До уваги працівників, які записалися на вакцинацію на базі університету! Щеплення від ГРВІ COVID-19 вакциною Pfizer відбудеться 21.09.2021 р. о 9.00 у гуманітарному корпусі силами мобільної бригади. Є можливість додатково зареєструватися на щеплення тим, хто ще цього не зробив. Звертатися до 14.00 20.09.2021 р. в кабінет охорони праці № 433 головного корпусу. Слідкуйте за подальшими оголошеннями.

Шановні молоді учені, аспіранти! Запрошуємо Вас взяти участь у звітній конференції Ради молодих учених університету, що відбудеться 21.09.2021 р. з 14.00 до 15.00 на платформі ZOOM.

Для реєстрації на конференцію заповніть гугл-форму https://forms.gle/m4DJc9tc2Me1fz9x5 до 12.00 20 вересня 2021 року. На Вашу персональну електронну скриньку буде надіслано лінк для підключення на платформу Zoom.

Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників інформує про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» та наказу Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2019 року «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» випускникам закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. ДЕТАЛІ

Шановні колеги! Задля виклику фахівця інформаційно-обчислювального центру щодо несправностей комп'ютерної техніки та оргтехніки просимо заповнити форму за посиланням. Фахівець буде направлений до Вашого кабінету найближчим часом.

Популярне
Зворотний зв'язок