vacc1

Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації нагадує про пріоритетність збереження життя й здоровя всіх учасників освітнього процесу. Важливим кроком до створення безпечного освітнього середовища є своєчасна загальна вакцинація.

16362

п0

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість взяти участь у дискусіях і практичних сесіях у межах інформаційних днів щодо Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

16017

program020621 1

Міністерство освіти і науки України повідомляє про нову програму освітніх грантів в межах співпраці бізнесу із ЗВО, яку здійснює ТОВ «УНІВЕРСИТЕТ СОФТСЕРВ». До участі в програмі запрошують викладачів низки спеціальностей.

15955

donate010621

ТОВ «Дніпропетровський обласний центр заготівлі та переробки плазми ДНІПРО-ПЛАЗМА» запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь у Донорському місячному марафоні до Дня захисту дітей, що проводиться в межах благодійного соціального проєкту «Допоможи онкохворій дитині!».

15929

konkurs190521

Міжнародний культурний центр «Сяйво» за підтримки низки провідних українських ЗВО запрошує здобувачів вищої освіти до участі в VII конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом-2021».

15752

kartka k 1

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради повідомляє про відкриття можливості самостійно безкоштовно замовити «Картку криворіжця» через сайт і збільшення кількості районних центрів прийому громадян.

14885

gmw 21 1

22-28 березня 2021 року Національний банк і МОН України запрошують здобувачів вищої освіти взяти участь у циклі просвітницьких заходів Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей), присвяченому питанням фінансової обізнаності українців.

14662

forum british council21

17-18 березня 2021 року Британська Рада в Україні проведе форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті». Захід, який стане вже другим форумом у межах Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України, відбудеться в режимі онлайн.

14635

cspsv0221 1

Студентську молодь і представників центрів працевлаштування та кар’єри запрошують долучитися до проведення дослідження з метою виявлення важливих моментів для покращення взаємодії центрів працевлаштування з молоддю та роботодавцями.

14287

uvaga080221

Виконком Покровської районної в місті ради згідно з рішенням Криворізької міської ради «Про затвердження Порядку проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста» запрошує працівників і студентів університету, які зареєстровані в Покровському районі, надати необхідний пакет документів до виконкому  Покровської районної в місті ради (каб. 301, відділ економіки) для отримання часткової компенсації у розмірі 1000 грн вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

14151
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок