До уваги студентів! Під час карантину довідки про навчання видаються навчально-методичним відділом.

Для замовлення довідки звертатися на електронну адресу learn@kdpu.edu.ua. У заявці вказувати повністю прізвище, ім’я, по батькові, факультет, курс, групу, фінансування навчання, контактний телефон. Обов’язково зазначити установу, до якої буде подаватися довідка. Довідки «за місцем вимоги» будуть видаватися через деканати факультетів після завершення карантину.

Термін підготовки довідки – два робочі дні. Способи отримання визначаються індивідуально.

Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні послуги:

Запрошуємо скористатися електронними ресурсами:

До уваги студентів! Відбувається оновлення системи Moodle. Доступ до курсів стане можливим найближчим часом. Завдання з обмеженим терміном виконання будуть продовжені викладачами після оновлення системи. Інші дистанційні форми навчання – доступні.

Слідкуйте за повідомленнями!

До уваги студентів! На час карантину навчання здійснюється в дистанційному режимі, зокрема з використанням платформи Moodle, Google Class, проводяться індивідуальні консультації через СУЕНК чи інші засоби зв'язку.

Просимо звертатися через електронні засоби до викладачів, які забезпечують викладання певного курсу згідно з розкладом, задля уточнення інформації.

Слідкуйте за наступними інформаційними повідомленнями на нашому сайті.

Популярне
Зворотний зв'язок