photo22

Цього навчального року Криворізький педагогічний святкує свій 90-річний ювілей. З цієї нагоди громада КДПУ підготувала низку святкових заходів. Одним із них є проведення інтернет-фотовиставки «Моїй Alma mater – 90».

lib2020

Протягом вересня в КДПУ відбувається запис першокурсників до бібліотеки, ознайомлення їх із сайтом університету та системою управління електронними навчальними курсами.

150920 2

15 вересня 2020 року на всіх факультетах Криворізького педагогічного відбулися зустрічі першокурсників із представниками деканатів.

sh1

Бібліотека завжди була, є й буде осередком накопичення, зберігання та розповсюдження інформації. І хоча багато цікавих і різноманітних матеріалів можна знайти в мережі Інтернет, університетська книгозбірня залишається одним із головних структурних підрозділів Криворізького педагогічного. Прес-центр продовжує серію дописів для наших першачків, присвячену локаціям КДПУ. Сьогодні йтиметься про бібліотеку Криворізького педагогічного – сучасний храм науки та знань.

img22

Тиждень, що минає, став багатим на події вступної кампанії. Дедалі більше абітурієнтів і досвідчених здобувачів вищої освіти приєднуються до лав студентів, магістрантів і аспірантів Криворізького педагогічного.

У четвер, 10 вересня, відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

ш21

Прес-центр продовжує вже добре знайому рубрику дописів «Шпаргалки для першокурсників» і відповідає на найактуальніші запитання. Сьогодні на порядку денному – розвивальна складова нашого університету.

Криворізький педагогічний завжди допомагає своїм студентам у вирішенні будь-яких питань. Наразі особливої уваги потребують першокурсники, які тільки-но адаптуються до стін нашого університету.

IMG 6334

Ось і закінчилося літо-2020, а разом із ним і практика магістрантів у приймальній комісії Криворізького педагогічного. Під час виконання своїх обов’язків практиканти набували нового досвіду, отримували навички організаційної роботи, відточували прийоми спілкування з людьми. А наприкінці практики подавали відеозвіт, у якому в цікавій формі розповідали про те, як проходила практика. Допис прес-центру – про літню виробничу практику магістрантів трьох факультетів: іноземних мов, мистецтв, географії, туризму та історії.

img-32

Протягом тижня, що минає, приймальна комісія КДПУ продовжувала свою роботу. Багато вчорашніх абітурієнтів уже стали першокурсниками, а ті, хто ще не розпочав навчання, на один крок наблизилися до своєї мети.

Популярне
Зворотний зв'язок