img5

Період навчання в університеті – це етап становлення самостійної особистості й кваліфікованого фахівця. За цей час студенти активно проявляють себе в освітній, спортивній, творчій та науковій діяльності. Прес-центр підготував дайджест актуальних можливостей для реалізації свого інтелектуального потенціалу.

301221 1

Днями представники Криворізького педагогічного долучилися до організації та стали учасниками Digital Humanities Workshop — рецензованого міжнародного семінару, присвяченого проблемам застосування цифрових технологій для вивчення гуманітарних наук у сучасних умовах, коли друковане слово більше не є основним засобом виробництва та поширення знань.

img6

Факультет іноземних мов Криворізького педагогічного продовжує свій авторський проєкт – онлайн-лекторій «Література - технології - переклад: гуманітарно-дигітальний інтерфейс». 3 грудня 2021 року відбулася друга зустріч на платформі ZOOM у межах цього проєкту.

241121 1

22 листопада 2021 року відбувся науково-методичний семінар для молодих науковців «Запобігання академічному плагіату в дослідницькій роботі. Практичні поради». У зв’язку з карантинними обмеженнями захід відбувався дистанційно.

img7

У 2022 році на базі Криворізького педагогічного відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», який проходитиме серед здобувачів вищої освіти ступенів «бакалавр» і «магістр» незалежно від форми навчання. Засновником конкурсу є Міністерство освіти і науки України.

image001

Днями відбулось офіційне відкриття освітнього проєкту – онлайн-лекторію «Література – технології – переклад: гуманітарно-дигітальний інтерфейс». Захід проведений за підтримки кафедри перекладу та слов’янської філології факультету іноземних мов.

061121 2

Наукова комунікація в Криворізькому педагогічному успішно долає кордони й мовні бар’єри. Вагомий внесок у розширення такої співпраці робить кафедра перекладу та слов’янської філології факультету іноземних мов, яка запросила науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти нашого університету долучитися до онлайн-лекторію «Література – технології – переклад: гуманітарно-дигітальний інтерфейс».

img7

Щороку викладачі кафедри філософії Криворізького педагогічного організовують діяльність наукових гуртків різної тематики, напрям яких може змінюватися залежно від факультету та вподобань здобувачів вищої освіти.

231021 1

21 жовтня 2021 року на базі Криворізького педагогічного в онлайн-форматі відбулася IV Міжнародна науково-теоретична конференція «Літератури світу: поетика, ментальність і духовність», яка за двадцять років свого існування стала традиційною. Її організаторами є кафедра української та зарубіжної літератур факультету української філології КДПУ та кафедра україністики Варшавського університету (Польща).

081021 1

1 жовтня 2021 року в конференц-залі головного корпусу КДПУ відбулися організаційні збори аспірантів першого року навчання. Представники наукової спільноти знайомилися зі специфікою майбутньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти.

Популярне
Зворотний зв'язок