img22

21 травня 2020 року у всьому світі відзначають День вишиванки. Для Криворізького педагогічного це свято вже є традиційним, і цей рік не став винятком. Подробиці читайте в дописі прес-центру.

img31

Щороку на подвір’ї головного корпусу громада Криворізького педагогічного об’єднується для участі в масштабному флешмобі. Його головна умова – бути вбраним у вишиванку. Викладачі, студенти, співробітники разом створюють справжнє різнобарв’я традиційного українського одягу.

Цього року в силу об’єктивних причин було ухвалено рішення провести флешмоб дистанційно. Кожен охочий мав змогу приєднатися до святкової події, надіславши на електронну пошту студентського клубу фото або відео у своїй улюбленій вишитій сорочці.

img49

«Ми отримали багато фотографій від учасників флешмобу й створили відеоролик. День вишиванок – це одна з наймасовіших святкових подій. Звичайно, нам не вистачало живого спілкування й атмосфери, яка завжди панує в університеті протягом цього дня. Це завжди неймовірна краса й дуже піднесений настрій», – розповідає представниця студентського клубу Олена Зайцева.

img66

Помилуватися красою, оцінити багатство й різноманіття української вишиванки ви можете переглянувши відеоролик, спеціально підготовлений до свята. Криворізький педагогічний щиро вдячний усім, хто приєднався до челенджу шанувальників краси традиційного українського одягу.

Шануймо та плекаймо наші традиції, адже культурний код нації живе в кожному з нас!

11907
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок