені традиції та об’єднує дружню родину студентів, викладачів й випускників. Однією із стрижневих спеціальностей, за якою ведеться підготовка студентів університету, є математика.

За свою історію факультет іноземних мов Криворізького педагогічного підготував близько двох тисяч вчителів англійської, німецької, російської мови та зарубіжної літератури - педагогів-новаторів, які не тільки досконало володіють сучасними навчальними методиками, а і добре розуміються на особливостях іншомовної комунікативної культури. Ліцензування нової спеціалізації «Германські мови і літератури (включно переклад)» спеціальності 035 Філологія було лише питанням часу.

Природничий факультет Криворізького педагогічного запрошує здобути спеціальність еколога - сучасний фах, який в усьому світі змінює на краще життя громад промислових міст. Навчання здійснюється на базі кафедри ботаніки та екології відповідно до нових принципів бізнес-орієнтованої професійної підготовки.

Спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література російська) (з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Мова та література англійська) – ще одна з лінгвістичної плеяди Криворізького педагогічного. Підготовку фахівців за напрямком «Мова та література: російська, англійська» здійснює науково-педагогічний склад кафедри російської філології і зарубіжної літератури.

12 червня 2018 року відбулася конференція трудового колективу щодо внесення змін до Статуту Криворізького педагогічного. Присутні обговорили нову редакцію головного документу університету.

Популярне
Зворотний зв'язок