1

21 жовтня 2021 року в онлайн-форматі на платформі Zoom відбулися щорічні збори трудового колективу КДПУ. Відповідно до порядку денного було розглянуто одне питання щодо прийняття нової редакції Статуту Криворізького державного педагогічного університету.

17174

img6

14 жовтня 2021 року представники факультету мистецтв Криворізького педагогічного долучилися до традиційних міських святкувань, приурочених до Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

17086

img5

Криворізький педагогічний забезпечує дієву підтримку здобувачів освіти з різних питань: освітніх, культурно-масових, соціальних, інформативно-консультаційних тощо. Рушійною силою вищезгаданих активностей, яка представляє інтереси молоді, є студентська рада.

17078

img6

12 жовтня 2021 року на базі Молодіжного центру КДПУ відбулася урочиста подія – презентація проєкту «Створення студентського хостела на базі гуртожитку Криворізького державного педагогічного університету». На захід було запрошено гостей та місцеві засоби масової інформації.

17066

donor.ua 1

За підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації ГО «Разом.UA» спільно з благодійними фондами «Добродій» та «Мама+я» проводить донорську акцію зі збору крові для потреб Дніпропетровського спеціалізованого клінічного медичного центру матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва.

16965

euroquiz21

Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України повідомляє про можливість взяти участь у всеукраїнській Євровікторині для школярів та студентів.

16930

021021 1

З 14 вересня по 14 жовтня 2021 року триває громадське обговорення проєкту Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях, ініційоване Міністерством соціальної політики України. Криворізький педагогічний не просто долучається до обговорення таких важливих документів, які реалізують сучасні соціально-педагогічні тенденції, а й з радістю ділиться власним досвідом. Від початку 2017 року на базі нашого університету працює Кімната тимчасового перебування дітей «Веселий вулик».

16898

conf PPO KDPU21 4

22 вересня 2021 року делегати структурних підрозділів КДПУ зібралися для участі у звітній конференції первинної профспілкової організації університету.

16781

200921 1

Спільнота Криворізького педагогічного зберігає та примножує кращі святкові традиції як університету, так і нашого міста. Виступи та презентації, майстер-класи й виставки наших митців, науковців, творчої молоді прикрашають чимало великих заходів у Кривому Розі. Не став винятком і цьогорічний День міста, який громада відсвяткувала 18 вересня.

16743

img5

6 вересня 2021 року відбулася конференція трудового колективу Криворізького педагогічного, яку було скликано з метою обрання членів Вченої ради на новий термін. За статутом університету, Вчена рада обирається на 5 років; її попередній склад було визначено 6 вересня 2016 року. Делегати всіх структурних підрозділів долучилися до роботи конференції відповідно до порядку денного.

16582
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок