wsl1

Як ми повідомляли раніше, у червні поточного року між Криворізьким педагогічним і Вищою Школою Лінгвістичною (м. Ченстохов, Польща) було укладено договір про співробітництво. Академічна каденція (сесія) за програмою подвійних дипломів розпочалася 6 липня 2020 року. Її було відкрито у форматі інавгурації ― зустрічі українських студентів і координаторів із представниками польських партнерів.

img32

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентує цьогорічний академічний рейтинг українських закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2020».

img42

Криворізький педагогічний є одним із провідних університетів Дніпропетровщини, у якому здійснюють якісну підготовку фахівців за різними спеціальностями. Прес-центр дізнавався деталі вступу до магістратури психолого-педагогічного факультету.

img21

Криворізький педагогічний здійснює підготовку магістрантів не тільки за науково-педагогічним, а й за творчим напрямом. Прес-центр підготував допис про магістратуру факультету мистецтв.

img75

Прес-центр продовжує серію дописів про спеціальності освітнього рівня «магістр», які можна опанувати в Криворізькому педагогічному. На факультеті іноземних мов здійснюється підготовка фахівців за декількома напрямами.

img22

Криворізький педагогічний пропонує навчання в магістратурі за понад 15 різними спеціальностями. Прес-центр знайомить з освітніми послугами, які надаються на факультеті дошкільної і технологічної освіти.

fmf1

Магістратура Криворізького педагогічного пропонує широкий спектр можливостей сучасної професійної підготовки. На фізико-математичному факультеті здобувають ступінь вищої освіти «магістр» за трьома актуальними спеціальностями.

img31

У Криворізькому педагогічному здійснюється якісна підготовка фахівців за багатьма спеціальностями. Випускники освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» можуть продовжити своє навчання, вступивши до магістратури на факультет української філології.

img29

Прес-центр започаткував серію дописів, присвячених вступу до магістратури. Тему продовжить знайомство зі спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (Спеціалізація: Педагогіка вищої школи).

gti1

Освітній ступінь «магістр» здобувають на другому рівні вищої освіти й присуджують за результатами успішного виконання магістрантами відповідної навчальної програми. Прес-центр пропонує серію тематичних дописів, з яких ви дізнаєтеся про спеціальності магістратури КДПУ й познайомитеся з особливостями вступних випробувань. Що пропонує бакалаврам факультет географії, туризму та історії – у сьогоднішньому дописі.

Популярне
Зворотний зв'язок