img12

Традиційно наприкінці лютого у Криворізькому педагогічному відбулася щорічна звітна наукова конференція викладачів. Захід провели в режимі онлайн.

28 лютого 2024 року на факультеті української філології в режимі онлайн відбулася регіональна наукова конференція «Українське слово в науковому вимірі», присвячена до 90-річчя від дня народження професора Валентини Василівни Явір.

img6

Викладання – це постійний процес самовдосконалення, який вимагає вдалого поєднання теоретичних і практичних навичок. Сектор наукової роботи спільно з прес-центром створили дайджест наукових заходів, які стануть у пригоді як викладачам, так і здобувачам вищої освіти.

img6

Днями представники Ради молодих учених Криворізького педагогічного спільно з іншими науковцями закладів вищої освіти Дніпропетровської області взяли участь у дистанційній зустрічі з головою облдержадміністрації – начальником обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком.

img6

В умовах повномасштабної російської агресії українцям життєво необхідно усвідомлювати важливість збереження історичної пам'яті та своєї національної ідентичності, знати й поширювати правду про трагічні сторінки історії нашого народу. Днями доктор історичних наук, професорка кафедри історії Криворізького державного педагогічного університету та провідна наукова співробітниця Національного музею Голодомору-геноциду Н. Р. Романець взяла участь у масштабних наукових заходах, присвячених дев’яностим роковинам Голодомору-геноциду.

IMG 20231102 131302 680

На початку листопада 2023 року в конференційній залі КДПУ відбувся традиційний щорічний захід – організаційні збори аспірантів першого року навчання денної та заочної форми здобуття освіти. Здобувачі, які не мали можливості приєднатися до офлайн-зустрічі, долучалися до прямої трансляції заходу на платформі Zoom.

7 вересня 2023 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася презентація книги доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії КДПУ, провідної наукової співробітниці Національного музею Голодомору-геноциду Наталі Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 р.р. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів». Захід відвідали здобувачі вищої освіти, працівники університету, небайдужі представники громадськості нашого міста.

sh1

Публікаційна активність в авторитетних міжнародних виданнях є невіддільною частиною діяльності сучасного закладу вищої освіти. Нещодавно ректор КДПУ, доктор філософських наук, професор Я. В. Шрамко дав інтерв’ю для видання Studia Humana – журналу, який видається Університетом інформаційних технологій та менеджменту в місті Жешув (Польща) і публікує наукові результати з питань методології гуманітарних і суспільних наук.

img7

Науковці КДПУ активно долучаються до суспільно значущої діяльності. Представниця факультету іноземних мов, професор кафедри перекладу та слов’янської філології Наталя Кудрявцева розповіла прес-центру про свою співпрацю зі загальноукраїнським волонтерським рухом «Єдині».

Криворізький педагогічний традиційно посідає високі місця в загальнодержавних рейтингах наукових та освітніх установ. Нещодавно було опубліковано результати Ukrainian National H-index Ranking – консолідованого рейтингу наукової продуктивності за показниками індексу Гірша у Scopus, Web of Science та Google Scholar, у якому КДПУ зайняв місце серед установ, що мають високий науковий потенціал.