090522 1

Спільнота Криворізького педагогічного дбайливо зберігає традиції турботи про наших ветеранів. Кожного року в дні вшанування переможного подвигу учасників Другої світової війни представники університету вітають Георгія Григоровича Беня - ветерана, підполковника запасу, який велику частину свого життя присвятив науково-педагогічній роботі в КДПУ.

19169

1

Повномасштабна війна рф проти України змінила чимало світоглядних орієнтирів. Не тільки радянська символіка, а й інші атрибути російської імперської ідеології стали осоружні нашій нації. КДПУ всебічно сприяє посиленню українського гуманітарно-культурного простору Криворіжжя: спільнота університету продовжує брати активну участь у збільшенні національно-культурної складової топонімічного простору рідного краю.

19044

1

Науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти запрошують до участі в традиційному конкурсі ХНПУ імені Г. С. Сковороди «Моя академічна доброчесність». Участь у конкурсі передбачає написання есе з цієї актуальної для всіх освітян теми.

19033

220322

Колеги з Київського національного університету імені Тараса Шевченка закликають підписати звернення до світової спільноти щодо ізоляції російських та білоруських науковців, які підтримують військове вторгнення їх країн в Україну.

18834

20220318 062104 0000

Сьогодні чимало наших громадян як ніколи потребують фахових юридичних порад. Криворізький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє актуальну інформацію про можливості отримання необхідних консультацій.

18829

nevidkladne priednanna ukraini do evropejskogo souzu za novou specialnou procedurou 1646435185 desktop

Невідкладне приєднання України до Європейського Союзу за новою спеціальною процедурою - такою є надактуальна тема петиції, до підписання якої закликає долучитися Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

18824

Screenshot 2022 03 18

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує колег долучитися до важливого звернення задля активізації зусиль світової спільноти в боротьбі проти країни-агресора.

18822

12

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість долучення студентства до волонтерської гуманітарної місії зі взаємодопомоги під час широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України.

18744

dp.OsvitaNauka 2

Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації повідомляє, що управління науки, вищої та професійно-технічної освіти має офіційну Facebook-сторінку за посиланням https://www.facebook.com/dp.OsvitaNauka.

18605

euroschool feb 22 1

За інформацією МОН України, Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує проведення відбору учасників онлайн-школи «EU Study Days», яка працюватиме з березня по травень 2022 року.

18404
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок