11 березня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено стан упорядкування силабусів навчальних дисциплін першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на сторінках офіційного сайту університету.

04 березня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради обговорено стан упорядкування робочих програм навчальних дисциплін і силабусів на кафедральних сторінках офіційного сайту університету.

26 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера, голова профкому університету, завідувачі кафедр (англійської філології, хімії та методики її навчання, ботаніки та екології, фізичної культури та методики її викладання, історії), а також методист сектору акредитації та ліцензування навчально-методичного відділу. На нараді обговорено питання підготовки матеріалів для акредитації окремих освітньо-професійних програм (ОПП) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

19 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера та фахівець з цивільного захисту. Під час наради обговорено стан цивільного захисту в КДПУ.

12 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради обговорено питання рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників.

05 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому, в. о. завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, а також завідувач кафедри туризму та економіки. Під час наради обговорено питання про підготовку проєктів освітньо-професійних програм, а також стан ліквідації академічної заборгованості.

29 січня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому, керівник виробничої практики та в. о. завідувача кафедри педагогіки. Під час наради обговорено питання організації практики в другому семестрі 2023-2024 н. р.

22 січня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому та начальник відділу міжнародних зв’язків. Під час наради обговорено питання академічної мобільності студентів у другому семестрі 2023-2024 н. р.

15 січня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому та відповідальний секретар приймальної комісії. Під час наради обговорено проєкт Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році, а також питання контролю навчання за ваучерами.

08 січня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому, начальник відділу міжнародних зв’язків та завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання. Під час наради обговорено питання підготовки до проведення Універсіади в 2024 р., а також зміст нової редакції Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Криворізькому державному педагогічному університеті.