педпрактика 4

Дедалі більше українських шкіл сьогодні пропонують учням і вчителям доступ до використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Інформатична компетентність стала однією з ключових у системі компетентностей майбутнього педагога. Учитель має бути на декілька кроків попереду своїх неабияк обізнаних у останніх технологічних новинках учнів – а отже, нині у Криворізькому педагогічному активне використання ІКТ є однією з базових вимог до організації і проведення виробничої практики.

академ доброчесн 1

15 грудня 2017 року представники наукової громади Криворізького педагогічного взяли участь у роботі науково-методичного семінару «Проблеми академічної доброчесності в освіті й науці». Основними темами обговорення на семінарі стали імідж університету, престиж його наукових досліджень та репутація науковців у сучасному освітянському просторі Європи.

IMG 4812

Днями відбулося урочисте вручення сертифікатів про завершення навчання в  Summer English Institute, що видавалися від Trinity Western University (Canada). Літня школа з вивчення англійської мови тривала три тижні з 10.07 по 28.07.2017.  У ній взяли участь 80 учнів, які успішно пройшли тестування.

Авіамоделізм 3

Сергій Зорійович Катиба – завідувач навчальними майстернями кафедри загальнотехнічних дисциплін Криворізького державного педагогічного університету, керівник авіамодельного гуртка станції юних техніків Довгинцівського району, знаний представник криворізької школи авіамодельного спорту.

МУДЛ 2

27 червня 2017 року відбулося засідання науково-методичного семінару кафедри філософії. Порядок денний передбачав розгляд питання впровадження системи Moodle у процес вивчення курсу філософії у Криворізькому державному педагогічному університеті.

21 червня 2017 року в конференц-залі головного корпусу відбулася урочиста подія з нагоди першого випуску іноземних студентів Криворізького педагогічного.

1_1

Начальник відділу міжнародних зв’язків КДПУ В. О. Турський звернувся до присутніх зі словами щирої подяки за сумлінне навчання та активну участь у культурному, спортивному, громадському житті нашого вишу. Відтак передав слово ректору Я. В. Шрамку, який наголосив, що основне завдання нашого університету полягає у якісній підготовці освітніх кадрів як для України, так і для країн близького зарубіжжя, які у своїй майбутній професійній діяльності будуть утілювати основний засадничий принцип педагогічної науки – «Сіяти розумне, добре, вічне».

pearl

У Криворізькому педагогічному триває цикл зустрічей з керівництвом дитячих літніх таборів. 11 травня 2017 року о 15.10 в 309 аудиторії головного корпусу відбулася зустріч з адміністрацією дитячого оздоровчого табору «Перлина Криворіжжя», на базі якого студенти Криворізького педагогічного проходять літню виробничу практику.

Сьогодні, 20 квітня, у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася зустріч студентів-випускників 4-х і 5-х курсів із представниками відділу освіти Петрівської райдержадміністрації Кіровоградської області, які  ознайомили із системою роботи та перспективами розвитку освітньої галузі району. Понад 200 студентам нашого університету презентувалися вакантні посади в заклади освіти Петрівського району, до яких запросили працевлаштуватися.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ 1

12 квітня в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету відбувся другий природничо-математичний квест для школярів міста. Захід традиційно був організований силами викладачів і студентів кафедр фізики, математики, інформатики й хімії. Цього разу змагалися вихованці загальноосвітньої школи № 79, яка була представлена двома командами, та Криворізького центрально-міського ліцею, репрезентованого трьома командами.

Рисунок1

20170209 090402

З 6 лютого 2017 року на базі Криворізького педагогічного працює консультаційний пункт. Його покликання – допомогти абітурієнтам у реєстрації для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Популярне
Зворотний зв'язок