170921 1

У Криворізькому педагогічному здійснюється якісна практична підготовка здобувачів вищої освіти. Магістранти другого року навчання проходять педагогічну практику, яка складається з декількох етапів: виробнича практика в школі та практика у ЗВО.

img7

У Криворізькому педагогічному проходить набір слухачів на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з різних предметів. Підготовку майбутніх вступників до складання одного з обов’язкових предметів ЗНО проводить кафедра української мови.

courses zno bio1

На базі Криворізького педагогічного функціонує Центр доуніверситетської та післядипломної освіти, що здійснює якісну підготовку учнів для вступу до закладів вищої освіти. Курси розраховані на успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання за основними шкільними дисциплінами.

kursy zno fizyka 1

Фахівці Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького педагогічного запрошують випускників закладів середньої освіти на 8-місячні курси з різних предметів ЗНО. Кафедра фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету проводить підготовку до екзамену з фізики.

kursy zno vstup 3

Криворізький педагогічний всебічно сприяє здобуттю якісної сучасної освіти. Прес-центр розпочинає цикл дописів, присвячений курсам, що допомагають майбутнім вступникам добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

190821 1

Ось і настав завершальний етап літньої практики у приймальній комісії для магістрантів Криворізького педагогічного. Практиканти з відповідальністю і креативом підійшли до виконання покладених на них завдань та підготовки відеозвітів.

120821 1

Традиційно в Криворізькому педагогічному здобувачі вищої освіти п’ятого року навчання проходять літню практику в приймальній комісії. Підсумком їхньої роботи стають креативні та яскраві відеозвіти, що демонструють усі грані й тонкощі цієї діяльності, яка допомагає абітурієнтам зорієнтуватися під час вступу до КДПУ.

img31

З 29 липня по 4 серпня 2021 року на базі приймальної комісії Криворізького педагогічного виробничу практику проходили магістранти психолого-педагогічного факультету спеціальностей 013 «Початкова освіта» і 053 «Психологія» та факультету мистецтв спеціальності 014 «Середня освіта (Образотворче мистецтво)».

img31

Вступна кампанія добігла свого екватора, а отже, літня практика магістрантів триває. Надійні помічники фахівців приймальної комісії сумлінно виконують покладені на них обов’язки та не забувають про креативний підхід до роботи, створюючи оригінальні відеозвіти.

summer camps 2021 1

Студенти ІІІ курсу спеціальностей 014 Середня освіта (за напрямками), 013 Початкова освіта й 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування) традиційно проходять літню педагогічну виробничу практику. Прес-центр дізнавався подробиці.

Популярне
Зворотний зв'язок