dismp

ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» запрошує долучитися до онлайн-опитування «Навички ХХІ століття очима молоді та роботодавців».

13917

onlajn shkola dlya studentiv YAkisnij debyut u zhurnalistitsi 2

ГО «Детектор медіа» запрошує студентів медійних спеціальностей, які ще не мають досвіду роботи, взяти участь у безкоштовному тренінговому курсі онлайн-школи «Якісний дебют у журналістиці».

13902

onlinesessions 1

Представників органів студентського самоврядування й студентських профкомів запрошують до участі в проєкті «Інформаційні онлайн-сесії Молодь і Європа». Учасники інформаційних сесій отримають можливість більше дізнатися про особливості європейської інтеграції України й програми стажування в Німеччині та інших країнах ЄС у період зимових або літніх канікул, зможуть поставити запитання експертам у цій галузі.

13861

img12

Уся громада Криворізького педагогічного знає, що альма-матер – це місце збереження й примноження традицій. Однією з них є передача й запалення Вифлеємського вогню в стінах храму науки. Як це відбувалося, дізнавався прес-центр.

13777

img32

Традиційно в Криворізькому педагогічному до зимових свят проходять благодійні акції, спрямовані на допомогу дитячим будинкам і малечі з аутизмом. Щороку до них долучаються представники всіх факультетів університету.

13720

Митець і місто

Активну молодь Кривого Рогу запрошують взяти участь у проєкті «Митець і місто» - новій програмі для творчих підлітків та студентів віком від 15 до 22 років, що бажають досягти успіху як митці та креативні менеджери й готові показати свої ідеї країні.

13690

st.mykolai20 4

Зима – це час казкових вражень і чарівних пригод. Дорослі й малеча з нетерпінням чекають на новорічні свята. Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» вирішили поділитися своїм настроєм із вихованцями комунального закладу «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Довіра”».

13672

img31

17 грудня 2020 року в Криворізькому педагогічному пройшла традиційна благодійна акція «Подаруй солдату свято». Подія відбулася із дотриманням карантинних вимог.

13666

PinClipart.com pegasus clipart 4982711

У межах міжнародного наукового проєкту «Wellbeing During the COVID-19 Pandemic» («Благополуччя під час пандемії COVID-19») кафедра теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського запрошує працівників КДПУ до участі в анонімному опитуванні «Моє життя і робота під час епідемії COVID-19».

13622

img32

Традиційно в Криворізькому педагогічному відбувається щорічна акція «Подаруй солдату свято», у якій бере участь уся громада університету. Цей рік не став виключенням.

13600
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок