колектив

Сьогодні, 10 січня 2018 року, відбулася щорічна конференція трудового колективу Криворізького педагогічного. У її роботі взяли участь 110 делегованих представників від структурних підрозділів університету.

У порядку денному конференції звіт ректора КДПУ Я.В. Шрамка, обраного нашим колективом у березні 2017 року. У своїй доповіді ректор зупинився на розгляді основних напрямків діяльності університету: освітній, науковій, профорієнтаційній, інформаційній, господарській, соціально-гуманітарний.  Відповідно до чинного законодавства ректор щороку звітує про свою діяльність перед трудовим колективом, що оприлюднюється на офіційному веб-сайті університету. Тож, з повним текстом звіту можуть ознайомитися всі охочі .

Веселий Вулик 20

Напередодні Різдва виповнилася перша річниця роботи кімнати тимчасового перебування дітей студентів, співробітників та викладачів «Веселий Вулик», що створена на базі Центру соціального розвитку нашого університету. Про перший у нашому місті заклад такого призначення поширювали інформацію не лише місцеві ЗМІ, але і столичний телеканал «Тоніс». На урочистому відкритті були присутні почесні гості, серед яких найголовніші – діти. Адже саме для них дружня команда працівників КДПУ втілила у життя цей соціальний проект.

солдат 2017

22 грудня 2017 року дружня родина Криворізького педагогічного долучилася до традиційної благодійної акції «Подаруй солдату свято». Вже четвертий рік поспіль профспілка, студентська рада та студентський клуб організовують цей щорічний захід, на якому викладачі, студенти та співробітники університету діляться з нашими захисниками теплом своїх сердець.

пласт 1

29 листопада 2017 року в КДПУ відбулася презентація «Пласту» – Національної Скаутської Організації України.  Ініціював та організував презентацію місцевий осередок «Пласт – станиця Кривий Ріг», який відновив свою діяльність у травні 2017 року.

Проректор з науково-педагогічної роботи В. П. Лисечко розповів про співпрацю Криворізького педагогічного з молодіжними громадськими організаціями, повідомив, що «Пласт» є частиною міжнародного скаутського руху, детально зупинився на історії організації, її досвіді виховання молоді, просвітницькій та громадській роботі.

24271277 1413832668715884 50133459 o

1 грудня 2017 року на базі КДПУ відбулося відкриття чергового сезону документального кіно на криворізьких теренах. Громада нашого університету мала змогу долучилася до спільного Брифінгу регіональних партнерів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. На заході було продемонстровано й одну з фестивальних стрічок – фільм «Боротьба Джамали», створений видатною шведською журналісткою Елін Йонссон. Захід відвідали викладачі, студенти, працівники університету, учні та вчителі шкіл міста.

коллаж2

Затишний шаховий клуб «Еліта» вже давно став одним з улюблених місць змістовного і цікавого відпочинку інтелектуалів Криворізького педагогічного. Ідейний натхненник створення цього осередку поціновувачів стародавнього мистецтва гри в шахи – доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання, к. п. н. Володимир Олександрович Ківа – вже не перший рік плекає цей проект, який чи не з першого дня свого існування здобув популярність серед широких викладацьких та студентських верств КДПУ.

Регіональний семінар 2

2 листопада 2017 р. у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України на базі Криворізького державного педагогічного університету відбувся регіональний семінар «Сучасний університет: управління, інновації, лідерство», в якому взяли участь представники від 8 університетів України.

20171013 120516

Напередодні Дня захисника України викладачі, працівники і студентство Криворізького педагогічного вже третій рік поспіль підготували яскравий комплексний захід для справжніх нащадків славетних козаків – Фестиваль городового козацтва.

13 жовтня 2017 року о 12 годині первинна профспілкова організація, студентський клуб, студентська рада та кафедра історії України запросили громаду Криворізького педагогічного на козацьке свято.

Молодіжний форум 2

10 жовтня 2017 року в рамках V ювілейної сесії Школи молодіжного лідерства «ПроЯв» та за підтримки Національного студентського союзу в КДПУ відбулась унікальна подія –Всеукраїнський молодіжний форум «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету». На форумі  молодіжні лідери України обговорили актуальні питання громадського життя сучасної молоді.

DSC 0007

26 вересня 2017 вересня до громади Криворізького педагогічного завітала народний депутат України, член комітету закордонних справ, член МФО «Рівні можливості» Світлана Заліщук.

Модераторами зустрічі виступили професор, зав. кафедри педагогіки, керівник Центру гендерної освіти КДПУ, член громадської ради при МФО «Рівні можливості» Тетяна Дороніна та кандидат педагогічних наук, доцент КДПУ, депутат Криворізької міської ради, координатор жіночої демократичної мережі в Дніпропетровської області Людмила Бурман.

Популярне
Зворотний зв'язок