img5

Днями на всіх факультетах нашої Альма-матер відбулися звітні конференції студентів четвертого року навчання за підсумками виробничої практики, яку вони проходили здебільшого в закладах освіти.

21727

img5

Базовою дисципліною для багатьох спеціальностей нашого університету є педагогіка. Здобувачі вищої освіти опановують фундаментальні засади цієї царини задля професійної самореалізації в майбутньому.

21421

1

20 лютого 2023 року відбулася конференція з навчальної психолого-педагогічної практики для студентів ІІ курсу. Здобувачі вищої освіти мали можливість отримати цінні настанови перед початком своєї практичної діяльності.

21406

1

Випускники Криворізького педагогічного досягають вагомих результатів на конкурсах професійної майстерності. Днями випускниці природничого факультету здобули перемогу на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Основи здоров’я».

21339

img5

7 лютого 2023 року в межах співпраці Криворізького державного педагогічного університету з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти було проведено вебінар, присвячений питанням удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та ключовим засадам структурування та змістового наповнення освітніх програм.

21296

1

Науково-педагогічні працівники кафедри історії КДПУ вже не перший рік долучаються до журі олімпіад і конкурсів різних рівнів. Днями участь у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та права взяла завідувач кафедри, доцент, кандидат історичних наук Н. А. Печеніна.

21212

img5

Після зимових канікул у Криворізькому педагогічному в дистанційному форматі відбулася серія настановчих конференцій з виробничої практики.

21206

img5

Викладачі КДПУ займають активну громадянську позицію, діляться власним досвідом із колегами, розвивають інтелект наступного покоління. Це засвідчують відзнаки Міністерства освіти і науки України, які нещодавно отримали науково-педагогічні працівники нашого університету.

21164

img5

12 січня 2023 року відбулась онлайн-зустріч з учасниками проєкту DRIVE, до якої приєдналися і представники Криворізького педагогічного. Деталі дізнавався прес-центр.

21155

4123 1 1

Наприкінці кожного навчального семестру відбуваються засідання стипендіальної комісії Криворізького державного педагогічного університету. Днями було оприлюднено результати колективного обговорення.

21118
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок