dist dpm 2

Прес-центр продовжує інформувати щодо впровадження дистанційного навчання в КДПУ. Про досвід кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну – у сьогоднішньому дописі.

10908

dist zoo 1

У Криворізькому педагогічному триває дистанційне навчання. Комплексну систему організації освітнього процесу в режимі онлайн підготувала й кафедра зоології та методики навчання біології природничого факультету.

10862

dist philos 1

В умовах загальнонаціонального карантину професорсько-викладацький склад та студентство Криворізького педагогічного звернулися до можливостей дистанційного навчання. Як організовано цей процес на кафедрі філософії, дізнавався прес-центр.

10827

dist music 1

Прес-центр продовжує вас інформувати про організацію дистанційного навчання. Кафедра музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки знайшла свої підходи до вирішення цього питання.

10787

dist ros 1

Кафедра російської філології та зарубіжної літератури факультету іноземних мов активно займається поповненням матеріалів для організації дистанційного навчання. Прес-центр дізнавався подробиці виконаної роботи.

10753

dist vhistory 1

Незважаючи на карантин, оголошений у зв’язку з епідемією коронавірусу, освітній процес у КДПУ не припинився: науково-педагогічні працівники й здобувачі вищої освіти перейшли на дистанційну форму комунікації. Як організовано цей процес на кафедрі всесвітньої історіїфакультету географії, туризму та історії, дізнавався прес-центр.

10739

dist soc 1

Незважаючи на умови карантинного режиму, професорсько-викладацький склад і студентство Криворізького педагогічного виконують навчальні плани за допомогою сучасних засобів дистанційної комунікації. Прес-центр слідкує за перебігом цього процесу й надає найактуальнішу інформацію про роботу кафедр університету. Викладачі кафедри соціології та економіки факультету географії, туризму та історії комплексно використовують різноманітні форми онлайн-спілкування для успішного опанування студентами освітніх програм.

10728

dist eng mv 1

Колективи кафедр Криворізького педагогічного наполегливо працюють над забезпеченням повноцінного освітнього процесу в умовах призупинення аудиторних занять. Науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови з методикою викладання факультету іноземних мов, які викладають низку дисциплін для здобувачів вищої освіти різних факультетів, успішно використовують численні форми дистанційного навчання та взаємодії зі студентами.

10715

dist ztd 1

Незважаючи на карантин, освітній процес у Криворізькому педагогічному триває. Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання підготувала для своїх студентів цікаві форми роботи.

10708

dist uml 1

Прес-центр продовжує інформувати про здійснення освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Кафедра української мови факультету української філології використовує низку засобів для своєчасного виконання навчальних планів.

10704
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31