moodle1

Кількість активних користувачів системи управління електронними навчальними курсами КДПУ зростає кожного дня. Здобувачі вищої освіти й професорсько-викладацький склад оцінили переваги роботи в електронному середовищі, покликаному максимально оптимізувати освітню діяльність відповідно до сучасних умов і викликів.

8550

practice1

4-6 вересня 2019 року у Криворізькому педагогічному відбулися настановчі конференції з виробничої практики магістрантів другого року навчання. Майбутні фахівці успішно подолали велику частину шляху до професійної майстерності й нині готові отримати новий досвід роботи в закладах освіти міста.

8524

moodle19 1

Надання якісних освітніх послуг – головний пріоритет Криворізького державного педагогічного університету. З цією метою на базі вишу було створено електронне середовище, основною функцією якого є підвищення результативності освітньої діяльності студентів завдяки використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

8513

запис2019 2

Кожного року протягом вересня відбувається запис «першачків» Криворізького педагогічного до університетської бібліотеки. Саме тут розпочинається їх шлях до скарбів науки й мистецтва, суспільної думки й художнього слова.

8497

robotraining 1

«Школа робототехніки» КДПУ сьогодні відома далеко за межами рідного міста. 19-21 серпня 2019 року викладачі кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького педагогічного вперше провели тренінг із впровадження робототехніки до навчального процесу в закладах середньої освіти.

8432

innr 3

20 червня 2019 р. у конференц-залі КДПУ відбулася презентація та захист індивідуальних навчально-наукових робіт з філософії, що виконувались аспірантами першого року навчання. Виконання такої роботи є окремим модулем курсу філософії, який є обов’язковим для здобувачів наукового ступеня «доктор філософії» і який має завершитись складанням відповідного екзамену.

8116

b2 4

Криворізький педагогічний відомий своєю орієнтованістю на міжнародну співпрацю, сприянням налагодженню академічних зв’язків і заохоченням здобувачів вищої освіти з інших країн. Для ліцензування підготовки студентів-іноземців нині існує вимога щодо володіння англійською мовою на рівні В2 принаймні одним із членів проектної групи. Днями наш університет приєднався до закладів вищої освіти, що відповідають цьому критерію.

8106

exam180619 6

18 червня 2019 р. першокурсники спеціальності «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» склали незвичайний іспит з математичної статистики. Фінальне випробування проводилося у форматі захисту навчальних проектів – авторських соціологічних досліджень, виконаних здобувачами вищої освіти.

8092

summerschool0619 1

Із 3 по 8 червня 2019 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату № 7 Дніпропетровським відділенням «Малої академії наук України» було проведено літню школу юного філолога.

8037

briefing 1

Напередодні Дня журналіста України, 5 червня 2019 року, студенти спеціальності «Соціологія» зі спеціалізацією «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» та їх наставники взяли участь у роботі освітнього брифінгу «Університетські медіа-центри: навчання і практика».

8017
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок