kaf pedagogy 1

Історія кафедри педагогіки розпочинається разом із історією Криворізького педагогічного. Однойменна кафедра нового закладу вищої освіти з перших років своєї діяльності забезпечувала високий рівень професійної підготовки педагогічних кадрів, постійно вдосконалюючи свій науковий та методичний потенціал.

kaf filosofii 1

Сучасна історія філософської кафедри Криворізького державного педагогічного університету розпочалася 1 вересня 1985 року. Сьогодні команда популяризує критичний та раціональний світогляд, що ґрунтується на аналітичному стилі мислення. Основна науково-дослідницька тема кафедри – «Актуальні проблеми філософсько-методологічного осягнення дійсності».

info png image 7265

У період з 20 травня по 30 червня 2019 року на офіційному сайті Криворізького державного педагогічного університету працює електронна скринька довіри.

Передостаннє засідання Вченої ради в 2018-2019 навчальному році розпочалося з привітання ювілярів. Цього разу вітали зі славетними ювілеями одразу двох проректорів університету: Лисечка В.П., проректора з науково-педагогічної роботи та Золотницького М.Я., проректора з адміністративно-господарської роботи.

studentday19 2

20 квітня 2019 року Криворізький педагогічний зустрічав гостей масштабного освітянського заходу – традиційного Дня майбутнього студента. Цього року формат події було оновлено: на учасників чекали вісім тематичних локацій з безліччю різноманітних заходів.

Питання про дотримання принципів академічної доброчесності здобувачами вищої освіти та наукові видання університету були основними з-поміж ряду інших, що винесено на розгляд Вченої ради.

jubilee 20 1

16 березня 2019 року Криворізький педагогічний відмічає двадцятиріччя своєї діяльності в статусі університету.

Питання про роботу студентського клубу та співпрацю з органами студентського самоврядування було основним з-поміж тих, що винесено на розгляд Вченої ради від 14 березня 2019. Доповідала керівник студентського клубу Баруліна Ю. О.

networks 4

Для ефективної присутності закладу вищої освіти у світовому інформаційному просторі ресурсів офіційного сайту сьогодні вже недостатньо. Сучасні університети активно долучаються до діяльності на різноманітних інтернет-майданчиках – зокрема в популярній соціальній мережі Facebook і сервісі мікроблогів Twitter, на Youtube і в Instagram.

den movy2019 6

21 лютого 2019 року в актовій залі гуманітарного корпусу Криворізького педагогічного відбувся святковий захід, приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

Популярне
Зворотний зв'язок