День жінок

Уже третій рік поспіль, 11 лютого, у світі відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Це свято було запроваджено в життя Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 р., яка визнала рівний і повноцінний доступ до наукової, технічної та інноваційної сфер діяльності жінок будь-якого віку. Саме участь жінок і дівчат у всіх сферах життєдіяльності є головною умовою забезпечення гендерної рівності і розширення можливостей і прав жінок.

Цим документом Організація Об’єднаних Націй затверджує рівність жінок і чоловіків під час здійснення наукових розвідок, ліквідує всі прояви дискримінації по відношенню до осіб жіночої статі не тільки у науковій площині, а й в освіті та зайнятості. У Резолюції ООН зазначається: «Наука та гендерна рівність є невід’ємними складовими процесу досягнення цілей сталого розвитку».

Інтелектуальні здібності й наполегливість у досягненні мети не мають ніяких обмежень. Тому кожна дівчина або жінка мають рівні права й можливості у постановці та реалізації власних наукових завдань, розробці та втіленні в життя наукових проектів, які будуть сприяти розвитку та процвітанню країни.

Переважна більшість науковців у Криворізькому педагогічному це жінки. Науково-дослідницька діяльність – це складний процес генерації нового знання, що потребує великої концентрації розумових зусиль та відданості справі, якій присвячено життя.

Усі чоловіки громади Криворізького педагогічного щиро вітають жінок, які займаються науково-дослідницькою та викладацькою діяльністю, бажають їм міцного здоров’я, особистого щастя та реалізації всіх наукових планів! 


 

3977

WoS2

Викладачі Криворізького педагогічного сьогодні активно долучаються до світового простору наукових комунікацій. Триває створення персональних сторінок, оновлюються особисті акаунти в міжнародних наукометричних базах та повнотекстовий електронний архів університету. Не залишаються осторонь науковці і від використання можливостей світових довідкових баз даних - зокрема платформи Web of Science, доступ до якої надається з локальної мережі університету з жовтня минулого року.

3870

ман викладачі

Викладачі Криворізького педагогічного традиційно входять до складу журі численних конкурсів та змагань різних рівнів. Так, і вчора, 15 січня 2018 року, викладачі університету взяли участь у міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт «Соціс-2018». Уже п’ятий рік поспіль захід відбувається на базі ЗОШ 70 з поглибленим вивченням економіки та правознавства за підтримки Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, КЗ «Інноваційно-методичний центр».

3745

0 1

Криворізький педагогічний активно долучається до сучасного інформаційного простору світового наукового співтовариства. Розпочато створення персональних веб-сторінок науковців університету, триває реєстрація науково-педагогічних працівників у наукометричних базах даних Гугл.Академія і ORCID, регулярно поповнюється електронний архів Криворізького педагогічного. На допомогу науковцям фахівцями університетської бібліотеки створено добірку корисних посилань для всіх, хто бажає брати активну участь у міжнародній науково-дослідницькій діяльності, знайомитися з досвідом колег, поширювати власні наукові результати.

3650

семінар 14.11 6

14 листопада 2017 року в Криворізькому державному педагогічному університеті на психолого-педагогічному факультеті відбувся науково-практичний семінар «Роль читання в організації ефективної навчальної діяльності молодших школярів». Мета заходу передбачала виявлення кола проблем, пов’язаних з організацією читацької діяльності молодших школярів в умовах компетентнісної освіти.

3080

webofscience 

Як ми повідомляли раніше, з 20 жовтня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України наш університет отримав доступ до наукометричної бази даних Web of Science. А 11 грудня 2017 року на базі науково-технічної бібліотеки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Сучасна наукова комунікація. Ресурси та можливості Web of Science». В роботі семінару взяли участь завідувачі відділів бібліотеки О. А. Дікунова та О. О. Лебедюк.

3408

20171027 145933

27  жовтня 2017 року у конференц-залі відбувся науковий семінар аспірантів Криворізького педагогічного. Модератор заходу – завідувач аспірантури та докторантури О. І. Васильєва підкреслила важливість наукових розвідок аспірантів для підвищення авторитетності наукових шкіл університету і повідомила присутнім порядок денний заходу.

2875

З  20 жовтня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1286 від 19.09.2017 року «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» Криворізький державний педагогічний університет отримав доступ до наукометричної бази даних Web of Science.

2781

рада коллаж

4 жовтня 2017 пройшла конференція молодих учених Криворізького педагогічного, де відбулося обговорення досягнутих Радою молодих учених результатів та затвердження планів подальшої роботи.

Про важливість діяльності Ради молодих учених для підтримки наукової репутації університету нагадав присутнім ректор КДПУ, проф. Я.В.Шрамко, який наголосив на необхідності здобуття гідних позицій у рейтингах вищих навчальних закладів країни. Особиста зацікавленість молодих науковців у професійному зростанні – головний ресурс кожного університету, який прагне підтримувати авторитет не тільки освітньої, а й науково-дослідницької установи. 

2583

Коллаж аспірантура

03 жовтня 2017 року в конференц-залі головного корпусу відбулись організаційні збори аспірантів першого року навчання. Здобувачі освітньо-наукового рівня доктора філософії вперше зібралися разом, щоб дізнатися про порядок та організацію навчання в аспірантурі Криворізького педагогічного.

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач аспірантури та докторантури КДПУ О. І. Васильєва. Вона подякувала аспірантам за їх вибір, коротко нагадала актуальну на третьому науково-освітньому рівні термінологію, пояснила особливості наукового ступеню «доктор філософії».

2567
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28