m praktyka

Криворізький державний педагогічний університет здійснює якісну підготовку здобувачів вищої освіти відповідно до всіх освітніх стандартів. Уже з понеділка, 21 вересня 2020 року, магістранти ІІ року навчання всіх спеціальностей вирушають на свою фінальну виробничу педагогічну практику.

bachelors20 1

Криворізький педагогічний є одним із флагманів надання освітніх послуг, що неодноразово засвідчувала позиція університету в різних рейтингах ЗВО. Щорічно на базі КДПУ випускаються бакалаври, які є конкурентоспроможними фахівцями освітньої галузі.

wsl1

Як ми повідомляли раніше, у червні поточного року між Криворізьким педагогічним і університетом «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща) було укладено договір про співробітництво. Академічна каденція (сесія) за програмою подвійних дипломів розпочалася 6 липня 2020 року. Її було відкрито у форматі інавгурації ― зустрічі українських студентів і координаторів із представниками польських партнерів.

img32

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентує цьогорічний академічний рейтинг українських закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2020».

img42

Криворізький педагогічний є одним із провідних університетів Дніпропетровщини, у якому здійснюють якісну підготовку фахівців за різними спеціальностями. Прес-центр дізнавався деталі вступу до магістратури психолого-педагогічного факультету.

img21

Криворізький педагогічний здійснює підготовку магістрантів не тільки за науково-педагогічним, а й за творчим напрямом. Прес-центр підготував допис про магістратуру факультету мистецтв.

img75

Прес-центр продовжує серію дописів про спеціальності освітнього рівня «магістр», які можна опанувати в Криворізькому педагогічному. На факультеті іноземних мов здійснюється підготовка фахівців за декількома напрямами.

img22

Криворізький педагогічний пропонує навчання в магістратурі за понад 15 різними спеціальностями. Прес-центр знайомить з освітніми послугами, які надаються на факультеті дошкільної і технологічної освіти.

fmf1

Магістратура Криворізького педагогічного пропонує широкий спектр можливостей сучасної професійної підготовки. На фізико-математичному факультеті здобувають ступінь вищої освіти «магістр» за трьома актуальними спеціальностями.

img31

У Криворізькому педагогічному здійснюється якісна підготовка фахівців за багатьма спеціальностями. Випускники освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» можуть продовжити своє навчання, вступивши до магістратури на факультет української філології.

Популярне
Зворотний зв'язок